Maestro Petro Geniušo fortepijono rečitalis

Renginiai Archyvas Koncertai Maestro Petro Geniušo fortepijono rečitalis

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: J 9 (Vaidilos teatras)
 • Pradžia: 2017-12-13 19:00
 • Aprašymas: PETRAS GENIUŠAS
  Tarp Lietuvos atlikėjų P. Geniušas išsiskiria muzikinių interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais, solistais ir dirigentais.

  Tačiau klasikinio pianisto amplua jam per siauras, todėl neretai jį galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ir net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Jis nenuilstamai plečia savo muzikinį akiratį - nuo įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir elektronikos.

  Grįžtamuoju ryšiu šie interesai praturtina ir Petro Geniušo klasikinio muzikavimo praktiką. Šalia išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui, tai, matyt, yra viena vertingiausių šio pianisto savybių.
  _____________________________________________________
  Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į "Vaidilos klasikos" koncertus neįleidžiami.

  Bilietus į koncertą galite įsigyti "Bilietai.lt" portale ir bilietų pardavimo kasose ir valandą prieš koncertą "Vaidilos" teatre.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Maestro Petro Geniušo fortepijono rečitalis

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mano Velykiniu pav..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama