Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 370

Ar galima atleisti išdavystę?

Autorius:
Sukurta:
Neegzistuojantis vartotojas

Atleisti galima, taciau ta isdavyste paliks zaizdele sirdije. Zinoma zaizdos gyja, taciau lieka randai.....

NE NEGALIM .JEI VIENA KARTA ISDAVEI ISDUOSI IR TOLIAI...

man atrodo gad galima...... nzn net...........

Viskas priklauso nuo aplinkybių.....
Simona Piekutė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

Kvailas zmogus atleidzia ir pamirsta, protingas - atleidzia, bet prisimena... Viska imanoma atleisk, jei esi protingas...

atleisti imanoma. kaip ir visa kita. Tik stai klausimas kaip po to pakinta santykiai... Yra zmones, kuriems privalai atleisti. atleidi, taciau jusu santykiai ir lieko tokie, kaip po klaidos ir atleidimo - salti ir truputi priverstiniai. Yra zmones, kuriems jauti troskima atleisti... Bet taip ir neatleidi... net uz menkute isdavyste. Apskritai, Isdavystes skaudumas nei daugiau nei maziau priklauso nuo to, kaip tvirtai tikejai, jog tas zmogus taip nepasielgs. Deja, kuo labiau tiki, tuo dazniau nuvilia...

Kam apgaudinėti save, kad atleidai, jei širdies kamputy vis tiek bus skauduliukas. Ką ten skauduliukas - visas skaudulys kamuolio dydžio. Aš neatleisčiau. Kita vertus, yra geras posakis "Jei atleidai, niekada daugiau neprisimink ir neprikaišiok", o jei nesugebi pamiršt, tada lieka vienas sprendimas - skyrybos. Nors tai ne visada pats geriausias variantas.

neįmanoma atleisti

Imanoma.as ne karta atleidau uz milziniskas draugu klaidas. Tik su dviem niekada neatleisiu, nes jos izeide ne vien mane. Viena apvoge, o kita tikra prostitute. Taciau imanoma atleist ir uz tai, tik tai be galo sunku.

galima atleist tik pirma karta, bet niekada daugiau!!!..

jeigu tu gali atleisti, jei kazkam patikejai visa savo turta, o jis buvo isvogtas, suniokotas, tai atleisi ir isdavyste

Taip, bet tai supranti per vėlai...

isdavyste tai bus kiekvieno kito ginco objektas (tema) ir tai tesis visa likusia draugyste nes nei vienas mastantis zmogus to nepamirs ir uzsideges primins tai jau tikrai

Oi,gerbiamieji .Is praktikos zinau ir sakau:kad tokiems nieksams atleisti nereikiia,ir su jais toliau nei bendrauti ,nei gyventi reikia.Pasitikejimo NEBUS.Isdave karta,isduos ir toliau ir be jokio sazines grauzimo.Gal vyrai ir stengsis kad moterys nesuzinotu,bet moteris tai jaucia ir nereikia net ju prisipazinimu.Geriausiai nuo ju pasitraukti ,arba juos nuvyt salin nuo saves.

pasakysiu viena, jei viena kart isdure, tai kazin ar ka pakeis antras sansas, vistiek isdurs...

Tikejimo nebera po isdavystes. Nesvarbu kas ja padarytu. Ir apskritai, vertetu sugrizti visiems mums prie moraliniu vertybiu. kitaip issigimsime.
Vaiva Januskaite

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

Esu 100 procentu pries isdavyste, taciau tai kartais atsitinka, ir zinau kaip tai skaudu. Ta galima atleisti, taciau kad ir kaip myletum zmogu, netikiu ar imanoma vel juo pasitiketi po isdavystes. tokia ta mano nuomone.

esu istekejus. ir gailiuosi nes buvau vyrui neistikima. tiksliau jauciu kalte, bet ta trumpa aistra buvo tokia netiketa ir saldi kad neatsispirtu niekas. ir nereik sakyt to niekam. nereikes atleidinet ar pyktis. jei vyras taip padarytu ir niekada man to nesakytu man butu gerai. akys nemato sirdis neskauda

galima atleisti tik tam tikromis situacijomis. bet as dar neisivaizduoju kokiomis, nebent kai tikrai zmogus karta paslydo ir labai del to gailisi. kitais atvejais labai sunku bepasitiketi tokiu zmogumi. as labiau esu linkes i toki sprendima, tokioje situacijoje, atleidima, bet su santykiu nutraukimu, nes ant zmogaus pykti ilgai negalima, nes pats kenti irgi ne ka maziau uz nusizengusi. ka jau padarysi, sunku kai isduoda, bet viskas pragyvenama...

Manau galima su tuo susitaikyti, galima nepykti, bet visa problema tame, kad pasitiketi tokiu zmogaum iki galo jau negali. Todel pirmiausia reiketu sau atsakyti, ka reiskia atleisti. Paprastai atleidziama tada, kai kito pasirinkimo nera, t.y. norima buti su zmogum, arba nenorima, bet nera su kuo daugiau buti. Tai kiekvieno zmogaus vidinio kompromiso ir savigarbos klausimai. Kazkas panasaus i derybas su savimi.
Iš viso įrašų: 370

My native town

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama