Du genialūs maestro Vilniui dovanos klasikos magiją

Renginiai Archyvas Koncertai Du genialūs maestro Vilniui dovanos klasikos magiją

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: White Piano Hall
 • Pradžia: 2018-05-05 19:00
 • Aprašymas: Skubame nudžiuginti visus muzikos mylėtojus! Pageidaujant tiems, kam teko džiaugsmas dalyvauti unikalaus šių dienų dueto – grupės "Bi-2" gitaristo Andrejaus Zvonkovo ir pianisto, Maskvos konservatorijos bei Kurashiki Sakue (Okajama, Japonija) universiteto konservatorijos profesoriaus Aleksandro Veršinino – koncerte "Grafo Kaizerlingo sapnai" (skirtame J. S. Bachui), mums pavyko susitarti dėl naujo, išskirtinio koncerto Vilniuje jau gegužės 5-ąją 19 val. White Piano Hall (ex-Piano.lt; Trakų g. 9/1).

  Ir tai dar ne viskas! Koncerto programa patiks net išrankiausiems neblėstančios klasikos gerbėjams! Be J. S. Bacho, koncerte skambės ir kitų didžiųjų kompozitorių kūriniai! Muzikantų repertuaras kupinas šedevrų, todėl jie kreipiasi į Lietuvos melomanus su prašymu padėti išskirti bent 5 mūsų publikos mylimiausius kompozitorius! Taigi, kaip Jums, mieli muzikos mylėtojai, pirmieji pačių muzikantų pasiūlymai: J. S. Bach, Sergej Rachmaninov, Antonio Vivaldi, Sergej Prokofjev, Dmitrij Šostakovič, ir, be abejo, erotiškas, aistringas, romantiškas tango valdovas – Astor Piazzolla!

  Taigi, šią puikiąją šventę iš visos širdies ir su aukščiausiu meistriškumu įstabieji mūsų laikų Maestro surengs Jums vieninteliame koncerte gegužės 5-ąją 19 val. White Piano Hall (ex-Piano.lt; Trakų g. 9/1)!

  Trumpai apie muzikantus:

  Аndrej Zvonkov – gitaristas, vienas ryškiausių rusiško roko atlikėjų plejados atstovų, visapusiškas, gilus, ieškantis muzikantas.

  Baigęs su pagyrimu fortepijono klasę muzikos mokykloje, įstoja į Rusijos Gnesinių muzikos akademiją į gitaros klasę, o vėliau į estrados skyrių. 1995-asiais baigia Gnesinų akademijos Estrados ir džiazo meno koledžą.

  Jau nuo pirmo kurso Andrejus Zvonkovas pradeda bendradarbiavimą su vedančiais skirtingų žanrų atlikėjais: Оlga Kormuchina, Vladimiru Presniakovu, Igoriu Butmanu, Andrejumi Davidianu, Zemfyra –tai tik dalis bendrų kūrybinių projektų, įgyvendintų per šiuos metus. Su dauguma muzikantų įrašyti albumai.

  Nuo 2006 и iki šių dienų Аndrejus Zvonkovas dirba grupėje "Bi-2".

  Аleksandr Veršinin – Rusijos pianistas, Maskvos P. I. Čiakovskio valstybinės konservatorijos profesorius. Pirmojo tarptautinio fortepijono konkurso "Vladimiro Goroveco garbei" dalyvis ir specialaus prizo "Už geriausią rusų muzikos interpretaciją" laimėtojas, XI Tarptautinio pianistų Džinos Bachauer (Solt Leik City) konkurso diplomantas.


  Baigęs su pagyrimu Maskvos P. I. Čaikovskio valstybinę konservatoriją ir aspirantūrą, buvo pakviestas dėstyti. Jau apie 20 metų ir iki šių dienų dėsto dviejose katedrose. Nuo 2009 metų yra Kurasiki Sakue (Okajama, Japonija) universiteto profesorius.

  Aktyviai užsiimdamas dėstytojo veikla, rengia daugybę master – klasių Rusijoje ir užsienyje, o taip pat skiria dėmėsį atlikėjo veiklai, dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose ir gastroliuoja po visą pasaulį: Моnpelje, Gebviller, Reims (Prancūzija), МIDEM festivalis Kanuose (Prancūzija), Kitakiusiu (Japonija), Vokietija, JAV, Pietų Korėja ir kt.


  Pianisto repertuaras apima įvairiausių stilių muziką: nuo klasikinių kūrinių iki džiazo aranžuočių ir improvizacijų bei Scarlati, Mocarto, Betchoveno, Čaikovskio, Šuberto, Šopeno, Listo, Šumano, Ravelio, Debiusi, Rachmaninovo kūrinių. Ypatingą vietą Veršinino repertuare užima Skriabino kūryba: jis atlieka beveik visus šio kompozitoriaus vėlesniojo periodo kūrinius – penkias paskutines sonatas ir simfoninės poemos "Prometėjus" fortepijono partiją. Nuo 2001 metų Veršininas yra Tarptautinės A. N. Skriabino muzikos bendruomenės narys.

  Muzikanto arsenale yra daugybė "gyvų" įrašų Rusijos radijo stotyse, "Radio France", "NY Public Radio", prancūzų telekanaluose "Mezzo" ir "Cenqueime" bei Japonų telekanale NHK. Išleista daug klasikinės ir improvizacinės muzikos diskų.

  Bilietai į vienintelį koncertą gegužės 5-ąją 19 val. White Piano Hall (ex-Piano.lt; Trakų g. 9/1) "Klasikos magija" – gitaristo Andrejaus Zvonkovo ir pianisto Aleksandro Veršinino duetas
  parduodami visose bilietai.lt kasose!

  Pirmųjų bilietų kainos tik nuo 11 Eurų!

  Bet kokia informacija apie bendradarbiavimą, koncertą ir bilietų užsakymai grupėms telefonu:
  +370 671 76 502; +370 645 36 403.

  Organizatorius ir teksto autorius Tavo Koncertai

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Du genialūs maestro Vilniui dovanos klasikos magiją

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mano albumas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama