Jubiliejinis "el Fuego" 10-mečio turas

Renginiai Archyvas Koncertai Jubiliejinis "el Fuego" 10-mečio turas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Klaipėda
 • Vieta/adresas: Klaipėdos žvejų rūmai
 • Pradžia: 2018-12-21 18:00
 • Aprašymas: Šie metai vaikinų grupei "el Fuego" ypatingi. Analogų neturintis pop-klasikos projektas švenčia 10-ties metų jubiliejų! Nors per eilę metų kolektyvo sudėtis keitėsi, dabar grupėje esantys nariai nori tarti didelį Ačiū operos solistams, kurie pradėjo "el Fuego" veiklą – Eugenijui Chrebtovui, Tomui Pavilioniui ir Jonui Sakalauskui, bei savo klausytojams, kurie liko ištikimi grupės muzikai.

  Koncertinio turo metu "El Fuego" aplankys 22 Lietuvos miestus ir miestelius, kur atliks visų laikų populiariausius kūrinius, širdis pakerėjusias bei naujas, grupės narių autorines dainas. Vaikinai išsikėlė pagrindinį tikslą - paruošti gražią, profesionalią ir kokybišką programą publikai, vertinančiai išlavintus balsus, jausmingas melodijas ir prasmingus tekstus. Koncertuose gyvai skambės populiariausios, senos ir, žinoma, naujausios dainos: "Miserere" , "Žodžiai gyvenimui", "Į pasaulio kraštą" ir t.t.
  "Mes mylime tai, ką darome, į dainavimą žiūrime kaip į širdžiai mielą veiklą ir labai stengiamės, kad šį jausmą pajaustų klausytojai. Klausytųsi ir mėgautųsi", – šypsosi P. Bagdanavičius.
  "Kiekvieni metai žymi brandą, kuri atsispindi kūryboje. Man be galo didelis malonumas būti šio projekto dalimi. Taigi turo koncertuose klausytojams bandysime atiduoti visą savo šilumą, pagarbą vien už tai, kad "el Fuego" jų dėka švenčia jubiliejų‘‘, – kalbėjo R. Spalinskas.
  Šiais metais, prie projekto prisijungė naujas, tačiau visiems tikrai pažįstamas narys – Gražvydas Staigvilas. Vaikinas jaunas, ambicingas ir veržlus, tad jo siekis - dar labiau sustiprinti grupę vokaline prasme bei įnešti naujų savo kūrybos dainų į "El Fuego" repertuarą.

  Atlikėjai nuoširdžiai laukia susitikimo su Jumis Klaipėdos Žvejų rūmuose! Paminėkime "el Fuego" jubiliejinius metus kartu!

  Visas naujienas apie pop-klasikos projektą ir koncertinį turą galite sekti:
  FB: https://www.facebook.com/elFuegoofficial/
  WB: http://zuzi.lt/
  Bilietus platina TIKETA

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Jubiliejinis "el Fuego" 10-mečio turas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

mano nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama