Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 327

SUSIPAZINKIME. NAUJI KLUBO NARIAI.

Autorius:
Sukurta: 2009-04-12 16:25
nellie vin

Pasisakymų: 243

Sukurta temų: 25

2009-04-12 16:25

Musu klubo gretos padidejo  , idomu butu suzinoti apie jus daugiau. Mes cia visi tie, kurie isvyke is Lietuvos ir tie kurie palaiko mus.
Dalinkimes ispudziais, informacija apie salis kur gyvename.
Juokaukime ir rimtai kalbekime.
Laisvai rasykite Jus dominanciomis temomis.
Saunu ,jei prisistatysite ,kokioje salyje ir kaip ilgai isvyke is Lietuvos? Ar dar grisite i Lietuva?
Jei pageidaujate likti "incognito" tai Jusu asmeninis reikalas, kuri si grupe gerbs. Pagrindinis reikalavimas - pagarba kitam ir kitai nuomonei.
Anglu kalba ir Lietuviu kalba manau galime dalintis. Italu nemoku, bet noriu ismokti ir aisku kitos kalbos irgi praverstu zinoti.

Zydre Parker

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-04-15 21:29

Labas visiems,

Trumpai apie mane

As Zydre,jau  5 metai Anglijoj gyvenu ir dirbu.Gyvenu garziam istoriniam mieste - Lancaster. Atsiradu cia visai atsitiktinai, nusprendziau pasilikt. Nedaznai griztu i lietuva, tik atostogoms. Tikriausiai negrisiu gyvent atgal, bet ka gali zinot, viskas gali pasikeist po keliu metu.

Smagu lietuviskai pabendraut, mat nedaznai tenka sava kalba bekalbet, kartais net pritrunka lietuvisku zodziu.

Lina Garniene

Pasisakymų: 2

2009-04-16 20:57

Sveiki visi,

Esu Lina, jau beveik treji metai gyvenu JAV, Richmonde, buvusioje sostineje Šypsena Atvykau cia neilgam, bet aplinkybes susikloste kitaip Šypsena Lietuvos labai ilgiuosi, nuo isvykimo dar nesu busvusi, bet tikiuosi per artimiausius pora metu savus vel pamatyti Šypsena Grizti i Lietuva su visam dar neplanuojame, gal kada,... Teisingai sakai, Zydre, niekada negali zinoti, kas pasikeis po poros metu Šypsena

Lietuviu kalba bendraujame namie (vyras lietuvis, Amerikoj jau devynerius metus), tad dar nepamirstu, o ir pazistamus (amerikiecius, ispanus ar rusakalbius) bent jau pasisveikinti ar padekoti lietuviskai mokau Šypsena

Linas Jakovlevas

Pasisakymų: 110

Sukurta temų: 1

2009-04-17 05:56

Lina,saunuole,nepamirsk Lietuvos,as va jau kaip 10 metu ir vis negaliu pamirst,labai ilgiuosi,ypac paastrejo siuo metu,dar pora meteliu ir atia Statams,atgal i brangiaja zemele,uzteks,bet is tikruju niekas nezino kas bus po poros metu,sekmes.

Dalia Zauraite-Kavaliauskiene

2009-04-17 16:53

Labas, klubieciai

As Dalia, malonu susipazinti. JAV, Cikagos preimiestyje, gyvenu penkti metai, tik labai gaila, kad per toki laika cia nesutikau nei vieno zmogaus, kuri pazynojau Lietuvoje. Isirasiau i si kluba, gal atsilieps kas nors, kas su manimi buvo pazystamas. Noreciau pabendrauti ne tik per kompiuteri.

Rasa Weber

Pasisakymų: 65

2009-04-17 17:24

Dalia, kiek zinau daug cia yra apie Cikaga gyvenanciu...O kokiam primiesty pati esi? As esu i pietus nuo Cikagos, jau ne priemiestis, kaimas , kaip pasakius nedidelis, bet augantis miestelis Manteno.

Dalia Zauraite-Kavaliauskiene

2009-04-18 07:09

Teisingai, Rasa, cia daug lietuviu ir draugu nemazai. Dalyvauju visokiuose renginiuose, susipazystu su begale zmoniu, tik kazkodel (?) nesutikau nei vieno pazystamo kuri pazynojau iki atvykimo i JAV. Labai noreciau, kad nors vienas toks atsirastu.  Tiesa, mano anketoje, ne tas adresas, kuriuo dabar gyvenu, persikrausciau, bet i netolima kita "kaima". Ten, kur tu gyveni, tame "kaime"dar nebuvau... 

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-18 11:45

Sveiki! As dar neprisistaciau...taigi apie mane... Esu Rasa, gyvenu Nyderlanduose , Rembranto gimtame mieste Leidene. Esu dailininke.....Manau, kad apsistosiu cia ilgam, mat jau ir seima sukuriau, taciau visad ilgiuosi seimos ir draugu, tad lankausi Lietuvoj bent pora kartu metuose...

p.s.gal kas is Nyderlandu? butu smagu susipazinti!

Neringa Eidukiene

2009-04-18 13:45

Sveiki , mano vardas Neringa . Jau trys metai gyvenu Islandijoje . Gyvenu , dirbu , auginu vaikucius .Esu istekejusi uz islando . Islandija nuostabi salis . Nuostabi savo unikalia gamta ir siltais zmonemis . Gryzt i Lietuva neplanuoju , bet atostogas visuomet stengiuos praleist Lietuvoje ..

Tania Vindašienė

Pasisakymų: 48

2009-04-19 12:39

Rasa, as pries 4 metus Utrechte pusmeti gyvenau, Daug keliavau po Olandija, Amsterdame gal menesi gyvenau. Labiausiai patiko Dan Haga... , Belgija visa ismaisiau... O dabar jau 4 metai kaip gyvenu UK.  O tavam mieste kur tu gyveni kazkaip ir neteko pabut

2009-04-20 17:37

As ketinu keltis i Olandija metams taip pat. Labai artist-friendly shalisŠypsena tai kur geriau Amsterdamas ar Haag?

Lina Garniene

2009-04-20 19:47

Linas Jakovlevas 2009-04-17 05:56 rašė:

Lina,saunuole,nepamirsk Lietuvos,as va jau kaip 10 metu ir vis negaliu pamirst,labai ilgiuosi,ypac paastrejo siuo metu,dar pora meteliu ir atia Statams,atgal i brangiaja zemele,uzteks,bet is tikruju niekas nezino kas bus po poros metu,sekmes.

Aciu, Linai,

ką ta Amerika, čia nei gamtos, kaip Lietuvoj, nei žmonės tie patys, o jau vaikų auginti čia tikrai nesiruošiame... Vis savas kraštas širdy Mirktelėti

Dalia sukyte (kavaliauskiene)

Pasisakymų: 1

2009-04-28 23:58

sveiki visivisai neseniai istojau i si kluba,mano vardas DALIA,gyvenu 4metai Anglijoje,cia gyvena ir mano abi dukros,taigi mes visos kartu ir niekas musu nelaukia ten lietuvoje,todel dar nesiruosiam gristi,bet kas zino kas bus po keliu metu.....o i lietuva gristu tik atostogu ir tik porai savaiciu.

2009-04-29 10:38

Sveiki visi!!!

As Evaldas. Jau 2 metai as su seima gyvenam Airijoj sostinej Dubline. Viename ramiausiu ir graziausiu rajonu pietuose. I Lietuva gryztam gana retai viena kart i metus nebent aplinkybes privercia. Siaip labai gerai jauciames ir cia. Musu sunus eina i airiska darzeli (creche) ir labai sparciai tobuleja mokindamasis anglu kalba. Grizti tikrai kolkas neketinam. Nes turim pakankamai gerus darbus ir socialines garantijas. Tai kolkas tiek apie mane Šypsena

Jurgita Baniulyte

Pasisakymų: 11

2009-04-29 10:59

sveiki, ir as noreciau prisistatyti. mano vardas Jurgita. Jau 11 metu gyvenu Vokietijoje, Kassel'yje. Gyvenu cia, bet sirdis priklauso Lietuvai. Noreciau kada grizti, bet nelengva, kai gyvenima susikuri cia. visko i vien lagamina nesusidesi. todel stengiuosi kuo dazniau parlekt i namus, pas savus. vokieciai nelengvi zmones, juos sunku "prisijaukinti".

Aiste Kvederaityte (Sturiene)

Pasisakymų: 8

2009-04-29 12:09

Labas, visiems. Mano vardas Aiste. Dziaugiuosi, kad yra toks klubas, kur galima susipazinti ir paplepeti su panasaus likimo zmonemis. Mes su seima gyvename Anglijoje. Pirma karta cia atvykome pries vienuolika metu. Pragyvene beveik 4 metus, nepakelem tevynes ilgesio ir nusprendeme grizti namo. Taciau Lietuvoje taip ir nepritapome. Tuos trejus metus, kuriuos gyvenome sugrize, ilgejomes Londono dar labiau, nei pries tai Lietuvos. Cia jau musu namai. Vaikai lanko mokykla, mes turime savo versla. Jau nebe taupome kazkokiam tolimesniam gyvenimui ir gerovei Lietuvoje, o tiesiog patogiai ir gerai gyvename. Isikureme Londono priemiestyje, cia taip grazu ir ramu: prie pat miskas, ezeriukas. Vaikams ugdome lietuvybe, jie ir kalba, ir skaito, ir raso lietuviskai. Daznai nueiname i lietuviska baznycia. I gimtine griztame retai, nes artimieji ir patys mus daznai aplanko, o mano mama ir brolis irgi gyvena cia. Maisto nepasiilgstame, nes cia tiek daug tu lietuvisku parduotuviu ir tikrai nieko netruksta.

Sekmes visiems!

Linas Jakovlevas

Pasisakymų: 110

Sukurta temų: 1

2009-05-02 02:33

Aiste,kad ir kiek tu lietuvisku parduotuviu bebutu,jos vis tiek niekada neatstos Lietuvos. "Cikaga,tu mano Cikaga,lietuviu tevyne antra",cia pagal B.Brazdzioni,o ir tai ne tas,tai tiek,nors kartais as cia net nesuprantu,kad ne Lietuvoj esu,bet kai prisimenu vistiek traukia i Teviske.

Aiste Kvederaityte (Sturiene)

Pasisakymų: 8

2009-05-02 15:05

Nezinau, gal as kokia nenormali, o gal per ilgai cia gyvenau, bet mane i teviske visai netraukia. Ten like tik kapai brangiu zmoniu, kuriuos aplankau. O siaip oras geras ir cia, medziai tokie patys zali... Ir iki Lietuvos tik 2.5 val kelio lektuvu... Pasaulis susitrauke...

2009-05-03 17:19

Labas visiems, mano vardas Ausra.  As gyvenu londone, atvaziavau tik metams ismokti anglu kalbos, bet taip gavosi kad jau cia gyvenu 8metus. Cia sukuriau seima, i Lietuva gryztu kas metus arba du, tevai kartais atvaziuoja aplankyti ir kitos gimines. I Lietuva neplanuoju gryzti, nebent ant senatves ka gali zinot.

Jurate Steffen

2009-05-03 19:23

Sveiki.Mano vardas Jurate.Jau beveik astuoni metai,kai Vokietijoj.I Lietuva gryztam karta metuose atostogoms..

Iš viso įrašų: 327

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama