Renginio informacija

 • Renginio tipas: Vakarėliai (Club)
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Kirtimų kultūros centras
 • Pradžia: 2018-05-14 20:00
 • Aprašymas: Jon Collin (UK) https://bit.ly/2FBFIph
  Juozas Milašius (LT) https://bit.ly/2HGL9cp
  Audrius Kalytis (LT) https://bit.ly/2FAxrSy

  Trys istorijos, papasakotos trijų gitaristų.

  Audrius Kalytis.

  Audrių Kalytis visada buvo neatsiejamas nuo muzikinių grupių (ypatingai - "SH") ir buvo grupės muzikantas, o ne solo atlikėjas. Nors jo grupės niekada neturėjo daug gerbėjų, tačiau tiems, kas jas suprato, Audrius padarė labai didelę įtaką.

  Audrius jau 90-ųjų pirmoje pusėje grojo nestandartiniais derinimais, kūrė paprastas, tačiau labai savitas akordų slinktis ir puikiai manipuliavo tiek pop-stiliaus melodijomis, tiek garso sienomis.

  Pastaruosius metus Audrius scenoje yra retas svečias, tačiau laikas nuo laiko nustebina "čia-ir-dabar" kuriamais gaivališkais gitaros viražais, kuriais muzikantas ne tik demonstruoja gitaros galimybes, tačiau visų pirma perteikia savo vidinį pasaulį.

  Juozas Milašius.

  Juozo Milašiaus biografija yra tokia plati, kaip ir pats Juozo grojimas. Juozas Milašius iš eilės gerai grojančių gitaristų išsiskiria ne tik tuo, jog puikiai moka groti, tačiau ir tuo, jog puikiai moka nemokėti groti. Kiekviename Juozo pasirodyme gali pajausti, kaip gitaristas girdi, klauso ir jautriai manipuliuoja net ir sunkiausiai suderinamais garsais.

  Jon Collin (Anglija).

  Jon Collin yra vienas tų gitaristų, kurio gitariniame pasirodyme gali pamatyti visą paletę priemonių - nuo atsuktuvų, rezonatorių, iki varžtų ir slaiderių. Viena svarbiausių gitaristo stiprybių - Jon'as niekada nepamiršta apie pačią kompoziciją ir jos nuotaiką, ar tai būtų monotoniškas kraut, ar avangardinė improvizacija.

  Durys 20:00
  Įėjimas 3EUR

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
3G

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Mano "saldainiukas"

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama