Bardai vaikams. Dainuoja visi!

Renginiai Archyvas Koncertai Bardai vaikams. Dainuoja visi!

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Šv. Kotrynos bažnyčia
 • Pradžia: 2017-10-21 12:00
 • Aprašymas: Šv. Kotrynos bažnyčioje spalio 21 d. dainuos visi – ne tik rimti dėdės ir tetos bardai, bet ir vaikučiai, jų tėveliai, močiutės ir seneliai, mokytojai bei auklės. Puikią nuotaiką visiems susirinkusiems garantuos charizmatiškasis Jurgis Did (aka. Jurgis Didžiulis), priversiantis nusišypsoti ir didžiausius rimtuolius, o jaukumą kurs Veronika Povilionienė su šeima. Šįkart į mažųjų bei jų tėvelių širdis bus prabilta ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis: vaikiškas daineles, dalimi išverstas į mūsų kalbą, dainuos visi festivalio "Tai – aš" užsienio svečiai, tarp kurių – Prancūzijos, Airijos, Rusijos, Belgijos, Bulgarijos atlikėjai bei dainų autoriai.
  Ateikite, įsiliekite į daugiabalsį ir daugiakalbį bardiškos muzikos mylėtojų chorą ir nustebinkite save pačius. Juk dainuoti gali kiekvienas, o muzikos kalba – viena, tik ne visi tai žino!

  Trukmė 60 min. (Be pertraukos)
  www.bilietai.lt
  Plačiau www.tai-as.lt

  Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis "Tai – aš" rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Bardai vaikams. Dainuoja visi!

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

renata

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama