"Nakties varpai"

Renginiai Archyvas Koncertai "Nakties varpai"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Klaipėda
 • Vieta/adresas: Klaipėdos koncertų salė
 • Pradžia: 2018-06-24 21:00
 • Aprašymas: Festivalio koncertų maratoną 21 valandą vainikuos "Nakties varpai". Karilionu gros Gintaras Sodeika, dažnai koncertuojantis pačiu naujausiu ir didžiausiu Lietuvoje – Vilniaus karilionu. Šį menininką pažįstame kaip kompozitorių, tarpdisciplininių meno projektų kūrėją, hepeningų festivalių rengėją, daug metų bendradarbiaujantį su režisieriumi Oskaru Koršunovu ir parašiusį muziką daugumai jo spektaklių.
  Koncerte skambės specialiai Klaipėdos kariliono festivaliui sukurto G. Sodeikos kūrinio "Fluxus Requiem" premjera. Pasak autoriaus, "tai (ne)gedulingos (ne)mišios mišriam chorui, pučiamųjų instrumentų kvintetui, solistui (judesys ir balsas), karilionui, paukščiams, vabalams ir sliekams". Šiais metais (2018) sukanka 40 metų nuo Fluxus judėjimo pradininko Jurgio Mačiūno (1931–1978) mirties. Jam ir jo inicijuotam judėjimui ir skirtas "Fluxus Requiem".
  Fluxus – lotyniškai tai reiškia "tekėjimas". Fluxus terminu pažymėtas menas pirmiausia reiškė, kad jis nuolat kinta. Paties J. Mačiūno gyvenimas buvo nuolatinė kūryba, kintanti, čia pat prasidedanti ir besibaigianti bei maištaujanti prieš oficialias visuomenės gyvenimo normas. Jis gyveno kurdamas save, žaisdamas bei linksmindamas aplinką.
  Šį intriguojantį G. Sodeikos opusą taip pat atliks Klaipėdos choras "Aukuras", Klaipėdos brass kvintetas ir aktorius Benas Šarka. Diriguos Alfonsas Vildžiūnas, o šviesų projekcijas kurs Eugenijus Sabaliauskas.
  Festivalio koncertus ves Gerūta Griniūtė.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
"Nakties varpai"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Darbeliai ;)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama