Ivan Korsak. "Karūnos deimanto paslaptis" knygos pristatymas

Renginiai Archyvas Kiti renginiai Ivan Korsak. "Karūnos deimanto paslaptis" knygos pristatymas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Kiti renginiai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Lietuvos parodų centras "Litexpo"
 • Pradžia: 2011-02-17 18:00
 • Aprašymas: Pasak istoriko Vytauto Jogėlos, Ivan Korsak knyga yra puikus pavyzdys Lietuvos rašytojams ir skaitytojams, kaip galima vaizdingai ir paprastai sukurti intriguojantį pasakojimą, jungiantį Ukrainos ir Lietuvos istoriją. Knygoje atskleidžiami svarbūs Kijevo Rusios ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės įvykiai bei XX a. pradžios ukrainų siekis – sukurti Nepriklausomos Ukrainos valstybę.

  "Šis garsaus ukrainų rašytojo istorinis romanas yra itin svarbus įvykis bendrame Ukrainos ir Lietuvos kultūriniame gyvenime," – teigia Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Serhij Popyk. "Tai, kad autoriumi domisi tiek savoje šalyje, tiek užsienyje – didžiausias rašytojo pasiekimas."

  Ivan Korsak yra daugelio tarptautinių literatūros premijų laureatas, Lucko garbės pilietis. Per 10 metų jis sukūrė 6 istorinius romanus, kurie verčiami į rusų ir baltarusių kalbas. "Karūnos deimanto paslaptis" į lietuvių kalbą versta iš rankraščio, Lietuvoje ji pasirodė anksčiau nei autoriaus gimtinėje. Jos dėmesio centre – Sofija Vytautaitė, iškili asmenybė tiek Lietuvos, tiek Ukrainos istorijoje.

  Romano pristatymo metu su lietuvių ir ukrainų bendruomenėmis bus diskutuojama apie Lietuvos ir Ukrainos ryšį, šių šalių istorijos vingius. Renginyje dalyvaus Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Serhij Popyk, istorikas Vytautas Jogėla, Lietuvos istorinių romanų rašytojas Jonas Užurka ir kiti.

  5.5 konferencijų salėje

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Ivan Korsak. "Karūnos deimanto paslaptis" knygos pristatymas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

1

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama