Artik I Asti, Maks Barskih, M Band

Renginiai Archyvas Koncertai Artik I Asti, Maks Barskih, M Band

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Siemens arena
 • Pradžia: 2017-03-10 19:00
 • Aprašymas: Artik & Asti

  Populiarumą kolektyvas pelnė su singlo " Моя последняя надежда" pasirodymu. Šios kompozicijos klipas Youtube.com per kelis mėnesius surinko pusantro milijono peržiūrų. Kita daina "Облака" įėjo į TOP-100 klausomiausių dainų Rusijoje ir ilgą laiką laikėsi aukštoje reitingo pozicijoje. 2012 – ais vasario 14 d. Artik & Asti išvien su DJ Smash pristatė bendrą darbą kasmetiniame Big Love Show festivalyje, transliuojamą tiesiogiai. 2013 – ųjų rudenį duetas pristatė debiutinį albumą " РайОдинНаДвоих", kuris užėmė 1 – ąją vietą rusiškajame iTunes. 2014 – ais ARTIK & ASTI buvo nominuoti muzikine TV kanalo Russian MusicBox premija ¬" Прорыв Года" nominacija.

  M Band – Rusijos pop muzikos grupė, kurią sukūrė ir kūruoja garsus kompozitorius Konstantinas Meladze. Charizmatiški ir merginų širdis pavergę vaikinai išgarsėjo su daina " Ji – sugrįš" ( "Она вернeтся"). Grupė buvo įkurta 2014 m. lapkričio 22 d., 2014, po televizijos šou, "Noriu pas Meladze", finalo. Nuo savo veiklos pradžios kolektyvas jau išleido daugybę singlų ir pelnė ne vieną prestižinį muzikinį apdovanojimą.

  Maks Barskih

  Pripažintas geriausiu Ukrainos atlikėju, pagal MTV Europe Music Awards 2010 versija. Atlikėjo daina "Tumany" – populiariausia, rusų kalba atliekama daina Lietuvoje 2016 m.

  Kylanti, Ukrainos muzikos žvaigždės kreivė net nežada sustoti, atlikėjas jau nudžiugino savo gerbėjus tokiais hitais kaip "Prarandu tave" ("Теряю тебя"), "Noriu šokti" ("Хочу танцевать") ir kitais.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Artik I Asti, Maks Barskih, M Band

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra
Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama