Skambančios istorijos

Renginiai Archyvas Koncertai Skambančios istorijos

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis
 • Pradžia: 2018-08-18 16:00
 • Aprašymas: Atlikėjai

  AUKE DE BOER (karilionas, vargonai, Nyderlandai)
  GIJSBERT KOK (karilionas, vargonai, Nyderlandai)

  Įėjimas nemokamas

  Ciklo "Skambančios istorijos" koncertuose išgirsime vienus žymiausių kariliono žanro atlikėjus Nyderlanduose ‑ Auke de Boerą ir Gijsbertą Koką.

  Auke de Boeras mokėsi unikalioje ugdymo įstaigoje ‑ Nyderlandų kariliono mokykloje. Dvi dešimtis metų jis dirba Dokumo ir Groningeno miestų karilionieriumi, o vienas iš jo valdomų ir prižiūrimų instrumentų skamba jau daugiau nei 350 metų. Atlikėjas taip pat groja vargonais, dirba pedagoginį bei edukacinį darbą. Jo soliniai rečitaliai skambėjo Danijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, JAV, Kanadoje bei Japonijoje.

  Gijsbertas Kokas grojimą vargonais, bažnytinę muziką ir improvizaciją studijavo Hagos karališkoje konservatorijoje. Kariliono studijas jis baigė Nyderlandų kariliono mokykloje ‑ vienintelėje tokio tipo įstaigoje visoje Nyderlandų Karalystėje. Atlikėją lydėjo sėkmė ne viename karilionierių konkurse. Šiuo metu jis yra Hagos, Ševeningeno ir Voršoteno miestų karilionierius, taip pat dėsto improvizaciją bei muzikos teoriją. Atlikėjas aktyviai koncertuoja, grodamas tiek vargonais, tiek karilionu, yra išleidęs keletą grojimui karilionu pritaikytų muzikos kūrinių albumų.

  Pažaislio muzikos festivalio klausytojams skirtuose koncertuose skambės įvairių epochų originalūs kūriniai varpams ir vargonams bei jų aranžuotės.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Skambančios istorijos

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra
Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama