Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 150

Lydžiu Gaudymas!

Autorius:
Sukurta: 2009-04-20 21:12
MARTYNAS PETRULIS

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 3

2009-04-20 21:12

kaip zvejyba sekesi?

Tomas Čepulis

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 2

2009-04-20 21:42

kita savaitgali ruosiuosi ismeginti gaudyt astriadantes, bet zinau kad dar ankstoka siek tiek, vanduo nera susiles,

Vytenis Raugevičius

Pasisakymų: 54

Sukurta temų: 0

2009-04-21 08:15

savaitgali butinai reikes pasitikrinti.

Tomas Čepulis

2009-04-21 14:36

dar neskubeciau, ne visos dar jos isnersusios yra

Edmundas Samoška

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 1

2009-04-21 14:43

DAR NEGALIMA JŲ GAUDYT

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 65

2009-04-21 15:02

Edmundai, LT negalima, o US jokio draudimo nera, tik dydzhio limitai priklausomai nuo lydeku rushies Šypsena

Vytenis Raugevičius

2009-04-21 15:40

draudimas baigesi vakar ant Marijos zemes. balandzio 20.

Edmundas Samoška

2009-04-21 15:42

ar tik ne nuo gegužės 1?

Remigijus Kanapackas

Pasisakymų: 1

2009-04-22 00:06

jo jau pasibaiges draudimas

2009-04-22 02:06

Kazhkas juk forume rashe, kad atkele draudima iki Geguzhes 1, bet jums ten vietoje geriau zhinoti...

Darius Misiūnas

Pasisakymų: 73

2009-04-22 09:27

Sveiki, labai nesmerkit, bet balandzio 19 nesusilaikiau ir uzmeciau spininga sportinio intereso vedinas Šypsena. Nors oras buvo visiskai nekoks stiprus saltas siaures, siaures-vakaru vejas, giedra diena,  ne debeselio , bet 15 min. - 3 lydziokai, nedideli, bet rezultatas byloja, kad kibimas geras. Gaudziau Erzveto ezere. Visos zuvys be jokios abejones buvo paleistos atgal, nors mano neginkluota akim ziurint jau yra isnersusios. Kadangi  ir taip grieka padariau tai daugiau nebedrumsicau raibasonems ramybes. Isplaukimas mano buvo daugiau pazintinis. Ismeginau naujai isigyta valtele. Laukiu sio savaitgalio. Nuo bal. 20 galima zvejoti, draudimas nera pratestas.

Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

2009-04-22 12:09

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV Vakar 15:02 rašė:

Edmundai, LT negalima, o US jokio draudimo nera, tik dydzhio limitai priklausomai nuo lydeku rushies Šypsena

Gal gali nusviest kokios yra lydeku rusys Šypsena

Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

2009-04-22 12:15

Darius Misiūnas Šiandien 09:27 rašė:

Sveiki, labai nesmerkit, bet balandzio 19 nesusilaikiau ir uzmeciau spininga sportinio intereso vedinas Šypsena. Nors oras buvo visiskai nekoks stiprus saltas siaures, siaures-vakaru vejas, giedra diena,  ne debeselio , bet 15 min. - 3 lydziokai, nedideli, bet rezultatas byloja, kad kibimas geras. Gaudziau Erzveto ezere. Visos zuvys be jokios abejones buvo paleistos atgal, nors mano neginkluota akim ziurint jau yra isnersusios. Kadangi  ir taip grieka padariau tai daugiau nebedrumsicau raibasonems ramybes. Isplaukimas mano buvo daugiau pazintinis. Ismeginau naujai isigyta valtele. Laukiu sio savaitgalio. Nuo bal. 20 galima zvejoti, draudimas nera pratestas.

Nu paleidai ir tvarkoj...Koks ten to ezeriuko max gylis ir kokioje zonoje gaudei?Aisku prie pakranciu,seklumu daugiau,kur gyliai mazesni...?Masalai ryskus,guma,metalas,vobleris??

2009-04-22 14:27

Deividas Jankūnas Šiandien 12:09 rašė:
Gal gali nusviest kokios yra lydeku rusys Šypsena

Devidai, zhinau, kad LT ryshis tik vienintele, US jos 4:

Northern Pike (Esox Lucius), Musky - Muskellunge (Esox masquinongy), Tiger Musky - Muskellunge (Esox lucius ~ Esox masquinongy), Chain Pickerel (Esox niger)

Nuotraukas gali ishsigooglinti pats Liežuvis

Edmundas Samoška

2009-04-22 14:31

Man jos visos - LYDEKOS

2009-04-22 14:36

Edmundai, jos lydekos, bet tevo vos nenubaude uzh 3.5 kg Musky, galvojo, kad Northern Pike, gerai kad gyva laike pririshes vandenyje, tai paleido... Tiesiog limitai kiti... o ir dydzhiai kiek zhuvys auga skiriasi...

Chia shiaip shiu ir keliu kitu zhuvu aprashymai (gaila foto nera): www.aa-fishing.com/mo/missouri-other-fishing.html

remigijus jasudėnas

Pasisakymų: 5

2009-04-22 21:03

siaip tai salacius idomiau pagaudyt ir skanesni ir dazniau pagauni ir dydziai geresni ir pakovoti idomu,o jei dar koki usoriu ikerti,tai visai kaifas/2-3 kg usa atitempti nuo akmenu sunkiau negu 10 kg astredante/

Darius Misiūnas

Pasisakymų: 73

2009-04-22 21:56

Ezeras Deividai yra ilgas, viso reljefo net nezinau, zvejoju daugiausiai vienam gale. Nors reljefo zemelapi kazkur turiu.  Tam mano "pamegtam gale ir yra" 2-vi giliausios ezero duobes, viena apie 23m kita apie 18m . Sitas pagavau pakrasty, visai netiketoje vietoje, principe tik ilipau i valti ir 100m ruoze visos viena po kitos. Gylis ten 2-3 m.Kas link masalu tai tame ezere man labai gerai pasiteisina tamsios blizges. Seip man  patinka kibs_o serija. Jei diena sauleta dedu is abeju pusiu tamsinta prakiskai juoda blizge, jei  apniukusi  dedu vidine puse (pilvas)balta-sidabrine isorine(nugara) juoda-matine. "Einamiausia" is kibs_o serijos THUNDER . Ju svetainej (www.kibs.lt) galiu tiksliai parodyti modeli 070423,  tik tarp ju nera kazkodel  tos nugara juoda, pilvas sidabrinis. Beje sitas modelis ir parduotuvese retai pasitaiko, yra perkamas matyt, gal cia nenaujiena pasakiau. Bet galima paimti visa juoda ir reikiama puse nusveisti, sveiciasi i balta metala. Zodziu galima sumastyt...Taip pat i praeito sezono pabaiga atradau Dragon firmos blizgute, nedidele, bet LABAI judri, ir gan sunki, galima patogiai gaudyti 3-5 m gylyje. Tam ezere labai tinka. Taip pat juoda-matine. Guminukus reciau naudoju, tam ezere esu nemazai pagaves ant geltono su radona nugarele.

Tomas Čepulis

2009-04-23 16:00

Darius Misiūnas Vakar 21:56 rašė:

Ezeras Deividai yra ilgas, viso reljefo net nezinau, zvejoju daugiausiai vienam gale. Nors reljefo zemelapi kazkur turiu.  Tam mano "pamegtam gale ir yra" 2-vi giliausios ezero duobes, viena apie 23m kita apie 18m . Sitas pagavau pakrasty, visai netiketoje vietoje, principe tik ilipau i valti ir 100m ruoze visos viena po kitos. Gylis ten 2-3 m.Kas link masalu tai tame ezere man labai gerai pasiteisina tamsios blizges. Seip man  patinka kibs_o serija. Jei diena sauleta dedu is abeju pusiu tamsinta prakiskai juoda blizge, jei  apniukusi  dedu vidine puse (pilvas)balta-sidabrine isorine(nugara) juoda-matine. "Einamiausia" is kibs_o serijos THUNDER . Ju svetainej (www.kibs.lt) galiu tiksliai parodyti modeli 070423,  tik tarp ju nera kazkodel  tos nugara juoda, pilvas sidabrinis. Beje sitas modelis ir parduotuvese retai pasitaiko, yra perkamas matyt, gal cia nenaujiena pasakiau. Bet galima paimti visa juoda ir reikiama puse nusveisti, sveiciasi i balta metala. Zodziu galima sumastyt...Taip pat i praeito sezono pabaiga atradau Dragon firmos blizgute, nedidele, bet LABAI judri, ir gan sunki, galima patogiai gaudyti 3-5 m gylyje. Tam ezere labai tinka. Taip pat juoda-matine. Guminukus reciau naudoju, tam ezere esu nemazai pagaves ant geltono su radona nugarele.

nuo kurios puses gaudei? nuo andrejaukos, asr erzveto puses? seip gyliai tai ten pakankami, rodos prie salos yra gylis neblogas, seip aplink sala eina gyliai iki 5 metru,  o ezeras tikrai paslaptingas, ten spinigauju tik baltai raudonu arba fosforiniu guminuku, nebijau ir karsta vasaros diena uzsideti mikro masalu, pagainioti eseriuku ir raudziu. vaziuosiu kita savaitgali ten su savo mylimaja paspinigauti.

Vytenis Raugevičius

2009-04-23 16:32

Tomas Čepulis Šiandien 16:00 rašė:

nuo kurios puses gaudei? nuo andrejaukos, asr erzveto puses? seip gyliai tai ten pakankami, rodos prie salos yra gylis neblogas, seip aplink sala eina gyliai iki 5 metru,  o ezeras tikrai paslaptingas, ten spinigauju tik baltai raudonu arba fosforiniu guminuku, nebijau ir karsta vasaros diena uzsideti mikro masalu, pagainioti eseriuku ir raudziu. vaziuosiu kita savaitgali ten su savo mylimaja paspinigauti.

su savo mylimaja.. meskere?

cia siaip, o jei rimtai, tai si savaitgali butinai pabandysiu kurnors apie kauna paspiningaut.

Iš viso įrašų: 150

Prazdnujem

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama