Vienos Štrauso orkestras

Renginiai Koncertai Vienos Štrauso orkestras

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Lietuvos parodų centras "Litexpo"
 • Pradžia: 2018-12-04 19:00
 • Aprašymas: Vienos Štrauso orkestras (Austrija), dirigentas Peteris Guthas

  Vienos festivalio Štrauso orkestras, vadovaujamas pasaulinio garso dirigento Peterio Gutho, koncertuos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje  Pirmą kartą Lietuvoje prieš Kalėdas koncertuos Vienos festivalio Štrauso orkestras, diriguojamas Peterio Gutho.
  Tai kolektyvas, į kurio koncertą kasose nelieka nei vieno bilieto!
  Dėkingų klausytojų audringos ovacijos!
  Genialumo požiūriu lyginamas su geriausiais ir aukščiausio profesionalumo pasaulio orkestrais!
  Jūs galėsite išgirsti ir pamatyti pirmaujantį Europos muzikantų kolektyvą, tikrosios Vienos muzikinės kultūros saugotoją ir amžinai jauną Vienos muzikos žavesį!

  Vienos Štrauso orkestras gyvuoja daugiau nei 30 metų ir yra oficialus Vienos orkestras.
  Kiekvienais metais, sausio 1 dieną, Vienos Štrauso orkestras atidaro garsųjį Vienos pokylį.

  Orkestras pelnė tarptautinį pripažinimą savo originalia Vienos muzikos interpretacija, plačiu klasikinių kūrinių repertuaru, o taip pat Štrausų dinastijos ir Vienos operetės meistrų kūrinių atlikimu. Orkestras užima lyderio poziciją, pralenkdamas daugelį šio žanro kolektyvų.

  Išlaikydamas tradicijas, egzistavusias Štrauso laikais, ponas Guthas diriguoja rankose turėdamas smuiką. Jis baigė Vienos muzikos akademijos smuiko klasę, o po to tris metus mokėsi Maskvos konservatorijoje Davido Oistracho klasėje. 1978 m. Peteris Guthas, drauge su obojininku Herbertu Vedralu, įkūrė Johano Štrauso Vienos orkestrą. Nuo 1992 m. Peteris Guthas vadovauja Vienos operetės festivaliui Japonijoje, nuo 1995 m. vadovauja J. Štrauso operečių pastatymams Madrido televizijoje ir pastoviai kviečiamas kaip muzikinis operų ir operečių pastatymų vadovas į įvairius pasaulio teatrus – pavyzdžiui, Sankt -Peterburgo Operetės teatre jis yra pagrindinis kviestinis dirigentas!
  Peteris Guthas vadovauja orkestrui taip gyvai, virtuoziškai ir emocingai, kad net žiūrovai pasiduoda jo įtakai ir tada viskas virsta viena didžiąja Muzika, kurios atlikime dalyvauja kiekvienas esantis salėje, paverčiant koncertą renginiu, kuriame žiūrovai dainuoja, šoka ir diriguoja kartu su orkestru.
  Šio kolektyvo unikalumas taip pat pasireiškia tuo, kad klasikinę populiarią muziką papildo kaloritinis Austriškas humoras. Tai iš tiesų "gyvas" kolektyvas, kuris lengvai bendrauja su žiūrovų sale, įsijungdamas į šokį arba grodamas nusileidžia į salę.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Vienos Štrauso orkestras

Ar dalyvausi renginyje?


Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

portfolio

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama