KITAIS METAIS, TUO PAČIU LAIKU

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos KITAIS METAIS, TUO PAČIU LAIKU

Renginio informacija

  • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
  • Miestas: Vilnius
  • Vieta/adresas: Vilniaus kongresų rūmai
  • Pradžia: 2018-10-30 19:00
  • Aprašymas: Siužeto pagrindas - ilga kaip gyvenimas santykių istorija. Kartą, nedideliame viešbutyje susitinka du žmonės. Taip prasideda romanas, truksiantis ketvirtį amžiaus. Viskas gyvenime keičiasi, viskas praeina ir išnyksta, tačiau pastovu viena - jie susitiks kitais metais, tuo pačiu laiku. Tik kartą per metus, ir kiekvieną sykį toji kartu praleista para padės jiems išgyventi iki kito susitikimo. Kasmet būtinai ten, tuo pačiu laiku.

    Ironiška Bernardo Sleido (Bernard Slade) pjesė "Kitais metais, tuo pačiu laiku" parašyta 1975 metais ir pirmą kartą išvydo scenos šviesą Niujorko Brodvėjuje, o taip pat buvo pritaikyta plačiajam ekranui. Pjesės autorius, pats aktorius iš profesijos, buvo įsitikinęs, kad filmas bus labai populiarus. Taip ir atsitiko. Kino filmo sėkmė užtikrino pjesei ilgą gyvavimą teatro scenoje: nuo 1976 metų ji verčiama į daugelį kalbų ir su dideliu pasisekimu vaidinama visoje Europoje - Anglijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje.

    Romantišką ilgos ir netikėtos meilės istoriją suvaidins aktorių duetas, kuriuos sieja švelni ilgametė draugystė - nusipelnę artistai Maksim Averin ir Anna Jakunina.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
KITAIS METAIS, TUO PAČIU LAIKU

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

lauke

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama