Operos muzikos magija

Renginiai Archyvas Koncertai Operos muzikos magija

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Vieta/adresas: Joninių slėnis
 • Pradžia: 2018-08-24 18:00
 • Aprašymas: Atlikėjai

  KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
  Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV/USA), vadovas Algimantas Treikauskas
  Solistai:
  LINA DAMBRAUSKAITĖ (sopranas)
  KOSTAS SMORIGINAS (bosas)
  Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS (Lietuva-Vokietija)

  Įėjimas nemokamas

  Koncertą miesto gyventojams dovanoja Jonavos r. savivaldybė.

  Operos muzikos magija su Jonavos gyventojais ir svečiai dalinsis Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Vilmanto Kaliūno, ir du sparčiai visame pasaulyje garsėjantys operos solistai – Lina Dambrauskaitė ir Kostas Smoriginas.
  Profesionalios dainininkės karjerą stulbinančiais šuoliais pradėjusi švelnaus tembro soprano savininkė L. Dambrauskaitė – nuoširdi, racionali, šiluma ir svajonėmis spinduliuojanti atlikėja. Magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigianti dainininkė, šį pavasarį laimėjusi atranką tarp kone devynių šimtų kandidatų, įstojo į ne vieno žymaus solisto sėkmę nulėmusią mokyklą – Londono Karališkosios muzikos akademijos operos studiją.
  K. Smoriginas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Karališkojo muzikos koledžo Londone ir Jette Parker jaunųjų artistų programos auklėtinis. Jo kūrybinis kelias užsienyje ir Lietuvoje klostosi ypač sėkmingai. Prieš keletą metų solistas grįžo į Zalcburgo (Austrija) festivalio sceną, atlikdamas Eskamiljo vaidmenį Georges Bizet operoje "Karmen". Tolesni solisto keliai vedė į Maskvą (Rusija) ir Santjagą (Čilė), kur jis "La Scala" teatro prodiusuotame spektaklyje debiutavo pagrindine role W. A. Mozarto operoje "Don Žuanas". Ypatingos sėkmės sulaukė "Covent Garden" teatre K. Smorigino atlikta Mefistofelio rolė, kur jis pakeitė staiga susirgusį žymų solistą Rene Pape. Debiutavęs Milano "La Scala" teatre, solistas grįžo į Londoną, kur dainavo boso partiją premjerinėje Karolio Szymanowskio "Stabat Mater", žiūrovai susižavėję plojo jo Leporelui Bordo (Prancūzija) operos scenoje, Figarui nacionalinėje Vašingtono ir San Francisko (JAV) operose.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Operos muzikos magija

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Prisiminimai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama