Vytautas Skudas Quartet su Egle Petrošiūte (Lietuva-Brazilija)

Renginiai Archyvas Koncertai Vytautas Skudas Quartet su Egle Petrošiūte (Lietuva-Brazilija)

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Vieta/adresas: Laivas Galvė
 • Pradžia: 2017-08-12 19:30
 • Aprašymas: Eglė PETROŠIŪTĖ – vokalas
  Vytautas SKUDAS – trimitas,fliugelhornas
  Paulius ZDANAVIČIUS – klavišiniai
  Matheus NICOLAIEWSKY – kontrabosas
  Linas BŪDA – mušamieji

  Žinomi džiazo muzikantai, susibūrę kvintetą, atliks džiazo standartus bei aranžuotas originalias kompozicijas.
  Eglė PETROŠIŪTĖ – džiazo vokalistė, aktyviausiai koncertuojanti Nyderlanduose ir Lietuvoje, išsiskirianti šiltu tembru ir instrumentiniu improvizacijos stiliumi. Eglė iki šiol dirbo daugiausia su tradicinio ir šiuolaikinio džiazo bei braziliškos muzikos projektais.
  Vytautas SKUDAS – trimitininkas, džiazo scenoje debiutavęs 2000 metais. Su įvairiais kolektyvais Vytautas groja daugelyje šalies festivalių. Trimitininkas bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos bei užsienio džiazo atlikėjų ir projektų. Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos
  muzikos ir teatro akademijoje (LMTA), kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų seminaruose Lenkijoje, Italijoje. Šiuo metu muzikantas dėsto trimitą
  Broniaus Jonušo muzikos mokykloje Vilniuje ir dirba radijuje "Jazz FM".
  PAULIUS ZDANAVIČIUS - daugeliu talentų garsėjantis pianistas yra birštonietis. Būtent Birštono džiazo festivalyje įvyko pirmoji septynmečio Pauliaus pažintis su džiazu.
  Studijuodamas LMTA subūrė savo pirmąją stiprią grupę "Julia Jazz Trio" su vokaliste Julija Jačėnaite. Baigęs LMTA klasikinio fortepijono ir džiazo studijas, atlikėjas įgijo ir muzikos pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2003 metų jis dirba Vilniaus konservatorijoje ir Vilniaus kolegijoje koncertmeisteriu. Paulius kuria dainas ir kompozicijas fortepijonui bei džiazo ansambliams,
  aranžuoja muziką. Jis muzikuoja su žinomais šalies operos solistais, roko ir popmuzikos atlikėjais, aktoriais. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo daugelyje Europos šalių.
  Matheus NICOLAIEWSKY – jaunas kontrabosininkas virtuozas iš Brazilijos, sparčiai kylantis karjeros laiptais ir užkariaujantis europiečių širdis, studijavęs Nyderlanduose, o šiuo metu keliaujantis po visą pasaulį. Tiek kolegas, tiek publiką Matheus žavi ne tik unikalia technika, bet ir ypatingu muzikalumu, įsiklausymu. Muzikanto solo technika yra įkvėpta trimitininkų ir saksofonininkų, kuriuos jis nuosekliai studijavo ir taip išvystė savo grojimo kontrabosu stilių.
  Linas BŪDA yra vadinamas legendiniu Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo scenos perkusijos meistras. Kūrybingas, įvairiaplanis muzikantas yra neatsiejamas nuo LRT grupės kūrybos ir įvaizdžio.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Vytautas Skudas Quartet su Egle Petrošiūte (Lietuva-Brazilija)

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Helloween Vampires..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama