Jurgis Brūzga: Gyvo garso koncertas

Renginiai Archyvas Vakarėliai (Club) Jurgis Brūzga: Gyvo garso koncertas

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Vakarėliai (Club)
 • Miestas: Vilnius
 • Vieta/adresas: Tamsta
 • Pradžia: 2019-04-13 21:00
 • Aprašymas: Tradicijų laužyti nevalia! Atlikėjas Jurgis Brūzga pavasarį pasitinka sostinės muzikos klube "Tamsta", kuriame kartu su bičiuliais muzikantais surengs gyvo garso pasirodymą.

  Praėjusiais metais, subūręs naują prodiuserių ir kompozitorių komandą, Jurgis žengė tvirtą muzikinį žingsnį. Modernaus ir šiuolaikinio skambesio dainos "4 Love", "Aš toks esu", "Niekas neuždraus" ir šių metų Eurovizijos atrankoje pristatytas "Ctrl Alt Delete" – gyvo garso koncerte klausytojams neleis nuobodžiauti.

  Pasirodyme naujai suskambės ir albumas "175" – koncertui ruošiamos specialios kūrinių aranžuotės. Atlikėjas klausytojams paruošė ir muzikinių staigmenų. Viena jų – naujas Jurgio personažas, debiutavęs televizijos projekte "Muzikinė kaukė" – Prince. Žadėdamas gerą pavasarinę nuotaiką, J. Brūzga prasitaria ir apie pirmąjį vakaro svečią – atlikėją Dainotą Varną.

  "Pavasarį norisi išlįsti iš tamsios studijos ir mūsų darbais pasidalinti su klausytojais. Tarp pažįstamų dainų ir premjera – pirmą kartą gyvai scenoje atliksiu naujausią kūrinį – dainą "Tu"," – į energingą pasirodymą kviečia J. Brūzga.

  Bilietai brangs.

  STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Jurgis Brūzga: Gyvo garso koncertas

Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Gražios akimirkos...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama