Michailo Aizeno fotografijų paroda "Vanduo (ir šviesa)"

Renginiai Archyvas Spektakliai ir parodos Michailo Aizeno fotografijų paroda "Vanduo (ir šviesa)"

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Spektakliai ir parodos
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Lietuvos medicinos biblioteka
 • Pradžia: 2018-12-04 17:00
 • Pabaiga: 2019-01-19 00:00
 • Aprašymas: Michailas Aizenas gimė ir augo Vilniuje. Mokėsi Salomėjos Nėries vidurinėje mokykloje. Baigęs medicinos (sanitarijos, higienos ir epidemiologijos) studijas buvo paskirtas į Ukmergės sanitarinės epidemiologijos stotį. Grįžęs į Vilnių dirbo keliose darbovietėse moksliniu bendradarbiu, o paskui daugiau kaip 20 metų mokslinę veiklą tęsė Onkologijos institute (dab. Nacionalinis vėžio institutas).

  Gal prieš 14 metų prekybos centre ieškodamas naujų batų atsitiktinai (dabar paaiškėjo, kad ne) vienos parduotuvės vitrinoje pastebėjęs įdomaus dizaino fotoaparatą jį nusipirko, o nuo tada - nei dienos be jo.

  Pirmąją fotografijų parodą "Žvilgsniai į Vilnių" gydytojas, fotomenininkas M. Aizenas surengė prieš porą metų Lietuvos medicinos bibliotekoje. Žvilgtelėjus tiek ankstesnius darbus, tiek paskutinius, pastebėjau, koks svarbus M. Aizeno fotografijose atspindys – čia jis ir įkvėpėjas, ir pats tampa vaizdu. Pasak fotografijų autoriaus, gali šimtus kartų eiti ta pačia gatve, ir šimtas pirmąjį kartą pamatai kažką, ko nematei anksčiau, kitoks apšvietimas, atspindys baloje visiškai pakeičia tą vietą, kurią, rodos jau seniai pažįsti.

  Informaciją parengė Janina Valančiūtė

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Michailo Aizeno fotografijų paroda "Vanduo (ir šviesa)"

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama