Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 9

Keliones i uzsieni

Autorius:
Sukurta: 2018-11-11 23:50
Rokas Tatras

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2018-12-03 18:23

Aš tai ką pastebėjau, kad nereik belstis kažkur toli į kitą žemyną, kad fainai paatostogautum Kvatotis PVz čia gali palygint https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones, tai matai kad į kokį Burgasą gali už porą šimtų nuskrist. Tai manau nereik vykt į tuo spopuliarius kurortus, kur visų pirma kainos užkeltos o antra tai turistų pilna, kad nelabai ir malonu ten būt pasidaro Kvatotis Apskritai vat Juodosios jūros kurortai yra gan nuvertinami, kokioj Odesoj arba Bulgarijos kurortuose man daug smagiau pabūt, negu kokioj Korfu saloj Kvatotis

dalia lll

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2018-11-30 02:43

Šiaip daug žmonių blogai atsiliepia apie Turkiją, bet man tai ten viena geresnių šalių pigioms ir vasariškoms atostogoms Šypsena Tai mes patys po Naujų metų planuojam vykt čia https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-turkija. Kai keliauji į Turkiją, manau labai svabru yra pasirinkti tinkamą kurortą. Nes tų kurortų pilna ir pačių įvairiausių, tai svarbu tiesiog nenuvažiuot su mažais vaikais į kurortą, kur ten visi važiuoja linksmintis ir naktim nemiegot. Patys turkai tai yra labai šilti ir paslaugųs žmonės, jų didelė ekonomikos priklauso nuo turizmo, tai jie tikrai mėgsta tuos turistus Kvatotis Man pačiai vat kas nelabai patiko, tai kai kurie turistai. O šiaip kad patiktum turkams, tai reik nepamiršt labai svarbios taisyklės - visada palikti tipsų jiems. Tai jie tau šypsosis visą laiką Kvatotis Ir turguj kokiam nepamiršk, kad ten kainos visada užkeltos, nes turkai tikisi, kad tu derėsis. Kvatotis

Ti mosha

Pasisakymų: 9514

2018-11-18 22:59

Šiandien 19:33 rašė:

Pats esu pabuvojus Mianmare ir Tailande. 

...

, ..tu apsispresk,.. esi "pats" ar  "pati"     

jone l

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 3

2018-11-18 19:33

Siūlau pabandyt nuvykt į pietryčių Aziją, manau tikrai patiks. Pats esu pabuvojus Mianmare ir Tailande. Tai dvi šalia esančios bet labai skritingos šalys. Mianmaras tokia labiau uždara šalis, o Tailandas jau tokia vieta, kur važiuoja žmonės pasilinksminti. Mano tolesnis planas tai išmaišyt kitas pietryčių Azijos šalis, ta dabar norėtume į kokį Vietnamą nuvykt. Radom ir kelialapį visai neblogą https://travelplanet.lt/keliones/azija/vietnamas/vietnamas-nuo-siaures-iki-piet, kur per porą savaičių turėtume pamatyt visą šalį Šypsena Beveik visos šalys tame regione yra labai pigios, kainos žemesnės nei Lietuvoje. Didžiausią dalį kainos aišku sudarys lėktuvo bilietas, nes visgi skrendi į kitą pasaulio galą. Bet toliau jau visi viešbučiai ir kitos pramogos bus palyginus net labai įperkami net ir su lietuviška alga Kvatotis

Vita V

Pasisakymų: 316

2018-11-13 12:28

Nieko nepradėk... Jo akmeniniai pastatai ir man patinka.

Ti mosha

2018-11-12 22:59

jo, visokios pilys, akmeniniai namai, akmenines grindys ir sienos..

nea neignorinu, .. ar reik pradet?

Vita V

Pasisakymų: 316

2018-11-12 19:18

Šalti akmenys.?  ko tu mane ignorini vėl? 

Ti mosha

2018-11-12 07:27

vat shito, tai ash nezhinau, man zhiema patinka, ..jos ilgos naaaktys, visokie gaudzhiantys skersvejai.. shalti akmenys. 

algis lokimantas

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 5

2018-11-11 23:50

Labas Šypsena Kur patartumet nuvykti sia ziema? pasiulykit kanors kur silta, yra jura ir nebrangu Šypsena  

Iš viso įrašų: 9

Y Lietuva 2011......

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama