Gražiausia Filmų Muzika / Archi Kvartetas

Renginiai Archyvas Koncertai Gražiausia Filmų Muzika / Archi Kvartetas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: White Piano Hall
 • Pradžia: 2018-12-05 19:00
 • Aprašymas: Muzika – neatsiejama kino filmų dalis ,kuri jaudina ir žavi. Juk meilės istorija filme tikrai nebūtų tokia romantiška be muzikos, o įtempto veiksmo siužetas gali tapti net nuobodus, be gero garso takelio. Gruodžio 5 d. styginių kvartetas "Archi Quartett" kartu su perkusininku A.Puidoku pakvies Jus nukeliauti ir į Paryžiaus kabaretą, ir perplaukti jūras ar vandenynus, išgyventi gražiausias meilės istorijas ar pasijusti lyg įtemptame veiksmo filme. Ir visa tai per vieną, stebuklingą, klausytojų ypač mėgstamą "Gražiausių filmų muzikos" koncertą, kuriame skambės visiems atpažįstamos melodijos iš filmų "Amelija iš Monmartro","James Bond ", "Moulen Rouge" , "Karibų piratai" bei nuostabi kompozitorių E.Morricone, A.Piazzolla, E.Kusturicos, B.Adams muzika, skambėjusi kino filmuose.

  Ateikite, pajuskite filmų muzikos stebuklą!


  Gruodžio 5 d., trečiadienį, 19 val.
  GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA
  Atlikėjai: Archi Kvartetas ir A.Puidokas (perkusija)

  Koncerto atlikėjai - styginių kvartetas "Archi Quartett" – tarptautinių konkursų laureatai ir geriausių Lietuvos orkestrų muzikantai, šalia klasikos atliekantys pop, rock, latino, filmų muziką ir visą tai grojantys su tokiu energijos užtaisu, kurio tegalima pavydėti.

  6-ASIS FESTIVALIS

  MUZIKINĖS KALĖDOS

  11.17-12.31

  WHITE PIANO HALL KONCERTŲ SALĖJE

  (KĖDAINIŲ G. 8, VILNIUJE)  Festivalis "Muzikinės Kalėdos" pasitinka jau 6-ąjį sezoną. Tik Jūsų, mieli klausytojai, simpatijų ir palaikymo dėka šis renginys tapo gražia sostinės kultūrinio gyvenimo tradicija. Tradicija, kuri kasmet auga ir keičiasi, siūlydama pačias įvairiausias muzikines programas. Ir šiais metais kvečiame pasiklausyti puikiai pažįstamų atlikėjų, susipažinti su naujais veidais. Be galo džiaugiuosi, kad šių metų festivalyje salė pasipuoš nuostabiosios Editos Suchockytės darbais, tad klausytojams tikrai netrūks įspūdžių. Praleiskime besibaigiančius metus kartu WHITE PIANO HALL koncertų salėje skambant visų laikų gražiausiai muzikai.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Gražiausia Filmų Muzika / Archi Kvartetas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Raimondas Nekrašas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama