Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 36

DOVANOS UOŠVIAMS...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-05-05 18:46
Eglė V

Pasisakymų: 2160

Sukurta temų: 2

2009-05-06 14:27

Joa su tuo paslaugu siulymu gal ir liuksPati isbandziau Jurgitos paslaugas,superO as galiu pasiulyti kvepaliukus FM www.fmgroup.lt Gales kvepet ir kvepet ir pinigu mazai isleisit

Jurgita Pocienė

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 9

2009-05-06 13:45

ziuriu, kad labai cia i tema butu pasiulyt savo paslauga Šypsena

As ganminu vienetinius kalendorius. galima su paciom ivairiausiom nuotraukom padaryti, kad kiekviena menesi vis kita matytu. Atsimins ir dziaugsis visus metus. Siaip jei idomu, uzsukite cia, viskas konkreciai aprasyta Šypsena

http://www.sveikink.lt/kalendoriaiG.html

VIP narys
Paulius Leščinskas

Pasisakymų: 41

2009-05-06 12:17

cards.lt radau gerą "sveikinimą" uošvienei:

Aš myliu uošvę auksarankę,
Kad ji man nekelia pirties,
Kad tai, ką pasidėjus banke,
Lig cento žada po mirties.
Bet aš vis tolinu tą datą,
Tolyn geriu į jos sveikatą.

Violeta Benetienė

Pasisakymų: 96

Sukurta temų: 1

2009-05-06 10:00

Jei jau tikrai turite uosvius,tai matysite is esamu santykiu,ka jiems galima dovanoti.Vieni dziaugiasi gave nuo toli gyvenanciu vaiku remeli su ju seimos nuotrauka ir gali pasigirti bei parodyti draugams.Kitiems reikia didesnes dovanos.Gryztant is kitos salies uztektu ir suvenyro su tos salies atributika.Kaimo zmogu galima ir cia nudziuginti,nusivezus pvz.prie juros,i Trakus,pavaziavus siauruko traukiniu ar kt.Svarbiausiai siltas bendravimas.Jei matot kad jusu nemegsta,tai net brangiausios dovanos nepades.

Eglė V

Pasisakymų: 2160

2009-05-06 09:48

Teisingai viena mergina sako,tu didziausia dovanana ir skanaus vynelio su bambonkem..kuo daugiau dovanoji,tuo po to atsiimsi su kaupu,kai snekes ant taves kokia tu bloga,negera ir tt tavo vyrui ar drauguicia jau gyvenimo patikrinta

Violeta Benetienė

Pasisakymų: 96

Sukurta temų: 1

2009-05-06 09:40

Visu pirma, sakyciau, reikia pasitarti su draugu(vyru),paklausti ka jie megsta,kuo domisi.Juk niekas kitas uosviu geriau nepazista kaip tik ju paciu sunus.Kartu mastant ateina genialiu ideju.Pirmai pazinciai vis gi manau geriausiai tiktu geles,sampanas ar vynas,tik nerugstus,nes vyresnio amziaus zmones nebegali tokio gerti.Prie to prideti saldainiu dezute ar maza torta(pyraga),gali buti ir pacios keptas.Gera nuotaika,sypsena,ranku paspaudimas ar bucinukas i skruosta manau susildytu pirma pazinti.Juk jaudinates ne tik jus,bet ir jie.

vilma jankauskaite

Pasisakymų: 129

Sukurta temų: 0

2009-05-06 08:46

As daznai parveszu kokiu delikastesu. Pati gyvenau ilga laika Ispanijoje, tad grizusi parvezdavau midiju, ispanisko chamono, tuno, gero vyno... O dar prie to galima padovanoti koki tipiska ispaniska suvenyra. Arteja vasara tai kai grizinesiu zadu parvezti veduokliu, jos tikrai ir cia pravers.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-05 23:51

na jei kaimo, tai dovanokit paukstukams namuka[ju tokiu siais laikais mandriu yra], ziema eis lesinti pauksteliu ir jus prisiminsŠypsena jei sodelis pro langa matyt, tai is vis okŠypsena..na toliau..fotopuodeli su jusu visu 3 veidukaisŠypsena..arba galima ir mesa valganty augala dovanoti, nebus troboje musiuŠypsena..chalateli superini uosvienei po pirteles, dvd player ....uffffffffffffff..na ir zinoma geriausia dovana butu-siltas ranku paspaudimasŠypsena

Asta Starlkuvienė

Pasisakymų: 45

2009-05-05 23:00

Oi, jeigu man taip reiktu tai nezinau kur pasideciau... Niekuo patart turbut negalesiu, nes mano santykiai sudetingi. Va gal ir man kas pades... Apie vestuves galvojam ir dabar reikia kazkaip oficialiai vyro tevams tai pranesti. Kas keisciausia, kad jie tai jau zino, bet jiems tas zinojimas nesiskaito, jei oficialiai to nesam pranese. Tai gal patarsit kaip tai padaryti? Gal ir ta proga kokiu dovanu reikia?

2009-05-05 22:29

kaimo,pagyvene zmones,bet labai aktyvus,inteligentiski..Noriu kazka idomaus,vertingo,isimintino,kad mus primintu,nes griztam labai trumpam(Ispanija) Visad megau daryti staigmenas,sveikinti idomiai,ruosti ir organizuoti,daryti pati dovaneles..o ties siuo atveju ir pastrigau...Šypsena

Jolanta M

Pasisakymų: 118

2009-05-05 21:24

Na labai sunku patarti..... na kokio jie amziaus , kaimo ar miesto zones? Man atrodo jei is sirdies dovanota, tai bet kokia dovana yra brangi. O is kokios salies gryztate?

2009-05-05 20:40

tai kad jei Lietuvoj buciau tai butu aisku,bet po keletos metu grizta sunus,o as ju ir nepazystu tik pasikalbam telefonu ,tad neapsiribociau saldainiu dezute is uzsienio,juo labiau,kad Lietuvoj saldainiai patys skaniausi Šypsena As atsakinga uz dovanu pirkima,tai ji butu kartu ir nuo sunaus ..patarkit,aaa? Ka jus vezat lauktuviu giminei,draugams?

Ingrida Katinaite (Aksomaitiene)

Pasisakymų: 8

2009-05-05 19:58

Pirmai pazinciai veziausi saldainiu,jie apie mane jau daug girdeje buvo,tai jiem ilgokai teko palaukti pirmo susitikimoŠypsenaSiaip apskritai,laimejau loterijoj,nes su uosviais pasiseke:tiek anyta tiek uosvis aukso zmones...

Jolanta M

2009-05-05 19:39

Uosvius jau turiu 18 metu ir kai gryztam is keliones parvezame tos salies koki suvenyra ir jie visada tuo dziaugiasi . Jei geri santykiai su uosviais tai ir ta smulkmenele jie moka dziaugtis , o jei ne tai gal ir masina padovanojus susirauktu . Cia jau loterija , gera vyra gaut , o tuo labiau gerai sutarti su uosviais. Man bent labai pasiseke

Jolanta M

2009-05-05 19:33

Tu jiems , kaip dovana , tuo turi dziaugtis .   O    jei rimtai tai pirmai pazinciai ir rafaelo dezutes uztektu.

2009-05-05 19:29

o kam dovanos?uztektu pradziai geliu ar saldainiu dezute,nepazistant zmogaus galima i lankas su dovanomis nusivaziuoti,bus dar pakankamai progu ka padovanoti...be to,uosviai gali pagalvoti,kad esi islaidi ir nori dovana ju demesi papirkti.Visokiu zmoniu buna.

Rasa Dominauskaite

Pasisakymų: 6

2009-05-05 19:25

as tai kepiau pyraga ,visiems labai patiko ir skanu ir gali pasirodyti kad esi puiki seimininke

2009-05-05 19:13

Pas mane jokios pazinties dovanos nebuvo, pirma vyko ``apsiuostymas``Šypsena)..veliau.-uosviene megsta, dziaugias visomis dovanomis, o uosviui-visom progom cigaraiŠypsena

2009-05-05 19:04

pazinties dovana ?????? o kam pirkti dovanas jei dar zmoniu nepazisti????  ir kaip pirkti nepazistamam???? Gelyte  anytai , sokolada abiems......

2009-05-05 18:46

Ka dovanojate uosviams? Kokia buvo pazinties dovana,ka pirktumet jei dar ju nepazystate? ..ir ka parvezat lauktuviu mylimajai giminei?

Iš viso įrašų: 36

KAUNAS VASARA 2012

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama