KEISTUOLIAI | Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa "Paskalos ir padavimai" Atgimimas

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos KEISTUOLIAI | Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa "Paskalos ir padavimai" Atgimimas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Palanga
 • Vieta/adresas: Palangos multifunkcinis centras "Ramybė"
 • Pradžia: 2017-07-22 20:00
 • Aprašymas: Aidas Giniotis
  Andrius Kaniava
  Robertas Aleksaitis
  Darius Auželis
  Darius Miniotas

  Keistuolių teatro senbuvių klubas pasirinko nacionalinio Lietuvos paukščio šv.Kormorano pavadinimą. Visai kaip pats šv.Kormoranas abejingų nepaliekantys scenos provokatoriai žiūrovus pasitinka atsinaujinę, bet vis dar taip pat kritiškai žvelgiantys į aplinką ir vietoje tiesmukų juokų pasirenkantys "šešėlinį" humorą, priverčiantį žiūrovo vaizduotę dirbti visu pajėgumu ir stebėtis savo įžvalgomis ir nuodėmėmis.

  Kelis dešimtmečius garsėjantys intelektualiu tautosakos, lietuviškų klasikų ir estrados elementų pripildytu humoru, šv.Kormoranai neišsižada žanrinės tradicijos. Ištikimus gerbėjus ir pirmąsyk užklydusius smalsuolius vyrai žada nudžiuginti atsinaujinusia kulinarine drama "Sigutė" ir pristatyti pamatinį lietuvių tautos epą "Gedimino sapnas, arba Šioje šalyje nėra vietos senukams". Kapstydamiesi neabejotinai garsiausios lietuviškosios legendos ištakose šv.Kormoranai atskleidė atradę, jog istorijos herojų šaknys siekia net majų imperijos laikus, todėl "Gedimino sapnas" žiūrovus nustebins meksikietiškais bardų ritmais.

  Visa tai - dar ne pabaiga: paslapties atskleisti nepanorę teatralai pristatys ir patį naujausią savo eksperimentą, išlipantį iš bet kokių iki šiol žiūrovams matytų žanro rėmų. Šv.Kormoranai taip pat žada toliau tęsti gerbėjams puikiai pažįstamą iliustruoto muzikinio pasakojimo tradiciją, o plunksnas pristatys ir kedens gimtajame Keistuolių teatro lizde.

  Daugiau indormacijos:
  www.klubasramybe.lt

  Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto 54, Palanga).

  Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
KEISTUOLIAI | Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa "Paskalos ir padavimai" Atgimimas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

as

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama