Trys super žvaigždės

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos Trys super žvaigždės

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Alytus
 • Vieta/adresas: Alytaus miesto teatras
 • Pradžia: 2018-04-14 18:00
 • Aprašymas: Kitoks teatras pristato komediją "Trys super žvaigždės" su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Vitalija Mockevičiūte, Egle Mikulionyte ir Mariumi Repšiu. Tai komedija pagal Ramūno Cicėno pjesę "Trys nacionalinės draugės", kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai paslapčiomis jas vadina "trimis muškietininkėmis".

  Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

  Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp "trijų muškietininkių" yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

  Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

  Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje "Trys super žvaigždės".

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Trys super žvaigždės

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

2015 vasario 16

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama