Pospiešalskių kalėdinių giesmių programa ("Kolędy Pospieszalskich")

Renginiai Archyvas Koncertai Pospiešalskių kalėdinių giesmių programa ("Kolędy Pospieszalskich")

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Vieta/adresas: Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia
 • Pradžia: 2019-01-09 18:00
 • Aprašymas: Nors Kalėdų maratonas jau baigėsi, naujieji metai su pirmais akordais ženklina mūsų dienas, bet tikri Kalėdų stebuklai vis dar tęsiasi.
  Sausio 9 dieną 18 val. Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje savo unikalią kalėdinių giesmių programą atliks viena labiausiai žinomų muzikinių šeimų Lenkijoje – Pospiešalskių šeima.
  Dvi kartas jungianti Pospiešalskių šeima – tai keturiolikos atlikėjų orkestras, viena komanda, kuri į kiekvieną prakalba muzikos kalba. Ši kalba jungia žmones, peržengia ribas.
  Tai bus antras Pospiešalskių šeimos kalėdinių giesmių koncertas Trakuose, pirmą kartą atlikėjai koncertavo 2016 m. ir sužavėjo publiką savo puikia energija, nuostabiomis muzikinėmis aranžuotėmis ir šilta atmosfera. 2018 metais minėjome Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, paveikslo karūnavimo 300 metų jubiliejų. Glaudaus bendradarbiavimo su partneriais Lenkijoje dėka šia proga būtent Trakų bazilikoje koncertuos vieni geriausių Lenkijoje artistų, kurie padovanos tikrą muzikos ir tikėjimo liudijimo fiestą.
  Pospiešalskių šeima išgarsėjo dar 1990-aisiais metais, kai pirmą kartą įrašė kalėdinių giesmių albumą, tada dalies šiandien koncertuojančių atlikėjų net nebuvo šiame pasaulyje. Autorinių aranžuočių originalumo dėka ši programa buvo kelis kartus įrašoma Lenkijos nacionalinės televizijos eteriui, o šio albumo giesmės ilgam įėjo į Lenkijos muzikinių stočių grojaraščius.
  Prieš kelerius metus būtent Pospiešalskių koncerte debiutavo dabar Lenkijoje žinomas kvartetas "Zakopower". Šiandien Pospiešalskiai toliau groja su vaikais, bet tie maži berniukai jau yra profesionalūs atlikėjai, muzikuojantys skirtingose, gerai žinomose Lenkijos grupėse. Dauguma Pospiešalskių groja keliais instrumentais, todėl koncerto metu galima išgirsti ir pamatyti skirtingus sąstatus: brass band, džiazo ar kamerinį orkestrą.
  Pospiešalskiai daug koncertavo bendradarbiaudami kartu su kitomis, gerai Lenkijoje žinomomis, kaip Stečkovskių, Sojko, Trebunių muzikinėmis šeimomis. Pastaruoju metu šeima koncertavo Paryžiuje, Lione, Londone, Briuselyje, Hanoveryje, Vienoje, Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje.
  Sausio 9 dieną gražiausios kalėdinės giesmės skambės kaip autorinės aranžuotės: nuo skoningų klasikinių versijų, pasipildančių folkloro elementais, iki gyvybingų džiazo ir roko aranžuočių.
  Koncertą Trakuose organizuoja Lietuvos lenkų asociacijos Trakų rajono skyrius, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapija, Trakų kultūros rūmai, koncerto rėmėjai – Lenkijos Respublikos Senatas ir Pagalbos lenkams rytuose fondas.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Pospiešalskių kalėdinių giesmių programa ("Kolędy Pospieszalskich")

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

IMGP6038

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama