SKRISKI, SKRISKI LIETUVĖLĖN

Renginiai Archyvas Koncertai SKRISKI, SKRISKI LIETUVĖLĖN

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: J 9 (Vaidilos teatras)
 • Pradžia: 2018-10-14 18:00
 • Aprašymas: Giedrius Kuprevičius (fortepijonas)
  Liudas Mikalauskas (bosas)
  Egidijus Bavikinas (tenoras)

  Giedriui Kuprevičiui – 75

  Nors Giedriaus Kuprevičiaus jubliejiniai metai tik 2019-ieji, tačiau, kaip juokaudamas sako Maestro, jis "visiškai nusimetęs kuklumo skraistę" pradeda švęsti jau šiandien. Ir tai nenuostabu! Nes tai vienas originaliausių ir visapusiškiausių lietuvių kompozitorių, savo kūrybą išplėtęs nuo pirmojo lietuviško miuziklo scenai iki įvairių operos žanro transformacijų. Nors, paminėjus Giedriaus Kuprevičiaus pavardę, visi prisimena jo garsiąsias "Kregždutes", tačiau koncerto metu nustebsite, jog tikrai ne vien šis kūrinys iš Maestro kūrybos jums yra girdėtas ir netgi pamiltas.
  Giedrius Kuprevičius – ne tik puikus muzikos autorius, bet ir neprilygstamas žodžio meistras. Visi kūrybiniai vakarai, praleisti su juo, ilgai išlieka atmintyje dėl jo puikių įžvalgų, pilnų sąmojo ir teisingos ironijos.
  Giedriaus Kuprevičiaus dainas, miuziklų, operečių ir operų arijas bei duetus atliks jo kūrybai neabejingi žymūs Lietuvos dainininkai: auksinio balso savininkas Liudas Mikalauskas, atlikęs ne vieną Maestro premjerinį kūrinį bei charizmatiškasis Egidijus Bavikinas, kuris su Vytautu Kernagiu buvo nepakeičiami Rolandai garsiajame miuzikle "Ugnies medžioklė su varovais". Prie rojalio sėdės pats improvizacijų meistras, šio vakaro kaltininkas, visų mylimas jubiiatas Giedrius Kuprevičius.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
SKRISKI, SKRISKI LIETUVĖLĖN

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Kurso susitikimas ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama