Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 112

ELGETOS.DUODI JIEMS PINIGU ?

Autorius:
Sukurta: 2010-08-11 05:19
Neegzistuojantis vartotojas
2010-08-11 13:22

ir kas is to gelbejimo, jei jis jau nepagydomas tipo. jis negyvena pilnavercio gyvenimo..tik egzustuoja kaip koks mikrobas.  seima kencia ir pats. gal tada geriau arba arba  kad ir blogiausia.

2010-08-11 13:20

Aldute Petrauskiene Šiandien 12:48 rašė:

Pazistamu rate zinau du atvejus,kada zmones mire kamuojami pagiriu sindromo.Sustojo sirdis.

nereikia tie lakti  geria tai savo noru.

2010-08-11 13:19

audra e Šiandien 12:33 rašė:

do vilė Šiandien 12:27 rašė:

jei vis taip galvos, tai tikrai niekad nepasveiks. geriau butum greituke iskvietus

Jo jau neišgydys - ne ta ligos stadija.

O kaimynas nuo tilto nušoko, kaip blogai buvo. Niekas nedavė išgerti, o pats neturėjo už ką nusipirkti. Du kartus buvo gydytas nuo alkoholizmo. Bet nepasveiko.

Todėl ir duodu tokiems alkoholikams, jei paprašo. O tarp elgetų būna daug apgavikų

atkocioja su laselinem.. zinau tokiu..jau sveikstanciu, kur buvo beviltiski. kai daktarai pasake, kad mirs.. susimaste. zmonos ir kt moralai nepadejo.

2010-08-11 13:18

zinau ir tokiu.. kur padare pachmiela ir insultas istiko . geriau neprisideti prie savizudziu..savanoriu.

Aldute Petrauskiene

Pasisakymų: 40

Sukurta temų: 0

2010-08-11 12:48

Pazistamu rate zinau du atvejus,kada zmones mire kamuojami pagiriu sindromo.Sustojo sirdis.

audra e

Pasisakymų: 3510

2010-08-11 12:33

do vilė Šiandien 12:27 rašė:

jei vis taip galvos, tai tikrai niekad nepasveiks. geriau butum greituke iskvietus

Jo jau neišgydys - ne ta ligos stadija.

O kaimynas nuo tilto nušoko, kaip blogai buvo. Niekas nedavė išgerti, o pats neturėjo už ką nusipirkti. Du kartus buvo gydytas nuo alkoholizmo. Bet nepasveiko.

Todėl ir duodu tokiems alkoholikams, jei paprašo. O tarp elgetų būna daug apgavikų

audra e

2010-08-11 12:31

Žinau atvejį, kai brolis prašė seserį, kad duotų jam išgerti. Sakė, mirsiu. O sesuo sako - mirk, neduosiu. Po kelių valandų jam pasidarė visai blogai. Iškvietė greitąją, bet medikai negalėjo nieko padėti. Sako, reikėjo duot išgerti, būtų dar gyvenęs

2010-08-11 12:27

audra e

2010-08-11 12:24

Tokie dar neprašo.

Man teko žiemą sutikti vieną vyrą. Buvo -6. Ėjo su triusikais, ir marškiniais, be batų, tik su kojinėmis. Priėjo ištiesta ranka ir negalėjo ištarti nė žodžio. O man ir nereikėjo, kad ką sakytų. Viskas buvo aišku, akyse - baisi kančia, kaip pas onkologinį ligonį. Daviau pinigų. Tegul žmogui nors laikinai palengvės. Vis tiek nepasveiks....

2010-08-11 12:18

o kai isgeres /gaves vaistu/.. parsivilks namo, seima prakeiks visus gelbetojus

audra e

2010-08-11 12:06

rima dabrisiene Šiandien 09:50 rašė:

audra e Šiandien 07:27 rašė:

Aš elgetoms duodu ne visada. Na, tiesiog kartais jauti, kad jo visai negaila. O alkoholikams duodu visada

skatini alkoholizma?!

Ne, neskatinu. Alkoholikas - ligonis. Kiekvienam ligoniui būna labai blogai, kai jam neduoda vaistų. Tai ir alkoholikas sunkiai kenčia negavęs išgerti.

2010-08-11 10:46

Elgetas paremiu visada,ypac senesnius zmogiukus,tiesiog man ju gaila,beje,ir pats zmogus negali zinoti kas laukia taves ateityje..... 

Hen ra

Pasisakymų: 10056

Sukurta temų: 1

2010-08-11 10:38

as duodu visiemsir tam pasmerktam alkoholikuijuk jis irgi zmogus

rima dabrisiene

Pasisakymų: 422

Sukurta temų: 8

2010-08-11 09:52

As tai duodu pagal savo nuojauta, kai man atrodo, kad tikrai vargsas zmogelis, o ne dikaduonis tinginys, o alkoholikams tai jau ne...

rima dabrisiene

Pasisakymų: 422

Sukurta temų: 8

2010-08-11 09:50

audra e Šiandien 07:27 rašė:

Aš elgetoms duodu ne visada. Na, tiesiog kartais jauti, kad jo visai negaila. O alkoholikams duodu visada

skatini alkoholizma?!

2010-08-11 09:26

duodu visiems, prie alkoholiko pamastau, kad duodama jam -stumiu ji gyliau i ta purva, kad padedu jam savo  sveikata. zaloti.ir t.t.na bet duodu..jetau..

Redagavo:
userPhoto
(2010-08-11 09:39)
2010-08-11 09:19

alkoholikams ir cigonams neduodu.. as ju bijau. tvarkingiems zmonems prasom. ypac jaunesniems.

visad.. gatves muzikantams diedukui su lupine armonikele ar vaikui su smuiku. bet cie jau uzdarbis.

2010-08-11 08:38

Gerai mąstai Andriau Tik geriau maisto jiems nupirkt, nei lituką(bet priklauso nuo situacijos aišku) Yra posakis 'neišsižadėk tiurmos ....ir ubago lazdos'

audra e

2010-08-11 07:27

andrius  kairaitis

Pasisakymų: 10350

Sukurta temų: 24

2010-08-11 05:19

as duodu beveik visada,a vdrug pats toks busiu kada nors,paskui bus geda pries saveNuliūdes

Iš viso įrašų: 112

mano

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: reklama@amdigital.lt

Kita Informacija: info@amdigital.lt

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama