Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 122

Visata ! Kaip ji atsirado, kas...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-07-17 10:58
Rasa K

Pasisakymų: 9240

Sukurta temų: 64

2009-07-17 13:23

Dalius Bubnelis Šiandien 13:17 rašė:

Jei mokslas neirodo, reiskia reikia tiketi Dievu. Po mirties musu veles suzinos ?.....

musu veles zino tai ir dabar

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 2268

Sukurta temų: 16

2009-07-17 13:23

Pasak Biblijos - nekaltas prasidejimas...

Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-17 13:22

Tai kas atsiunte Jezu ?

Rasa K

2009-07-17 13:20

na, Dievas siaip ir yra mano supratimu Visata....tiktai zmogus dave jam kita pavadinima -Dievas

2009-07-17 13:17

Jei mokslas neirodo, reiskia reikia tiketi Dievu. Po mirties musu veles suzinos ?.....

Rasa K

2009-07-17 13:12

taip kad mes pries Visata, bei jos galia esame tiktai smelio kruopalyte dykumoje.

Rasa K

2009-07-17 13:11

siaip yra daug teoriju, bet nei viena is ju nebuvo irodyta, kas liecia Visatos gimima. Mokslininkai bando surezisuoti ta sprogima, bet iki siol nepavyko...

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 2268

Sukurta temų: 16

2009-07-17 13:11

Dangira Wiegering Šiandien 12:40 rašė:

sorry , bet tai erzina-kai zmogus visiskai apie tai nieko nezino, bet leidzia laika niekams...

Biski supyksiu ir negraziai pasakysiu (sorry), jei toliau savo siknos nematai, nereiskia, kad ir visi kiti tiek temato....Kaip bebutu apmaudu, bet kiekvienam savo, Dangyrute...

2009-07-17 12:59

Tam ir yra diskusijos, pasisakymu laisve. As kiekviena pasisakyma labai vertinu, koks bebutu.

2009-07-17 12:52

Dangira Wiegering Šiandien 12:40 rašė:

sorry , bet tai erzina-kai zmogus visiskai apie tai nieko nezino, bet leidzia laika niekams...

Vien dėl to,kad tu nesigaudai,ką aš čia rašau,dar nesireiškia,kad vaidinu protingą. Aš mačiau dokumentika apie LHC, String Theory, Quantum universe,The Big Bang theoty ir tesiog pagalvojau,kad čia parašysiu ką manau apie tai. Kiek atsimenu nerašiau,kad TAIP BUVO IŠ TIKRŲJŲ, o rašiau,kad mokslininkai mano,yra tokia teorema. Jei neturi nuomonės apie tokius dalykus,kam tada rašyt,kad TU NIEKO NEŽINAI,vien dėl to,kad pasijaust protingesniai ir mažiau atsilikusiai. Tiesą pasakius,man atrodo tu turi nuomonę apie tai,tavo nuomonė yra ta,kad kas parašo apie tai kokios nors platesnės informacijos,kurios tu nežinai,tas žmogus iš karto nieko nežinantis,nes ten nebuvo,nes nieko nematė,tačiau žiūrėjo dokumentiką ir skaitė apie tai. Filosofijoje šis reiškinys vadinamas naiviu realizmu.

Redagavo:
userPhoto
(2009-07-17 12:54)
2009-07-17 12:48

Sprogimas ne  pradzia ! Is kur atsirado tas kas sprogo ?

Rasa K

2009-07-17 12:46

nereikia pamirsti, kad yra dvi teorijos: religinga ir moksline...

2009-07-17 12:40

2009-07-17 12:40

Vittorio Indigo Šiandien 12:33 rašė:

Pradžių pradžia,kaip mokslininkai mano,buvo nuo didžiojo sprogimo (Big Bang). Tačiau kas įtakojo tą sprogimą,dar iki šiol neaišku,yra kelios teoremos,tačiau nieko tikslaus taip ir nežinoma. Neseniai turėjo būti atliktas tyrimas su prietaisu vadinamu LHC VerktiLarge Hadron Collider),jo veikimo principas toks. Tam tikras neutronų skaičius yra paleidžiamas į ratą,kurio ilgis 26,659  km ir naudojant magnetinę jėgą,juos pagreitint iki beveik šviesos greičio ( šviesos greitis 299 792 458 m/s) ir tada leisti jiems susidurti vienas prieš kitą. Mokslininkai mano,kad jų susidūrimas,padės jiems įžvelgti tai,kas buvo tik po sprogimo (0,00001 sek.) ir tai padės jiems išsiaiškinti kai kurių nežinomų dalykų prigimtis pvz. supersimetrijos egzistavimas ar tamsiosios energijos prigimtį. Bet dalykas tas,kad šitie bandymai susilaukė nepalankaus atsako iš religinių institucijų,todėl matyt jo bandymai buvo perkelti iki šių metų rudens,nors sako,kad tai tik gedimas,tačiau pagalvojus,ką šis bandymas gali atrasti ir ką paneigti, manau,kad kažkas stabdo visą šį procesą. Šiaip daugelis mokslininkų mano,kad didysis sprogimas atsitiko dėl to,kad dvi realybės susilietė viena su kita, išžiebdamos didyjį sprogimą,nes kvantinės fizikos manoma,kad yra dar paralelinės visatos egzistavimas,kur viskas vyksta panašiai,kaip ir šiame pasaulyje. Kita teorema yra ta,kad žmogus naudodamasis savo pasąmonės galia,kuria visa visatą. Ši teorema remiasi tuom,kad subatominės dalelės elgiasi pagal operatoriaus tikimybę, iš ko ir išeina,kad mes turbūt niekados ir nesurasim mažiausios dalelės ar visatos krašto,nes naudodamiesi savo pasąmonės galia,mes viską kuriam gilindamiesi į fundamentalius reiškinius,šią teoremą tiria kvantinė fizika ir daugelis profesorių priėję išvada,kad tiriamo dalyko rezultatas priklauso nuo to,koks ir kur prietaisas yra naudojamas,tačiau nebūtinai tai yra tikslus rezultatas. Visata yra paslaptis.

matei?..girdejai..?..gal nuotrauku ar video turi pridaresŠypsena?...jomajo..nu baikit karta protingus sh..vaidint...

2009-07-17 12:33

Pradžių pradžia,kaip mokslininkai mano,buvo nuo didžiojo sprogimo (Big Bang). Tačiau kas įtakojo tą sprogimą,dar iki šiol neaišku,yra kelios teoremos,tačiau nieko tikslaus taip ir nežinoma. Neseniai turėjo būti atliktas tyrimas su prietaisu vadinamu LHC VerktiLarge Hadron Collider),jo veikimo principas toks. Tam tikras neutronų skaičius yra paleidžiamas į ratą,kurio ilgis 26,659  km ir naudojant magnetinę jėgą,juos pagreitint iki beveik šviesos greičio ( šviesos greitis 299 792 458 m/s) ir tada leisti jiems susidurti vienas prieš kitą. Mokslininkai mano,kad jų susidūrimas,padės jiems įžvelgti tai,kas buvo tik po sprogimo (0,00001 sek.) ir tai padės jiems išsiaiškinti kai kurių nežinomų dalykų prigimtis pvz. supersimetrijos egzistavimas ar tamsiosios energijos prigimtį. Bet dalykas tas,kad šitie bandymai susilaukė nepalankaus atsako iš religinių institucijų,todėl matyt jo bandymai buvo perkelti iki šių metų rudens,nors sako,kad tai tik gedimas,tačiau pagalvojus,ką šis bandymas gali atrasti ir ką paneigti, manau,kad kažkas stabdo visą šį procesą. Šiaip daugelis mokslininkų mano,kad didysis sprogimas atsitiko dėl to,kad dvi realybės susilietė viena su kita, išžiebdamos didyjį sprogimą,nes kvantinės fizikos manoma,kad yra dar paralelinės visatos egzistavimas,kur viskas vyksta panašiai,kaip ir šiame pasaulyje. Kita teorema yra ta,kad žmogus naudodamasis savo pasąmonės galia,kuria visa visatą. Ši teorema remiasi tuom,kad subatominės dalelės elgiasi pagal operatoriaus tikimybę, iš ko ir išeina,kad mes turbūt niekados ir nesurasim mažiausios dalelės ar visatos krašto,nes naudodamiesi savo pasąmonės galia,mes viską kuriam gilindamiesi į fundamentalius reiškinius,šią teoremą tiria kvantinė fizika ir daugelis profesorių priėję išvada,kad tiriamo dalyko rezultatas priklauso nuo to,koks ir kur prietaisas yra naudojamas,tačiau nebūtinai tai yra tikslus rezultatas. Visata yra paslaptis.

Rasa K

2009-07-17 12:15

Daliau, buvo sprogimas..Bang

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 9047

Sukurta temų: 1

2009-07-17 11:17

Aš manau , kad su mūsų žinių lygiu , mes galime tik spėlioti ir kurti įvairias teorijas apie visatos atsiradimą .

2009-07-17 11:17

Ponas Dievas sukure...ir ne jusu nosiai ir protui tai suprastŠypsena..nepradekit tik jau protaut cia nusispaude googleŠypsena...ar prisimine pamokas mokykloje ir ju sh..vadoveliusŠypsena

Redagavo:
userPhoto
(2009-07-17 11:30)
E G
E G

Pasisakymų: 2202

Sukurta temų: 15

2009-07-17 11:13

Big Bang...

2009-07-17 10:58

Neaprepiama visata, zvaigzdynai. Kaip atsirado? Kur pradziu pradzia ?

Iš viso įrašų: 122

Atostogos Lietuvoj..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama