Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 7

Fotografavimo procesas

Autorius:
Sukurta: 2009-02-26 19:03
Andrius Kalvaitis

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2009-02-26 19:03

Manau kiekvienas, turintis fotoaparatą ir norą fotografuoti yra susidūręs su fotografavimo procesu Šypsena Turiu omenyje ne tą foto žanrą, kuomet reik įamžinti gimtadienio akimirkas ir pan., kalbu apie norą kurti. Ar specialiai ruošiatės fotosesijoms, ar daug eksperimentuojate, ar kilus idėjai tuoj pat griebiate fotokamerą ar planuojate kas kur kada ir kaip... Šypsena

evaldas miliauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-02-26 19:09

na as beveik visada turiu foto kamera prie saves ir kada pamatau vaizda verta demesio "pyskinu"  o paskui pc.atsirenku pacias geriausias

Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-26 22:01

as is pradziu galvoju ilgai Kvatotis, po to researchinu, ka mano pirmtakai siuo klausimu padare, tada fotografuoju su skaitmena, o kas patinka perfotografuoju su rimtesniu aparatuŠypsena arba pvz jei su large format tai jau vien negatyvo idejimas, eksponavimas, ryskinimas ir spaudimas nemenkas procesas yraŠypsena

kantrybes ir smalsumo turintiems, patarciau daug eksperimentuot. Deja, as jos neturiuŠypsena

Toma Vilutytė

Pasisakymų: 2

2009-06-15 12:54

Dažniausiai, kai tik turiu laisvesnio laiko, imu fotiką ir leidžiuosi į fotomedžioklę... Atsitiktinai pagautos akimirkos man įdomiausios.. Būna aišku, kai ruošiuosi fotosesijai, esu numačiusi kas kaip ir kur... O šiaip kur tik einu, viską matau "kadrais" Kvatotis ir pastoviai graužiuosi, kad neturiu su savimi fotošautuvo..va tep

Vidmantas Misevičius

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 1

2009-10-05 19:15

Toma Vilutytė 2009-06-15 12:54 rašė:

Dažniausiai, kai tik turiu laisvesnio laiko, imu fotiką ir leidžiuosi į fotomedžioklę... Atsitiktinai pagautos akimirkos man įdomiausios.. Būna aišku, kai ruošiuosi fotosesijai, esu numačiusi kas kaip ir kur... O šiaip kur tik einu, viską matau "kadrais" Kvatotis ir pastoviai graužiuosi, kad neturiu su savimi fotošautuvo..va tep

kokie žmonės. Šypsena ir koks mažas pasaulis

Ineta Pociulyte-Balciuniene

Pasisakymų: 25

2009-10-05 19:57

kamera imu tik kai kur nors einu labiausiai patinka pyskinti gamta,tada ir palapinej penakvoju kad suras saulelydzio o paskui sauletekio nuostabiausius momentus

2011-09-22 15:26

Kaip peizažo fotografas paprastai iššžvalgau vietas, o po to anksti keliuosi ir važiuoju ten prieš aušrą Šypsena Ką pagaunu - tas virsta fotografijomis, kas pasprunka - galimybėmis.

Iš viso įrašų: 7

10 metu mokyklos b..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: reklama@amdigital.lt

Kita Informacija: info@amdigital.lt

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama