Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 68

KUOM SIEMET SERSIM SAVO AUGINTINIUS?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-01-03 11:50
Vilgailė Paskočimienė

Pasisakymų: 41

Sukurta temų: 0

2009-01-04 16:02

O tada namie sėdi vyras , o žmona išeina į darbą .

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-04 12:58

kad augintiniui paest visada bus tai aisku, bet isivaizduokit situacija "zmona sedi su 2 metu mazyliu namie , o vyras viena grazia diena po svenciu sugrizta ir sako- mieloji mane atleido ismokejo uz 2 men iseitine pasalpa , o darbo birzoi pasiule pasalpa nu kokius 300lt. , o namie sedi didziulis storas sendbernaras, siamo kate ir zako papuga , nu tipo...", o kas tada?

Audrone Butvydaite-Stanisauskiene

Pasisakymų: 8

2009-01-04 03:55

Mes savo katina Leopolda labai mylim,tai ir matinam gerai.Daznai,is kur toliau grizdami vis koki skanesni maisteli nuperkam.Jis,mums gyvenant cia Airijoj,labai praskaidrina gyvenima.Tad,kai jau visam grisim i Lt.,planuojam ir ji veztis.Pasiruosim ir visus keliones dokumentus.O ismaitint ir Lietuvoj ismaitnsim.I gatve tikrai nemesim!

2009-01-04 01:10

as suniui nuo stalo neduodu musu maisto.turi savo konservu,sausiuku.eda viska,tai jei bus sunkiau su mesa es morkas,obuolius,koses.sunkiau mums su sukuosena,nes kirpimas istisai brangsta,o nekirpt negali.tai teks ant saves taupyt.

2009-01-03 22:48

saunuoliai!!! as net nesitikejau tokio optimizmo, teisingai patarle sako" jei dievas dave dantis tai duos ko nors ir uzkasti"

Neringa Pukaite

Pasisakymų: 28

2009-01-03 21:31

Jokiu problemu, megstame aviziniu dripsniu kose su mesyte , rugpieni, kai kada ir sausmaisti su sultinuku uzpilta...Baisiausia, kad zmones neismestu savo augintinius i gatve...Šypsena

2009-01-03 20:00

Perduokit diedui, kad miegotų ant pilvo.

2009-01-03 19:56

O man tai diedas padovanojo labai "krizinį" gyvūnėlį žiurkę Lioliką: valgo viską: blynus, košę, žalią bulvę ir net laidus. Manau, badmečiu jis tikrai nepražūtų: blogiausiu atveju man su diedu miegantiems ausis apgraužtų

Inga Omar

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 2

2009-01-03 18:56

kad ir kas butu maitinsiu savo kaciukus kaip maitinau. Perku tik geriausia maista nes jie mano vaikiukai ir ju sveikata man svarbi.

2009-01-03 18:04

Jolita Ele30 rašė:

Maitinsiu kaip ir maitinu ir negasdinkit cia visu su krizem

..pritariu ....

2009-01-03 17:59

Maitinsiu kaip ir maitinu ir negasdinkit cia visu su krizem

Jovita P

Pasisakymų: 20554

Sukurta temų: 7

2009-01-03 17:04

Gaus ta pati maista kaip ir visada.Nezadu savo augintiniu nei uzmigdyti,nei atiduoti i prieglaudas.Man jie per daug mylimi,ir nezadu mazinti maisto

2009-01-03 15:18

..kol kas augintinio neturiu... laukiu kol ugtels..o tai bus vasario menesi.... shersiu... viskuo kas jam geriausia ir naudingiausia sveikatai...  krize gyvuliuko neturi liesti, tai zmoniu ishmislas.

Redagavo:
userPhoto
(2009-01-03 17:20)
2009-01-03 14:08

Mūsų augintiniai gaus įprastą racioną,kokį gauna visuomet.

2009-01-03 13:26

Na mano prancuzu buldogas ,-gana paprastas viska valgo,bet as va jam nieko neduodu.seriu tik "pedigri" vis kaip gaunu alga padedu atskirai pinigeli ,-kad ir maistui ir vitaminams uztektu.kaip nors pratempsim...

Redagavo:
userPhoto
(2009-01-03 13:28)
2009-01-03 12:57

O mes turim ir suni ir kate, bet net nekylo klausimo tokio, kuom juos abu sersim, ar kur desim jei nesugebesim islaikyti... Jau pati geriau atsisakysiu ko nors, bet savo augintiniu i jokius kaimus neisvesiu, jei sugebedavom iki siol ismaitinti rotveileri ir edru katina, manau ir toliau sugebesim, tegu ir savo maisto saskaita, nes jiems perkamt maisteli tik spec. parduotuvese, kuris deja nera labai pigus... bet kaip sakoma, ko nepadarysi del mylimiausiu Šypsena

Jolanta Planciunaite-Simkuniene

Pasisakymų: 4

2009-01-03 12:50

o mano suo nors ir negrynaveislis bet yra mylimas ir gauna esti ta ka mes patys valgom ir tikiuosi taip bus ir toliau

Arnoldas Norkus

Pasisakymų: 13

2009-01-03 12:27

rasa xxx rašė:

KAS JIEMS SIEMET ATITEKS, YPRASTI PARDUOTUVIU MAISTAI AR TAS KAS LIKO NUO MUSU STALO? GAL NET TEKS SAVO DIDZIAUSIUS AUGITINIUS VEZT MOCIUTEMS I KAIMA IR RIST PRIE BUDOS?

Na, mano toyterjeras tik 1 kotletą per dieną "suvynioja", tai manau kaip nors išsilaikysim, juo labiau, kad daug "panelių" turi, kurių šeimininkės už giminės pratęsimą mielai po 200 Lt "atsega". 

Lolita Ivanova

Pasisakymų: 69

2009-01-03 12:07

Mano kate tai bus su manimi. Jokiu kaimu nes ju neturiu , o del maisto manyciau is parduotuviu, zinoma ir jis ten skiriasi visokiausiu kompaniju. As manu kas myli gyvuneli, tai tas ir stengiasi jam visko duoti kas geriausia, zinoma supras tik tie zmones kurie augina gyvuneli.

Tad as savo katei, perku gan brangu maista, ji mano mazyle namuose

2009-01-03 11:50

KAS JIEMS SIEMET ATITEKS, YPRASTI PARDUOTUVIU MAISTAI AR TAS KAS LIKO NUO MUSU STALO? GAL NET TEKS SAVO DIDZIAUSIUS AUGITINIUS VEZT MOCIUTEMS I KAIMA IR RIST PRIE BUDOS?

Iš viso įrašų: 68

as ir mano dukryte:)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama