"Mėnesienos serenada".

Renginiai Archyvas Koncertai "Mėnesienos serenada".

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Klaipėda
 • Vieta/adresas: Klaipėdos koncertų salė
 • Pradžia: 2018-07-11 20:00
 • Pabaiga: 2018-07-11 21:30
 • Aprašymas: Austėja Lukaitė (sopranas)
  Paulius Bagdanavičius (tenoras)
  Gražina Zalatorienė (fortepijonas)
  Programa: Giacomo Puccini, Franz Lehar, Cole Porter, Gabriel Faure, Glenn Miller, Giedrius Kuprevičius, Algimantas Raudonikis ir kt.

  Kas gali būti maloniau už šiltą vasaros vakarą skambančias "Mėnesienos serenadas"? Ypač kai jas dainuoja žavingoji Austėja Lukaitė ir publikos numylėtinis Paulius Bagdanavičius.
  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje operinį dainavimą studijavusi A. Lukaitė yra universali artistė. Ji ne tik koncertuoja kaip solistė, bet ir vaidina "Domino" teatre, dainuoja miuzikle, nusifilmavo keliuose lietuviškuose ir užsienio filmuose bei reklamose.
  "Jei tik turiu bent kelias laisvas dienas, važiuoju prie jūros, – viename interviu sakė aktyviu gyvenimo būdu besimėgaujanti solistė. – Turi mylėti tai, ką darai, – tiesiog eiti dėl to iš proto ir mylėti artimus žmones. Ir būti mylimai."
  P. Bagdanavičius taip pat yra baigęs klasikinio vokalo studijas LMTA, nors publika daugiausia jį pažįsta iš TV projektų bei koncertų su grupe "el Fuego". Dainininkas teigia, kad į projektus jis niekuomet neina turėdamas tikslą laimėti. "Noriu peržengti savo komforto zonos ribas, išeiti iš klasikos atlikėjo rėmų", – viename interviu sakė Paulius.
  Solistams akompanuos pianistė Gražina Zalatorienė. Programoje – aistringi ir lyriški užsienio bei lietuvių autorių vokaliniai kūriniai.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
"Mėnesienos serenada".

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Prisiminus prabėgu..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama