Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 23

Kvepalai uzsakomi internetu.......Apgaule ar gera iseitis taupyti?

Autorius:
Sukurta: 2009-05-14 10:17
Tomas Andriulaitis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2013-10-18 20:04

Visokias prekes perku internetu ir jokių nėra buvę bėdų,tuo labiau kvepalai tai viena iš prabangos prekių kur paprastose parduotuvėse kainuoja kosminius pinigus.

Laima Jankauskaite

Pasisakymų: 2

2010-07-28 14:59

sveiki, tokiu elektroniniu parduotuviu yra simtai. pasiskaitykite apie tas firmas atsiliepimus ir jeigu jais pasitikite galite pirkti.

Ramune Karaliute

2010-03-02 16:49

Sveiki, as jau 3 metus gyvenu anglijoje ir kai grystu atostogu mane apima siaubas del lietuvoje vyraujanciu kainu, ypac brangus kvepalai ir kosmetika. Taigi sugalvojau padeti lietuvems mergaitems, jei ka sudomintu galeciau cia daug pigiau nupirkti jusu norimus kvepalus ir atsiusti i lietuva. Pvz, as kvepinuosi Britney Spears 'Fantasy' kvepalais, as pirkau uz 15 svaru, tai butu apie 60 litu. O lietuvoje maciau parduotuveje kainuoja 140lt. Ir tie visi internetiniai puslapiai uzsideda nezmoniskus aintkainius. Taigi, jei ka sudomintu galite man rasyti ramune.karaliute@googlemail.com , su jusu norimu kvepalu, pavadinimu ir kiekiu, as pasiziuresiu kainas ir jums pranesiu kiek kainuotu su issiuntimu. Jei domintu, galeciau taip pat padeti su kosmetika, blakstienu tusais, ir visa kita.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-18 22:14

.

Redagavo:
userPhoto
(2010-11-16 22:07)
vladislavas rauckis

Pasisakymų: 616

2009-11-18 11:45

aš nepirkčiau ,nes neseniai per teliką mačiau kaip Klaipėdos terminale buvo rastas kontrobandinis konteineris su įžymių firmų kvepalų etikėtėmis,be to pats asmeniškai pažįstu žmogų kuris oficialiai atstovauja vieną įžymią kosmetikos firmą Lietuvoje,o pats pastoviai skraido į Kairą ,atseit ilsėtis .Taigi ir man norėjo įsiūlyti,bet labai kvailai papuolė,buvo demaskuotas.Kvepalai yra paklausi prekė ,todėl ir padirbinėja.Jeigu šito nežinočiau gal ir pirkčiau interneto parduotuvėje.Be to pats turiu savo eparduotuvę ,taigi man neapsimoka ,be to ,ką reiškia pigiau.Jeigu nebūtū šių aplinkybių ,kodęl gi ne,nes PC taip pat nepasitikiu,tai pabandyčiau ir internetu

2009-11-17 19:12

Raimonda Radzeviciute Šiandien 18:18 rašė:

ale Vaciuko visur pilna  ir dar žmonai kvepalus perka, kuri ne viskuo smirdinasi

oho , oho oho ho ,  čVaclovas Miceika 2009-05-28 12:36 rašė:

Nevisada bunu namie, bet zmona palepinti noriu. Alia mono zmonele baisiai isranki, neviska ant savo skaistaus veidelio mozija, neviska nesioja, ir ne viskuo smirdinasi. Draugelis parekomendavo www.pigu.lt  Nupirkau, nezinau brangu, ar ne, bet anuomet nesvarbu buvo. Zmona, kai grisiu, zadejo desertu pavaisinti. Vadinasi, geri

O dabar ponia Raimonda, taip. As nelieciu jusu seimos nariu, jus mano. As gi jusu paslaugom, mane koneveikite kiek sirdele geidzia. Mano zmona jums grieztai tabu. Tikiuosi suprantamai. Ir i tema. O tai atkirsiu taip, kad maza nepasirodys, dabar kas vyksta tai tik lengvas pasizodziavimas. Jei perzengsit riba, uz pasekmes atsakysit pati. Tikiuosi suprantamai

Redagavo:
userPhoto
(2009-11-17 19:12)
Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6254

Sukurta temų: 50

2009-11-17 18:18

ale Vaciuko visur pilna  ir dar žmonai kvepalus perka, kuri ne viskuo smirdinasi

oho , oho oho ho ,  čVaclovas Miceika 2009-05-28 12:36 rašė:

Nevisada bunu namie, bet zmona palepinti noriu. Alia mono zmonele baisiai isranki, neviska ant savo skaistaus veidelio mozija, neviska nesioja, ir ne viskuo smirdinasi. Draugelis parekomendavo www.pigu.lt  Nupirkau, nezinau brangu, ar ne, bet anuomet nesvarbu buvo. Zmona, kai grisiu, zadejo desertu pavaisinti. Vadinasi, geri

2009-11-16 21:53

Kristina Baniuliene 2009-05-14 10:17 rašė:

Sveiki,nemazai randu e-parduotuviu kurie siulo originalius kvepalus zemesne kaina nei parduotuvese. Kainos labai vilioja,gal kas bandete? Parasykite atsiliepimus. Aciu.

as bandziau lietuviska eparduotuve parfum express ir visiskai nenusivyliau, sutaupiau 60 litu pirkadama savo megiamus kvepalus. kadangi dbr lengvai jauciasi ta ekonomine suirute, tai nuolaida prie nuolaidos ir susitaupo litukas kitas.

Rima Dumbliauskaitė

2009-07-17 15:03

... o aš taip ir neišdrįsau pabandyti... perku oro uosto parduotuvėj

2009-05-28 12:36

Redagavo:
userPhoto
(2009-05-28 13:20)
Karolina Cikaite-Sheldon

Pasisakymų: 25

Sukurta temų: 1

2009-05-28 10:26

As pirkau jau kelis kartus ir ne tik kvepalus,bet ir kosmetika.Labai patenkinta...nes nera man laiko po parduotuves lakstyt.Pristato i namus ir rami galva.Na bet as ne Lietuvoj.

Tomas Šumskas

Pasisakymų: 68

2009-05-14 15:37

Normalus tie kvepalai,jei žinai ko nori.Jei perki testerį(kurio kvapas,beje,išsilaiko ilgiau) arba be pakuotės,tai aišku nusipirkti pigiau įmanoma ir originalą.Kolkas pats irgi nenusivyliau Šypsena

Redagavo: (2009-05-14 15:39)
Živilė Vasiliauskytė - Venslavičienė

Pasisakymų: 6

2009-05-14 14:12

As ir planuoju uzsisakyti kvepalus, nes iseiti i parduotuve labai man jau sudetinga Zinau kokiu noriu, tai tikiuos,kas viskas bus

Nomeda k

Pasisakymų: 12636

2009-05-14 14:09

Sveikos,na as tikrai internetu daugiau nieko nenoriu pirktio ypac kvepalu

nomeda

Smaida Bugniūtė-Gulbinienė

2009-05-14 13:09

Sveiki,pirkau kvepalus "Lacoste",is el.parduotuves(pigu.lt).Esu labai patenkinta,kainavo 60lt pigiau nei parduotuveje,nes tuomet kaip tik buvo akcija.O atvezimas tik 5lt,nesvarbu kokiam mieste ar miestely randies.Pirrksiu ir vel

Jolita Bukenaite

2009-05-14 12:57

Laba!As visai neseniai pabandziau nusipirkti,tai si karta nenuvyle.Pirkau Paco Rabanne "BlackXS".Atveze is Kauno man i Vilniu.Vazineja su navigacija,tai priveze prie pat namo

2009-05-14 11:34

Niekada nepirkau. Ir man butu idomus atsiliepimai apie tokiu budu isigytu kvepalu kokybe.

Kristina Baniuliene

2009-05-14 11:29

Noriu patikslinti nekalbu apie jokius pilstomus ar po "rasos lasa" dalinamus kvapus,mintyje  turiu internetines parduotuves kurie be tarpininku parduota firminius kvepalus. Gal kas turi patirties.

kkk jjjjjj

Pasisakymų: 701

Sukurta temų: 4

2009-05-14 11:01

apsaugok Dieve nuo tokiu "kvepalu".

Kristina Baniuliene

2009-05-14 10:17

Sveiki,nemazai randu e-parduotuviu kurie siulo originalius kvepalus zemesne kaina nei parduotuvese. Kainos labai vilioja,gal kas bandete? Parasykite atsiliepimus. Aciu.

Iš viso įrašų: 23

baidares

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama