Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 10

SKUBIAI REIKIA PAGALBOS!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-10-23 00:44
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2011-10-23 00:44

Sveiki! Turiu beda, esu labai nusivylusi, todel bandysiu cia prasyti pagalbos. Esu savanore gyvunu prieglaudoje. Siandien i prieglauda atejo verkianti moteris, kuri turejo su savimi katinuka. Musu prieglauda tikrai negalejo paimti to gyvunelio, nes neturim vietu naujiems gyvunams. Moteris ilgai stovejo, bande dovanot gyvuna pati, taciau nieks i pagalbos sauksma neatsiliepe. Ji taip pat neturi galimybiu laikyti gyvuneliu, nes yra pensininke ir neturi pinigu. Beje, pas ja dabar yra 3 katinukai, 3 broliukai (berods viena mergaite, cia reiketu patikslinti). Taigi ikalbejau moteriske palaikyti gyvunelius pas save namuose, kad tik ji ju neismestu atgal i lauka, nes pastaroji ruosesi tai padaryti. Taigi, labai prasau pagalbos, gal kas nors galetumete bent jau laikinai priglausti bent viena katinuka? Yra 3 katinukai, 2 juodi ir pukuoti, kitas juodas su baltu taskeliu. Vienas ju - juodas - yra labai mielas ir ramus, kiti truputi bailus, bet manau, namie apsiprastu ir nestu dziaugsma seimininkams!Jie paaugliukai, jiems mazdaug po 6-7 men. Tikrai nenoriu, kad tokie padareliai mirtu saltame lauke.. Todel prasau padeti. Galite kreiptis i mane, 867171705, ir tos moters numeris: 861911764. Jeigu nusprestumete paimti gyvuna, reiketu paskambinti arba man arba sitai moterai, kad susitarti del gyvuno paemimo. Man atrodo, moteris atvyktu su katuku i PC "Ozas" gyvunu pievele  Jusu patogumui. Labai dekui! PS miestas- Vilnius.

Dovilė dobrovolskaitė

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2012-06-01 14:50

geriau bandyti tokius prašymus per facebook platinti, aš esu prisijungusi prie grupės ir mielai permetu skelbimus į savo profilį, kad matytų visi mano draugai.

Juste Levinskaite

Pasisakymų: 6

2013-02-10 13:24

Laba diena, man gal labiau reikia ne pagalbos o patarimo tikiuosi ji gausiu cia vakar parsiveziau 2 men. kaciuka ir jis visai ne valgo nei sauso nei slapio maisto bei neina i dezute ir taip nuo vakar vakaro iki sendienos ryto tai noriu patarimo ka daryti?

Zelma V.

Pasisakymų: 8

2013-02-10 13:29

skubiai vezk pas veterinara,manau kaciukas serga ir kuo skubiau...

Juste Levinskaite

2013-02-10 13:46

na aciu uz patarima taip ir padarysiu

Juste Levinskaite

2013-02-10 13:53

na bet siaip jis neatrodo i serganti kaciuka nes jis aktyvus zaidzia ir vandenuka geria tik va kad tik nevalgo

Eleonora Džeiranašvili

Pasisakymų: 504

Sukurta temų: 8

2013-02-10 14:11

Gali būti, kad kačiukui stresas. Nesibaiminkit, valgyt norės - valgys. Svarbu, kad maistas būtų prieinamoj vietoj. Reiktų pasidomėt, kuo jis maitinosi ankstesniuose namuose ir nekeist mitybos įpročių. Manau, kad jus privalo konsultuoti tie žmonės, iš kurių įsigijot mažylį.

Juste Levinskaite

2013-02-11 10:21

Turiu keleta klausimeliu, tikiuosi mielai atsakysitnuo kelinto menesio galima vesti kaciuka pirma karta pas veteranara? kada galima deti kaciukui antkakli nuo blusu? kada galima jam kirpti nagus ir kaip zinoti kada jam juos kirpti?

Zelma V.

Pasisakymų: 8

2013-02-13 10:37

veskit kaciuka pas veterinara,nesvarbu kokio amziaus,yra problema,bet jus jos nesprendziate,o pas gydytoja kokio amziaus vaika vedate???jei kazko nezinote,tai eikite pas veterinara,idomus zmones,isigyja gyvuneli,po to nezino kaip su juo elgtis...idomu...paskui tas gyvunas atsiduria gatveje,del neatsakingu zmoniu.....TAD MASTYKITE....

Asta Žukauskaitė

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 3

2013-02-13 23:44

Jau labai keistai patariate Šypsena Kiekvienąkart, kai kačius pervažiuoja į naujus namus, jis stresuoja. Pvz., nevalgo, kartais net paviduriuoja. Ir nieko čia baisaus. Kai nevalgys 3-čią ar 4-tą dieną, tada jau reikia susirūpinti. Bet kuriuo atveju, pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kuo jis buvo maitinamas namuose. Dar geriau, jei kačiukui būtų buvęs įdėtas kraitelis su maistu ir paklotėliu iš namų, su mamos kvapu. Akivaizdu, kad kačiukas ne veislinis ir ne iš profesionalo įsigytas/gautas, nes 2 mėn. kačiukams daromi pirmi skiepai (8-9 sav,), po 3 sav. kartojami. Va, jums ir atsakymas, kada reikia vesti pas veterinarą. Apie 7-10 dienų prieš skiepus kačiuką būtina nukirminuoti, net jei nematote jokių kirminų, tad pas veterinarą galite apsilankyti ir be kačiuko. Apskritai, nėra ko žiemą tampyt mažulių be būtinybės.

Šiandien 10:37 rašė:    

veskit kaciuka pas veterinara,nesvarbu kokio amziaus,yra problema,bet jus jos nesprendziate,o pas gydytoja kokio amziaus vaika vedate???jei kazko nezinote,tai eikite pas veterinara,idomus zmones,isigyja gyvuneli,po to nezino kaip su juo elgtis...idomu...paskui tas gyvunas atsiduria gatveje,del neatsakingu zmoniu.....TAD MASTYKITE....

Iš viso įrašų: 10

pavasaris chicagoje

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama