Vilniaus Šv. Kristoforo vidurinė mokykla (9-oji vid.) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 50

Prisiminimai apie mokytojus. Kuris mokytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-11 07:24
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 07:24

Mane labai intriguoja kuris mokytojas pataps "geriausiu" Šypsena
Blogiausia mokytoja man musu fizike Vida Ruskyte, nes jos mokymo stilius man nepriimtinas (svelniai tariant)

Geriausias is blogiausiu gal a.a. Matulaitis - bent jau budavo idomu per jo pamokas.
2007-07-12 23:08

kas cia per a.a. ?? atsargiau su tokiais netikslumais!!!!! tfu tfu tfu
2007-07-12 23:16

jauciu viena geriausiu mokytoju yra RUSKYTE! man ir tas mokymo stilius geriausias (kai sunkiai nutuoki fizika, tai bent pagal tvarka lengviau mokytis)
niekada su ja nesamoniu nebuna, viskas aisku ir visada pagal plana. ir isvis ruskyte jega yra moteris. PAGARBA.
2007-07-12 23:17

ps. nedaug turbut yra mokytoju, kurios mokytoju kambario pletkuose nepaskesta. tai va. ruskyte - nepaskesta Šypsena
audrius kucinskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2007-07-13 09:19

nu shleikiene pasakychew tebera legendine tokia. kas nedrebedavo ir nestovedavo su saviniu beskaitydami priesh jos kiekiena pamoka.
2007-07-13 13:47

Ruskyte rulez. Tik kartais uzknisdavo kai ji antra karta is eiles pakviesdavo.. ta prasme kita pamoka jau nesitiki kad kvies.. o ji bac - uzprikolina, ir rukyk tada desraŠypsena pasakai is suolo, kad nemoki - 2, nuejes prie lentos pasakai kad nemoki - 3 Mirktelėti
su poziuriu moteris..
o Kabanas gyvas dar? :up:
Regimantas Burgis

2007-07-13 15:37

o musu klasei tai labiausiai nuskilo, ir Slekiene ir ta pati Ruskyte buvo musu aukletoja :B :up:
margarita jasaityte

Pasisakymų: 1

2007-07-16 10:02

Ruskyte labai super aukletoja buvo Šypsena man labai patiko. Šypsena o dar Vilkeliene manau mokytoja verta pagarbos. Jos ir pamokos idomios ir siaip pasneket budavo galima Šypsena
Gytis Eigėlis

Pasisakymų: 4

2007-07-16 22:07

a.a. Basijokas best ever! Beje, kiek supatau - Ruskyte is jo pereme maniera atejusiam prie lentos parasyti maziausiai 3... :up:
Lina Salmanovičiūtė -Sereikienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-07-17 09:22

O taip, BasijokasŠypsena niekada super gerai nesigaudziau fizikoj, bet tas pasisventimas bet kokiais budais man ja ikalti.... ir draugiskai, ir kariavom, ir atsakinejimas kieviena pamoka, .... bet visgi zmogus su charizma :up:
Aušra Augulytė-Andriukevičienė

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2007-08-02 19:22

Is tiesu turbut vieninetele mokytoja, kuriai dar ir dabar jauciu didziulia pagarba - gerb. D. Eigminienie :up: Su malonumu eidavau i pamokas ir namuose kurdavau analizes [C] Taip pat is tokiu isimintinesniu "fruktu" butu Slekiene - kurios visada bijojau, bet iki siol nesuprantu kodel, gal del tos amzinai vienodos ir niekad nejudancios sukuosenos Kvatotis Taip pat ir gerd. aukletoja Ruskyte [D] Zodziu ka prisiminti tikrai yra :up: Mirktelėti
2007-08-03 17:58

Kabano jau kokiais 2002 nebebuvo.. Kvatotis
Liudgardas Maculevicius

2007-08-13 20:28

Nu jau apie shliauka, eigminiane( musu vadinta special D) tai nanau nevertetu burnu ausint. O va rushkyte savotiska mokytoja, su priciudais bet manau verta garbingo IX forto legendos titulo.
Taip pat tik geru zodziu mineti galima visad aktyvu, amzina varikli fizinio lavinimo mokytoja Staneviciu - tikras dinamitas. Liežuvis
2007-08-15 12:02

Ziuriu sunki vaikyte, Liudgardai, tavoji buvo.. [D]
Vaida B

2007-08-16 20:17

brrrrr..... kai prisimenu Girdzijauskiene (lietuviu k, literatura) ir Masioniene (matematika) dar dabar siurpas nubega per kuna........... :devil:
oksana mustepanenko

2007-08-17 09:19

Kai prisimenu mokyklos laikus, pirmos mintys geru zodziu mineti ateina apie lietuviu k. ir literaturos mokytoja gerb.L.Abraityte bei matematikos mokytoja V.Siaudini. Abu labai keisti ir savotiski zmones, bet jau zavesio, sarmo, vidines energijos jie pilni...dar ir su kitais dalinosi...
Rasa Pašvenskaitė

2007-08-21 12:54

nu jo... geriausiais galima butu laikyti Basijoka (super vyrukas), Masioniene (savotiska moteriske, bet tvarkos ismoke)

o prie blogiausiu priskirciau Zozefina-Zostautiene (bestubure moteriske kaip nekurie jos destomo dalyko elementai), Vizgirdiene (labai silpna angliste)
2007-08-23 08:49

oooo, sveiki, man Basijokas labai patiko, Tapiniene ir Aldona Grušnienė Šypsena
2007-08-27 15:36

Man asmeniskai profesionaliausios ir fainiausios mokytojos buvo istorijos Vilkeliene ir lietuviu- Tapiniene. Charizmatiskos asmenybes.
O slyksciausia- angliste Svetlana Stachoviene. Anglu grazi kalba, o ji ta kalba tiesiog darke, o ne mokino! Daugiau ismokau pati, nei mokykloje. :down:
2007-08-28 00:34

Geriausia- Eigminiene.
Mastyt ismokino.

Siaudinis irgi neblogas Kvatotis
Iš viso įrašų: 50

Laisvalaikis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: reklama@amdigital.lt