Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 2

Kelione-Ruduo

Autorius:
Sukurta: 2019-07-21 21:12
jone l

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 8

2019-07-29 02:58

Na man tai vasarą labai puikiai atostogaujasi ir Lietuvoje Šypsena Nebūtina imti atostogų, kad kokiam savaitgaliui su baidarėm kokia upe paplaukiotum, arba kad ir kokį SPA kurortą nuvykti. Aišku jeigu norisi daugiau nuotykių, tai galima kurnors ir nuvykti Šypsena Rugpjūtis manau yra labia puikis metas pakeliaut, nes atostogautojų nebetiek daug būna, ir kainos priimtinesnės. Tai pvz per čia https://www.sofatravel.lt/keliones-rugpjuti pasižiūrėjau, tai pats labai norėčiau į kokią Jordaniją nukeliaut, arba bet kur į Italiją. Va tik visokie kurortai Turkijoje man nelabai prie širdies, nes ten tiesiog iš viešbučio į paplūdimį eini ir daugiau nelabai yra ką veikti, aišku čia tokia mano patirtis.

vintazine ledi

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2019-07-21 21:12

Sveiki. Sia vasara taip jau gavosi kad teko paaukoti dirbant, bet  rugpjucio galas-rugsejo pradzia nusprendziau leisti sau bent savaite kokia pakeliauti. Tik vat nelabai net sugalvoju kur, kitaip tariant jauciu kad tiesiog per daug pasirinkimu yra visur... Gal kasnors kur buvot neseniai kur tikrai suzavejo ir noretumete rekomenduoti ?Šypsena

Iš viso įrašų: 2

BOLLYWOOD

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama