Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 13

Megstamiausi kvepalai

Autorius:
Sukurta: 2009-06-30 15:57
Andrius Vegys

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2009-06-30 15:57

Taigi prisipazinsiu kuom kvepinuosi as. Siuo metu turiu Armani Dimonds, taciau ateiciai nezinau kuriuos pasirinkti Gucci by Gucci ar Diesel Only the brave. 

Taigi laukiam ir kitu nuomoniu, kokiais kvepalais kvepinates, kokiu noretumete ateityje. Kokiais noretumete, kad kvepetu jus antra puse (jei turesim antros puses el.pasta nusiusim uzuominaŠypsena))

Galite netgi parasyti kokiu kvepalu nekenciate.

Agne G.

Sukurta temų: 0

2009-07-01 20:02

SveikiMirktelėti kokia sauni temele apie kvepalus ... smagu,kad ne tik merginos plepa apie kvepalus, o ir vaikinai isreiskia savo nuomoneMirktelėti

po kurio laiko galesim rinkti ir populiariausius

siuo metu turiu ir kvapas nuostabus kvepalus Dior - Jadore.... o labai patike yra Salvatore Ferragamo - Incanto ... tik gaila Lietuvoje jau ju nebera prekybojebet man patys paciausi buvo ...

na ir vakaro kvapas Calvin Klein - Euphoria ... puikus... unikalus ir su niekuo nesumaisomasMirktelėti

Ausra Vaiti

Pasisakymų: 4

2009-07-09 10:26

Na pagal nemaza populiaruma ir didesni rimtuma su glamouru,  pasirinkimas butu Gucci by Gucci

Gintarė Sladkevičiūtė

2009-07-11 15:28

Man patys paciausi, prie kuriu vis sugriztu - Carolina Herrera 212 Sexy , o dabar labai uzsimaniau Versace Chrystal NoirŠypsena Siaip man asmeniskai patinka saldus, sildantys kvapai (ypac saltuoju metu laiku, vasarai jie truputi per sunkus).

Is vyrisku dabar net nepasakyciau, kurie fainiausi, bet galiu isskirti originaliausius ir palikusius nenusakoma ispudi - YSL M7. Jais kvepiantis vyras turi buti itin stiprus, pasitikintis savimi ir apskritai isskirtinis, kaip sakant, specifinis kvapas ir ne kiekvienamŠypsena

Tai tokie pastebejimai ir pamastymaiŠypsena

Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-12 20:47

Norėdama pasireklamuoti kvepalai.lt, susikurkite savo forumą ir sėkmingai reklamuokitės! Forumas skirtas norintiems pakalbėti apie MĖGSTAMIAUSIUS KVEPALUS, o ne kvepalų pardavėjus. Beje, tikrai žinau, kad kvailiai e-parduotuvėje www.kvepalaipigiau.lt neperkaŠypsena

Redagavo:
userPhoto
(2009-10-12 20:57)
2009-10-15 11:10

O as siuo metu dievinu CH carolinos herreros buteliukas raudona oda trauktas.Mmmm  pasaka o ne kvapas. Gal zinot kur pigiau ju ysigyt?

ilona pratapaite-stankiene

2009-11-20 23:28

Mano megstamiausi yra EMPORIO ARMANI,as juos myliu taip pat patinka YVES SAINT LAURENT,vasarai renkuosi gaivesnius is VERSACE

Ausra Vaiti

Pasisakymų: 4

2010-06-05 16:13

kvepia, kvepia, kvepalai ar, tai ....., ar angelai?Viskas sukasi ratu hmm..,ir kuom gi as kvepiu?

Jaugirtas Jankauskas

2010-12-15 17:58

megstamiausi kvepalai - Kenzo Power Cologne

Gintaras Airosius

2010-12-21 18:31

Patys geriausi tai Trainoi,,ir Gvazdika.

Erika Mikalauskiene

2010-12-29 01:45

Man kiek ju bebutu visada mazai, siuo metu turiu daugiau nei 15 rushiu, bet renkuos pagal nuotaika ir apranga.

Žydrūnė Jarošiūnaitė

2010-12-29 09:41

Gintaras Airosius 2010-12-21 18:31 rašė:

Patys geriausi tai Trainoi,,ir Gvazdika.

Ligita Papeckiene

2010-12-29 19:28

dar buvo tokie sasha ir natasha,bet cia nostalgijaMirktelėtio siaip man daug patinkanciu yra,priklauso nuo nuotaikosmkaip cia jau minejoŠypsena

Iš viso įrašų: 13

belekas:)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama