"Ką kalba kanklės?". A. Bružaitė (kanklės), dalyvauja A. Stančikaite (sopranas), J. Matkiene (kanklės)

Renginiai Archyvas Koncertai "Ką kalba kanklės?". A. Bružaitė (kanklės), dalyvauja A. Stančikaite (sopranas), J. Matkiene (kanklės)

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Klaipėda
 • Vieta/adresas: Klaipėdos koncertų salė
 • Pradžia: 2018-03-15 18:30
 • Pabaiga: 2018-03-15 20:00
 • Aprašymas: Aistė Bružaitė (kanklės)
  Dalyvauja Agne Stančikaite (sopranas), Jolita Matkiene (kanklės)
  Programa: Matti Kontio, Vincenzo Bellini, Isaac Albeniz, Bernard Andres, Valerij Kikta, Richard Strauss, Claude Debussy, Steve Reich, Bronius Budriūnas, Galino Savinienė, Vaida Striaupaitė-Beinarienė
  "Ar kada nors įsiklausėte į koncertinių kanklių kalbą? Taip taip! Jos iš tikrųjų kalba! Kalba melodingai, švelniai, linksmai ir nerūpestingai, mąsliai ir giliai... Jos išreiškia netikėčiausias mintis ir emocijas, kurias stygomis ir instrumento vibravimu perteikia atlikėjas," – teigia kanklininkė Aistė Bružaitė. Ji mėgaujasi kiekvienu prakalbintų kanklių garsu. Nevengia eksperimentų ir iššūkių, atlieka skirtingų stilių muziką, scenoje pasirodo su įvairiausiais scenos kolegomis.
  A. Bružaite mokėsi Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūros studijas. Pernai, apgynus meno projektą, jai suteiktas meno daktaro laipsnis. Aktyvią koncertinę veiklą kanklininkė puikiai derina su pedagoginiu darbu Vilniaus B. Dvariono muzikos mokykloje, bei LMTA Liaudies instrumentų katedroje, kuriai šiuo metu vadovauja.
  Kartu su A. Bružaite muzikuos jos kolegė Jolita Matkiene (kanklės) bei Agne Stančikaite (sopranas). Jaunoji solistė taip pat yra S. Šimkaus konservatorijos ir LMTA auklėtinė, praėjusiį pavasarį debiutavusi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje.
  Koncerte "Ką kalba kanklės?" turėsite galimybę išgirsti lietuvių ir užsienio autorių kūrinius, transkribuotus koncertinėms kanklėms, jų duetui bei sopranui. Tikime, būsite maloniai nustebinti ir jaukiai praleisite vakarą.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
"Ką kalba kanklės?". A. Bružaitė (kanklės), dalyvauja A. Stančikaite (sopranas), J. Matkiene (kanklės)

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

balis indonezija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama