Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 86009

Pokalbiai prie arbatėlės

Autorius:
Sukurta: 2010-02-12 11:17
andrius  kairaitis

Pasisakymų: 10343

Sukurta temų: 24

2019-02-18 22:48

m-daaa....

Vita V

Pasisakymų: 356

Sukurta temų: 0

2019-02-13 00:59

Aš palauksiu tavo pasakojimo apie zebriuka. Tu spicialiai taip kalbi, kad aš taves nesupraščiau. 

Ti mosha

Pasisakymų: 9616

2019-02-13 00:20

blet tiek daug buvau prirashes.. ir persikrove puslapis.. lol ir viskas dingo. 

Lots of important stuff was there..

Ti mosha

2019-02-12 23:29

..

jo, I know. tu jo, tu toli nuo manes..it's all good, tau visada buvo mane labai sunku suprasti, daug kam yra sunku mane suprasti. .. 

aij zebriukas? , 

ten jo, ten vidurius susuko kak nada, nori papasakosiu 124-ta karta? :-)

Vita V

2019-02-12 16:36

Šiandien 15:06 rašė:

ne, jaigu jau randi save zhmoguje, kaip zhmogus, tai jau beveik visada yra nepragaras, beveik visada rojus,.

pragaras yra, kada tu pilnai neturi kontroles, ir tave drasko ir tave gazdina, tave pjauna, degina, ardo, shaiposi, nuo skaudzhiausiu vietu pradeda valgyti, max. skausmo, max. agonijos, max visko kas yra most extreme and pain, and misery .. and it looks like it will never end, it's andless, eternal hell,.. bet viskas baigsis, ishvisko galima ishsikapstyti.. up to u. tsakant..

'' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' ''čia vidurius susuko kažkam? 

Vita V

2019-02-12 16:33

Žinok, aš nepagaunu tavo minčių. Turi aiškiau kalbėt. Zebriuką? Visata apšvietė tavo protą kai kažka pamatei? Aš kažkur toli nuo taves. 

Ti mosha

2019-02-12 15:29

man buvo atvertos ir padovanotos Visatos pąslaptys. 

Ti mosha

2019-02-12 15:27

bet man ta reikejo pamatyti,.. man tai ka ash pamachiau ishkele daug klausimu..y kuriuos nebuvo lengva atsakyti, ..labai suneramino mano prota. 

Ti mosha

2019-02-12 15:19

ash kartais vis pagalvoju, man mintis prabega apie ta vargsha zebriuka. .. 

Ti mosha

2019-02-12 15:17

visokiu lygiu buna,.. rojaus ir pragaro.

Ti mosha

2019-02-12 15:16

ne, chia nepragaras, ligonis, ar tarchiokas.. chia yra ishsipisinejimas, .. vistiek yra rojus, esi zhmogus. gali pakeisti viska, turi controle ant visko,. ash taip galvoju. 

ash ten kalbejau apie koki nors gyvuna, kury valgo kiti zhverys.. bet ok, lol nevermind. pragars pragarui ner lygus. :-)

Vita V

2019-02-12 15:10

Išvardinai, kaip žmogus jaučiasi kai nori atsikratyti savo priklausomybių, žalingų įpročių. Arba jis gilioj depresijoj, kažkokioj ligoj. Taip viskas susitvarko jeigu tikrai to nori ir esi stiprus, nes vienas žinksnelis ne ten ir tu vėl pragare. 

Ti mosha

2019-02-12 15:06

ne, jaigu jau randi save zhmoguje, kaip zhmogus, tai jau beveik visada yra nepragaras, beveik visada rojus,.

pragaras yra, kada tu pilnai neturi kontroles, ir tave drasko ir tave gazdina, tave pjauna, degina, ardo, shaiposi, nuo skaudzhiausiu vietu pradeda valgyti, max. skausmo, max. agonijos, max visko kas yra most extreme and pain, and misery .. and it looks like it will never end, it's andless, eternal hell,.. bet viskas baigsis, ishvisko galima ishsikapstyti.. up to u. tsakant..

Vita V

2019-02-12 14:51

Hmmm intresting... Pragaras tai kažkas tamsaus ir blogo, kuris atsiranda nuo tam tikros situacijos pas žmogų. Jis pavadino tai pragaru, blogis. Pas kiekviena žmogų buvo kažkas ką jis gali pavadinti pragaru. 

Ti mosha

2019-02-12 14:34

Šiandien 14:20 rašė:

Jo kažkas tokio, kad gimtumėm vėl iš naujo. Su naujom mintim, stipresni, supratingesni. Tomai tai tu nemirtingas?  

tai tu irgi nemirtinga, .. tik tu dabar tokia, o ash dabar toki obraza turiu, mes vienas ir tas pats,.. visi ir viskas. everything is connected.

Ti mosha

2019-02-12 14:30

pastoviai, gimsti,.. ishkarto ysijungia kazhkas kitkas prasideda. jokio recollection apie tai, kas buvo priesh tai , ir kada tas buvo., tiesiog vel po bishki esi, vel jauti laika, ir pamazhu pradedi jausti save,.. nesvarbu kaip .. kazhkas esi.. esi tas, kaip save susikurei priesh tai, arba dabar ..mokinames dabar tai, ko nesupratome priesh tai, kuriame save dabar,  jauchiame tai, ko nesugebejome pajausti priesh tai, tobulejam , mokinames ish kaidu, .. because this is the only way. 

pragaras yra baisus, jis yra. (trust me on that) been there..

rojus yra grazhus, jis yra. 

nei vieno, nei kito galvojam, kad nematom ir nezhinom, bet jauchiam, tikim/galvojam, kad tai egzistuoja, todel, kad ten mirshtam ir gyvenam.

kada save jauti ir matai kitame zhmoguje ir viskame, tada pradedi suprasti, kad esi viskas, tada supranti, kad esi ishtikruju nemirtingas, nesvarbu, kad taves nebebus, bus visi kiti, bus zhmonija, tu toliau busi, niekada nesibaigsi.. never :-O

mes chia atejom, kad chia buti.

Vita V

2019-02-12 14:20

Jo kažkas tokio, kad gimtumėm vėl iš naujo. Su naujom mintim, stipresni, supratingesni. Tomai tai tu nemirtingas? 

Ti mosha

2019-02-12 14:12

jaigu ir mirsim, tai tik tam, kad gimtume vel.

Ti mosha

2019-02-12 14:11

Šiandien 13:32 rašė:

Kai supranti save, myli save, žinai save, tada tu gali padėti kitiems. Žmogus buvo yra ir bus gamta. Kai mirs gamta mirsim ir mes. It's that make any sense?  

..

ne baiktu, mes nemirsim :-)

Vita V

2019-02-12 14:10

Tik žmogus dabar yra zombis, kvėpuojantis zombakas. 

Iš viso įrašų: 86009

Roma 2011 03 28-04..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama