Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Renginiai Koncertai Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Renginio informacija

 • Renginio tipas: Koncertai
 • Miestas: Kaunas
 • Vieta/adresas: Pažaislio Švč. Mergelės Marijos apsilankymo pas Elžbietą bažnyčia ir Kamaldulių vienuolynas
 • Pradžia: 2019-09-04 19:00
 • Aprašymas: 2019 m rugsėjo 4 d. 19 val. Kauną sudrebins grupė ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Finalinį festivalio "Pažaislio liepų alėjos vakarai" koncertą surengsiantys muzikantai žada siautulingą vakarą, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija, su balaganiškai balkanišku skambesiu, su entuziazmu ir vis dar degančiomis scenoje akimis.
  Įsikūrę 2006 m. ir po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų plačiai išgarsėję 2012 m. "Antikvariniai Kašpirovskio Dantys" - unikali ir į nieką nepanaši grupė, laužanti muzikos stereotipus. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dainų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.
  Grupės branduolį sudaro Martynas (vokalas, gitara) ir Juozas (vokalas, smuikas), o prieš penketą metus prisijungę Danielius (bosinė gitara), Antanas (trimitas), Karolis (būgnai), Tautvydas (akordeonas) – papildė ir paįvairino muzikines išraiškas.
  Scenos padūkėliai jau yra laimėję porą M.A.M.A. apdovanojimų (Metų proveržio ir Metų vaizdo klipo nominacijose), du KLIPVID apdovanojimus už geriausią muzikinį klipą ir geriausią režisierių, TV projektą "Vario audra", spėjo išgarsėti (beveik) Venesueloje ir surengti daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Grupės diskografiją sudaro dvi kompaktinės plokštelės: "Antikvariniai Kašpirovskio Dantys" (2015) ir "Problematika" (2017), vinilinė plokštelė "Dantų plokštelė". 2018 m. išskirtiniais ir techniškai sudėtingais vaizdo klipais garsėjanti grupė metė sau dar vieną iššūkį ir pristatė jau septintąjį savo vaizdo klipą dainai "Daug dienų", kuriam specialiai buvo sukurtas lėlių teatras. Na, o su daina "Mažulė" žengė į Eurovizijos konkurso sceną.
  Pasiklausyti balkaniškų ritmų, pučiamųjų garsų ir humoristinių dainų tekstų "linksmai beprotiškos" muzikos mėgėjų kviečia geros muzikos ekspertai "Bardai LT" ir svetingumo kompleksas "Monte Pacis".
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Koncertų ciklas "Pažaislio Liepų alėjos vakarai" kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogų (vietų skaičius ribotas).
  Bilietų kainos:
  12 € - liepų alėjoje po atviru dangumi;
  15 € - parteryje po atviru dangumi;
  20 € - prie staliukų po stogu (aptarnauja padavėjas).
  Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.
  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266
  Grupiniai bilietai bei išankstinės rezervacijos: vitalijus@bardai.lt

Dalyvių sąrašas

Renginio dalyvių nėra
Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Ar dalyvausi renginyje?


Renginio svečių knyga


Komentarų nėra

Nuostabios akimirkos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama
Informacija

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama