Trio Infiltrators

Renginiai Archyvas Koncertai Trio Infiltrators

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: MAMA studios
 • Pradžia: 2018-12-05 19:00
 • Aprašymas: Jan Maksimovič - saksofonai
  Dmitrij Golovanov - fortepijonas
  Arkadij Gotesman - mušamieji

  Vieni ryškiausių ir giliausių Lietuvos džiazo improvizatorių, išsiskiriantys savo unikaliu akustinių instrumentų ir "gyvai" valdomos elektronikos skambėsiu. Trio Infiltrators muzika - tai visiškai nenusakomas ir nenuspėjamas gryno kūrybiškumo aktas, kupinas išminties, dvasingumo ir energijos.

  "Trio Infiltrators" yra daugiau nei džiazas. Kiekvienas šio magiško trio muzikantas yra daugiau nei džiazo muzikantas. Bandyti įvilkti jų kuriamą muziką į žanro drabužį reikštų atimti iš klausytojo galimybę išgyventi beribiškumą, begalybę, kuri veriasi su kiekvienu "Infiltrators trio" garsu. Eksperimentinė muzika, laisvojo džiazo ir ambient susitikimas – kaip bepavadintum, jokie terminai ar sąvokos nėra pakankamos tam, kas gimsta iš bežodės erdvės. Genialus būgnininkas, perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, saksofono perfekcionistas Janas Maksimovičius ir bene geriausias Lietuvos klavišininkas Dmitrijus Golovanovas susitinka ne tam, kad atsirastų nauja muzikinė sąvoka, ne tam, kad dar vienas trio įsilietų į džiazo muzikos kontekstą, ne tam, kad sudrebintų, sukrėstų ar nuramintų patogiai sėdintį muzikos gurmaną. Jie susitinka tam, kad bet kokie klišė, stereotipas ar įsivaizdavimas, kurį iš anksto turi galvoje eidamas į koncertą sudužtų kaip banga į molą. Kad parodytų, jog bet koks stereotipas neatsilaikys prieš čia ir dabar gimstančią harmoniją. Muzikos gurmanas gauna ne tik išskirtinį delikatesą. Jis išgyvena visą jo atsiradimą, ne tik regėdamas kaip trys virtuozai tveria savitą muzikinį pasaulį, bet ir pats būdamas neatskiriama to pasaulio dalimi. Būdamas Infiltruotuoju.

  Koncertas vyks įrašų studijos patalpose Mickevičiaus 29, Vilniuje, vietas galite rezervuoti iš anksto telefonu +370 617 13377, el. paštu arunas@mamastudios.eu, https://tickets.paysera.com/lt/event/agusti-fernandez-liudas-mockunas
  arba likus valandai iki koncerto. Vietų skaičius itin ribotas.
  Renginio kaina 10, senjorams ir studentams 7 eurai

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Trio Infiltrators

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama