Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 5

Ar isgeriate

Autorius:
Sukurta: 2018-11-17 18:54
Rokas Tatras

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2018-12-11 19:33

Pastebėjau ir aš šitą tendenciją Kvatotis Žmogus arba visiškai atsisako, arba linkęs pikdnaudžiauti. Aš pats tai kažkaip per vidurį esu, nors anksčiau studentavimo laikais būdavau tas kuris per daug mėgsta alkoholį Kvatotis Bet poto pats tiesiog pajaučiau, kad sveikata pareina, tai pagalvojau kam man to reikia. Beto ir efektas jau nebe tas pats būdavo, kai reikėdavo iišgerti kokius tris alaus kad pasijaustum geriau. Tai manau čia esminis dalykas yra saikas. Aš tai pats dabar labai pamėgau Jaegermeisterį. Pasižiūrėjau kaip jį reikia gerti https://www.vynoteka.lt/tinklarastis/stiprieji-gerimai/jagermeister-kokteiliai-kaip-gerti-si-likeri ir bare vietoj alaus tiesiog vieną Jaegerio išgeriu ir užtenka Kvatotis Nes poto jei daugiau gersiu, tai žinau kad savijauta tik pablogės. Tai manau čia ir problema yra, dėl ko daugelis žmonių nesusitvarko su tuo - geria tikėdamasis kad bus geriau, nors giliai širdį žino kad taip nebus :/

Tada Kabauitis

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2018-11-28 14:57

2018-11-17 18:54 rašė:

Idomu pasidare Šypsena Is savo pazistamu rato tai turiu tik arba pastoviai geriancius, arba visiskai nesilieciancius prie alkoholio. Susidaro ispudis, kad su alkoholiu labai sunku kovoti yra zmonems genetiniai tyrimai. As pats tai kazkaip nejauciu didelio potraukio, bet kartais visai smagu isgerti kokio vyno ar viskio su draugais, aisku jauciant saika. Dar ir kokteili koki visai smagu pasidaryti. Bet kazkaip pas mus si tema labia problematiska, zmones kazkaip lengvai tampa priklausomi nuo to, nemanot?  

Tie kurie negeria, puikiai supranta "saikingo vartojimo pasėkmes". Gal dabartiniam gyvenimo etape tau viskas ok, bet kai pareis kažkokios didesnės problemos, tas buvęs "saikingas vartojimas", labai greitai gali tapti vienintele paguoda. O toliau puikiai žinom kas seka. Nėra tokio dalyko kaip saikingas vartojimas. Tu arba pili į savo organizmą nuodus arba pasirenki jų nepilti.

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 9093

Sukurta temų: 1

2018-11-25 09:40

Na ir kam su juo kovoti- kuo labiau kovoji, tuo labiau tas procesas patinka. Geriau gyventi taikiai ir tada galva bus sveika ir problemų nebus. 

Ti mosha

Pasisakymų: 9525

Sukurta temų: 0

2018-11-18 06:40

ash asmn. tai negeriu.., nepatinka man jausmas tas. (tai tave padaro labai durnu) ..ir atxodas parashnas nuo to shudo. 

zhodzh. ash jo nepatariu. 

algis lokimantas

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 5

2018-11-17 18:54

Idomu pasidare Šypsena Is savo pazistamu rato tai turiu tik arba pastoviai geriancius, arba visiskai nesilieciancius prie alkoholio. Susidaro ispudis, kad su alkoholiu labai sunku kovoti yra zmonems. As pats tai kazkaip nejauciu didelio potraukio, bet kartais visai smagu isgerti kokio vyno ar viskio su draugais, aisku jauciant saika. Dar ir kokteili koki visai smagu pasidaryti. Bet kazkaip pas mus si tema labia problematiska, zmones kazkaip lengvai tampa priklausomi nuo to, nemanot?  

Iš viso įrašų: 5

Pukiai baisuniai :*

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama