Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 4

Namų interjero/įrengimo klaidos

Autorius:
Sukurta: 2019-08-02 18:46
dalia lll

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 2

2019-08-06 01:15

Na kadangi nemažai esu pakeitus nuomojamų vietų kol pagaliau persikrausčiau į savo būstą, tai nemažai esu pastebėjus buto įrengimo klaidų Kvatotis Tai čia keletas:

-Visų pirma vengti juodų/matinių paviršių, nes kad ir kiek valytum, vis tiek atrodys purvinai. -Baltos sienos ten, kur gaminamas maistas. Apsitaško ir po to gali dažyti iš naujo, nes niekaip nenuvalysi. -Rinktis geriau lygius paviršius plytelių - vėlgi dėl valymo. -Naudot kuo daugiau medžio kur tik įmanoma. Ąžuolinis parketas, palangės, net ir žaliuzės. Kainuos daugiau, bet medžio niekas manau neatstos, tiek dėl suteikto jaukumo, tiek dėl ilgaamžiškumo. -Pasirūpinti tinkamu vėdinimu. Kad net nereikėtų atidarinėti langų norint prasivėdinti patalpą. -Suplanuoti apšvietimą - kad būtų bent keletas skirtingų apšvietimo lygmenų.

Dar beveik visur kur gyvenau, pasireikšdavo rozečių trūkumas. Būdavo kokios viena dvi rozetės kur nors po sofa, tai reikėdavo bent poros prailgintojų. Aš savo bute dabar turiu įsirengus po kokias 3-4 rozetes vos ne ant kiekvienos sienos ir tikrai nėra jų per daug. Tas pats ir su elektros jungikliais - visiškai neapgalvota apie jų išdėstymą. Pati įsirengiau tokį sensorinį jungiklį https://www.jung.de/lt/1987/produktai/technologijos/knx-sistema/knx-sensoriniai-jungikliai-f-50/ prie pat lovos, taigi nereik atsikelti ir eiti išjungti šviesos, gali viską kontroliuoti neišlipus iš lovos

lin mat

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 4

2019-08-02 19:33

Aš tai patarčiau, aišku jei yra galimybe, isirengti walk in spinta. Nezinau kaip cia lietuviskai vadinasi, bet is esmes kambariukas-sandeliukas dedikuotas drabuziams. Realiai ten gali zengt pora zingsniu i vidu, o is sonu spintos atsidaro. Tai tikrai kitas jausmas, kai kambariuose nesimete jokiu rubu, nes visi jie turi savo vieta Šypsena 

algis lokimantas

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 6

2019-08-02 19:09

Man tai labiausiai nervinantis dalykas, tai rozetes - ju kiekis, issidestymas, kokybe. Ypac kai as gan daznai kraustausi i kitus butus, tai atrodo nuomotojai galvoja, kad vienos rozetes uzteks visam kambariui, ir ta pati dar buna po sofa. Kosmosas kazkoks. 

jone l

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 8

2019-08-02 18:46

Sveiki. Kokios yra klaidos, kurias žmonės daro dažniausiai, įsrenginėdami interjerą? Manau čia galėtų būtų tema, kur dalinamės tokia patirtimi, gal pavyks ateityje išvengti tokių klaidų Kvatotis  

Iš viso įrašų: 4

BOLLYWOOD

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama