Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 217

Populiariausia kava,arbata:)

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-02-02 18:31
Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-02 18:31

na dar ir kakava priskirkimeŠypsena mano megstamiausia arbata juoda,siaip populiariausia ji manau,ir speju Lipton,o kava gal Jacobs?Šypsena

Ina Natkaitė-Švainickienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-02-17 18:27

Nebusiu originali ir aš geriu tik Jacobs`ą. Paskaninu ji truputeliu aromatinės kavos. O arbatą geriu tik žalią. Šiuo metu atradau žalią su cinamonu. Nors esu užkietėjusi kavininkė, neatsisakau šios cinamoninės  

kristina Saročkaitė-Jarockienė

Pasisakymų: 11

2009-02-18 12:29

mano megstamiausia tai"LAVAZZA",nors geriu ir kitokias.Arbata tai daugiausia

zaliaja,raudonaja,kartais  "Airijos kokteilis",juoda arbata su kavos pupelem

2009-02-18 19:46

man ziauriai nepatinka vaisines arbatos..kaip jum? ten kaip karstas gerimas su kokiu nors skoniu..arbata tai man niekas kitas kaip tas juodos arbatos stiprumas,skonis ir kvapas..tos isos vaisines arbatos nestiprios..net nesinori vadint arbata..

Liudvika U

Pasisakymų: 7

2009-02-19 11:14

Mano mėgstamiausia yra Earl Grey, kitaip tariant arbata su bergamote, su pienu. Šypsena Nors mėgstu ir tradicinę juodą arbatą su citrina ir medumi. O kavą dažniausiai geriu Lofbergs Lila. Kartais pasimėgauju tirpia kava su pienu, įprotis, likęs iš vaikystės. Tinka ir miežinė kava. 

Neringa Pauliukaite

Pasisakymų: 10

2009-02-27 23:07

geriu  visu rusiu zalia arbata, ypac su jazminais, metom, zemuogem. neradau dar tokios, kuri nepatiktu nors jau baigiu isragaut visa presto ir divi turki (latvija). juoda patinka tik tuomet jei su kitom arbatzolem maisyta. siaip labai nepatinka gryna juoda. vaidiniu beveik negeriu, nes nepatinka "rugstele". dar labai patinka kitos arbatos, tokios kaip medaus krumo arbata, joga arbata ir pan.... seip dieninu arbata (taip pat kaip kava, ypac rytais)... namuose buna panika jei lieka kokios tik 4 rusys  o kava tai visai nebloga starbucks...extra bold

2009-03-16 17:42

As daugiau esu kavos megeja, nors geriu ir arbata. Kava dazniausiai perku "Lofbergs Lila" arba "Tchibo" melinam pakelyje... retkarciais "Jacobs" , bet labai retai, nes nepatinka man tas rugstus jos skonis...Is arbatu labiausiai megstu metu ir melisu, perku sia arbata bet kokio gamintojo...

Džeirana Baltkojytė

Pasisakymų: 1

2009-03-17 17:22

Man labiausiai patinka Jacobs kava.Skanu su grietinėle.O arbata žalia su ženšeniu.Reikės išbandyti arbatą su cinamonu(suintriguota).

Mantas Matukaitis

Pasisakymų: 2

2009-03-19 15:56

Sveikos ir sveiki Nors cia labiau moteriskas klubas, taciau su kava draugauju labai artimai (ir namie, ir darbe), tad apie ja galiu papasakoti labai daug. Zodziu jei kils kokiu klausimu - pasistengsiu atsakyti  O pats dazniausiai geriu Jacobs, nes man kaip tik patinka ta Arabica kavos rugstele.

edita šukauskiene

Pasisakymų: 4

2009-03-24 20:45

as uz jacobs

Jolita M.

Pasisakymų: 52

Sukurta temų: 4

2009-04-14 19:51

aš už lavazza

2009-04-15 16:15

Lavazzzzzza mmmm.......

Anžela Vasiliauskienė

Pasisakymų: 1

2009-04-15 22:01

Jau daug metų su vyru esam "Lofbergs Lila Colombia" gerbėjai. Aišku ragavom ir Jacobs, Tshibo, Edusho, Merild, Paulig ir ...nebepamenu pavadinimų, bet liekam ištikimi "LL Colombia"

2009-04-21 16:12

zalia imbierine arbata... skaniausia man

araida Mikalauskaite-Santaniello

2009-04-27 00:08

kava geriu afrikietiska, kuo stipresne.o arbatos tai zalios visos ir labai daznai darausi imbiero arbata- viska tik gryna,jokio medaus,jokio cukraus..pajunti tikraji skony

Ramute Klimas

Pasisakymų: 123

2009-04-27 04:46

labai patinka zalia arbata kur jau yra jazmino..... mmm skanu

GIEDRE KISELIAUSKAITE

Pasisakymų: 4

2009-04-27 10:56

kava geriu dazniausiai merild in cup,pauling dar nieko,president.Nepatinka tos,kur stambaus malimo arba ta jocobs rugstele...nelabai...Arbata skani visokia,tik skirtingu metu,skirtinga geriu.Sutinku su araida-jokio cukraus,tik tada gali pajusti tikra jos skoni

aida bogužaitė

2009-04-29 20:02

as tik uz zalia arbata

Dalia Daliukas

2009-05-10 19:15

labai patinka kava  Lofbergs Lila Šypsena o arbata tai jazminu, super aromatas Šypsena

RITA DZINDZELETIENE

2009-05-11 21:05

arbata dievinu zalia,o kava irgi nieko

Kur jus klasiokai prapuolet?

Iš viso įrašų: 217

Odos gaminiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija