Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 23

Programa "medziui"

Autorius:
Sukurta: 2009-02-24 11:57
Aurimas Morkvėnas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-02-24 11:57

Sveiki,

kokias programas naudojate medzio sudarymui?

Aurimas

Stasys Velykis

Sukurta temų: 0

2009-02-27 13:42

Family Tree Maker

Geni Com Tree

Stasys Velykis

2009-02-27 13:44

Ar toli esate pažengęs?

Aurimas Morkvėnas

Sukurta temų: 1

2009-03-02 13:52

Aš asmeniškai naudoju Agelong Tree. Šiuo metu medį sudaro 425 asmenys. Tiesa apie 100 asmenų turi gan kuklią informaciją (vardas pavardė). Kai kurios šakos turi 6 kartas nuo 1860 metų.

Virginija VITKUTĖ

Pasisakymų: 1

2009-03-12 13:21

Geni com tree

Jonas Ribaciauskas (Ribisauskas)

Pasisakymų: 7

2009-03-13 19:31

.

Redagavo: (2009-12-28 11:22)
Algirdas Nakvosas

2009-03-17 21:39

Jonai, o kokia tai metodika ir kaip ji deliojama?

Jonas Ribaciauskas (Ribisauskas)

2009-03-18 00:07

Redagavo: (2009-12-28 11:17)
Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-23 18:05

Aš naudoju net tris, nes kievienai programai vis ko nors trūksta

myheritage.lt - kuriu kompe ir publikuoju internete,

agelongtree - patinka pateikiamos schemos popieriuje,

greatfamily - patogu pačiai susidėlioti medį kaip man patinka bei eksportuoja patogią knygą į Word formatą.

Šiaip aprašiau daug programų čia: www.polia.info/Genealogija/Programos.htm

Alfonsas Leščinskas

2009-04-24 11:41

Labas visiems,

aš kuriu savo medį naudodamasis myheritage. Parsisiunčiau nemokamą programėlę, kurioje asmenų skaičius nelimituojamas, ir viskas ten gerai gaunasi, o talpinant internete - nemokamai duoda įkelti iki 250 asmenų. Labai patiko pamatyti Jolantos nuorodą - ji tikra šaunuolė, tiek daug pažengusi ir dalijasi puikiais patarimais! Tobulėjimui ribų, matyt, nėra - todėl dalinkitės šiame forume savo pastebėjimais ir atradimais, gal ir kiti čia užsukusieji panorės pradėti savo šaknų  ieškojimus. Daug sėkmės visiems  

Saulius Šakarvis

Pasisakymų: 3

2009-07-08 09:42

Sveiki,

aš naudoju www.geni.com, smagu, kad galima įtraukti daugiau žmonių, kurie taip pat galėtų dalintis informacija, ir pildyt medį.

Saulius

Jolita Matijosiute

2009-09-01 16:31

Sveiki,

as esu nauja siame klubeir turiu klausimu bei informacjos:

Kaip matau, www.geni.com programa yra mokama. As tik ka pabandziau uzsiregistruoti, dabar eikia man nurodyti, ka rinktis:

- 1 metam: po 4,95 $ i menesi

- 2 metam: po 3,96 $ i menesi ir t.t.

Kol kas as nenoriu uz tai moketi ... Ar yra kita, nemokama galimybe?

As iki siol naudojuosi www.verwandt.de programa. Ji yra nemokama, tik deja jie nesiulo lietuviu kalbos (siaip tai kalba galima rinktis: vokieciu, anglu, ir t.t.). Siuo metu as esu jau suvedusi per www.verwandt.de programa apie 360 zmoniu, pagrinde su nuotraukomis. Kol kas as esu sia programa patenkinta. Beje, as dar nebandziau publikuoti mano sukurto medzio internete ar pan. Tik esu issispausdinus mano sukurta medi, kas mane kol kas irgi dar patenkina. Kaupti infotmacijai sios programos kol kas tikrai uztenka. Kadangi as negyvenu Lietuvoje, man yra patogu, kad kiekvienu metu is kiekvieno kompiuterio as turiu galimybe papildyti ar pasitikrinti informacija. Beje, ta pati medi gali pildyti kiekvienas tam medziui priklausantis zmogus.

Ar kas zino, kokios programos yra nemokamos ir kuriomis galima naudotis "online" (t.y. viska kurti ir tvarkyti internete) kartu su kitais medzio nariais ir ar yra koks limitas, kiek zmoniu galima suvesti maksimaliai i viena medi ?

Be to, mane domina, kokiose Jums zinomose internetinese programos yra galimos paieskos pagal zmogaus pavarde?

Jolita Matijosiute

2009-09-01 20:35

As noreciau pataisyti mano duota informacija:

As dar karta pabandziusi www.geni.com prisiregistruoti pastebejau, kad vis delto si programa yra nemokama (beje, as pasirodo jau ten buvau uzsiregistravus, tik nepamenu kada ;-).

Bet uz tai "Geni Pro" yra mokama (as dar kol as neissiaiskinau, kas tai yra. Matyt kokia nors speciali programa). Jei kas nors turi daugiau informacijos, kuo "Geni Pro" nuo "paprastos "Geni" skiriasi, prasau parasykite!

Saulius Šakarvis

Pasisakymų: 3

2009-09-01 21:44

Sveiki,

"Geni PRO" leidžia matyti statistiką; didesnės paieškos galimybės; nėra reklamų, dar keletas papildomų funkcijų, tačiau medžio pildymui apribojimų nėra (kas yra labai šaunu).

Naudoju geni.com keli mėnesiai, kolkas nelabai ir reikia Pro verisjos

2009-10-07 08:40

Jolitai: jau šiame puslapyje buvau įmetusi nuorodą į įvairių programų, skirtų giminės medžiui kurti, aprašymus. Taigi, pakartosiu ją: http://www.polia.info/Genealogija/Programos.htm

Redagavo:
userPhoto
(2009-10-07 08:40)
Eduardas Lukšys

2009-11-02 15:01

Is keliu isbandytu programu (GenoPro, WinFamily, Ages!, MyHeritage FTB, AgelongTree, Geni) man labiausiai patiko AgelongTree.

Per keleta "saku" jau esu surinkes 900+ asmenu, 6-7 kartos.

Naujausioje 4-oje versijoje jau bus piesiamas pilnas Gimines medis (dar nepabaigta, beta versija, sunkokai vystoma), bet as jau isbandziau- tikrai piesia.

Eduardas Lukšys

2009-12-11 09:41

Sveiki,

esu taip pat uzsiregistraves i Geni.com- suvedziau ~60 asmenu (su netiesioginiais giminaiciais) is kazkur 900+ (su netiesioginiais- 1200+).

Gana patogu ir vizualiai grazu Šypsena Yra galimybe dirbti collaborating rezimu, pasiulo kitus medzius, kuriuose gali buti jusu "medyje" esanciu asmenu, t.y. is "persidengianciu medziu"... bet cia jau mokamoj versijoj Nuliūdes

Netiesioginiai "medziai" buna uzslepti- prie asmnes atsiranda zalias lapelis su skaiciumi kiek tame "medyje" asmenu- paspaudus- issiskleidzia....

Kiekviena programa turi savu "pliusu" ir "minusu", bet as kolkas renkuosi Agelong tree Šypsena

Tikrai idomu, smalsu issiaiskinti ir tolimesnius giminystes rysius- portaluose vien bendrapavardziu (t.y. "teviskaja" puse) kiek galima surasti- cia klase.lt portale keliasdesimt randu!!! Manau dalis ju yra galbut nors ir tolimesni, bet vistiek giminaiciai.... Jau nekalbu jei ziuret ir per "moteriskaja" puse Šypsena Juk buna atveju kai pakankami artimi- net antros-trecios eiles giminaiciai nepazista viens kito Nuliūdes

Ir sis "Genealogija" klubas pasyvokas Šypsena

Justina Burinskaitė

2010-07-12 13:50

My Heritage sunkiai sekėsi išprašyti iš kompiuterio , gal geriau kitos programos

Jolita Matijosiute

2010-10-29 11:37

Del myHeritage programos

Aurimai, gal galite placiau parasyti, ka tai reiskia "sunkiai sekesi iskrapstyti is kompiuterio"?

As naudojuosi myHeritage kol kas tik "online". Galimybe naudotis ja "offline" as dar nesinaudojau.

Siuo metu pas mane medyje yra ivesti virs 500 asmenys (ir toiliau neribota). As nieko papildomai kol kas uz tai nemoku, bet manau tai yra del to, kad mano medis yra pervestas susijungus www.verrwandt.de ir www.myheritage.de i viena firma/puslapi. Cia buvo specialus pasiulymas www.verwand.de naudotojams del atsiradusiu nepatogumu.

As noreciau pasidometi, kokios programomis galima naudotis "offline", kurios yra nemokamos ir priima GEDCOM failus eksportuotus is kitu programu? Nenoriu be reikalo instaliuot programu, kurias bus sunku "isprasyti" is kompiuterio...

Laukiu atsakymo.

Jolita Matijosiute

2010-10-29 11:40

Atsiprasau, bent jau pirmas klausimas del sunkaus programos isprasymo is kompiuterio buvo skirtas Justinai. Sumaisiau...

Iš viso įrašų: 23

Graikija, 2010 m. ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama