Čempionato topai

Spėlionėje gali dalyvauti tik registruoti klase.lt vartotojai. Jei jau esi mūsų vartotojas - prisijunk (forma kairėje), jei ne - užsiregistruok.

Grupės varžybos, A grupė,
2011-05-08 17:30

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
70 : 78
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
ricardas rudzinskas

ricardas rudzinskas

12

2 vieta
Ramunas Zabarauskas

Ramunas Zabarauskas

12

3 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

8

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-05-08 14:30

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
62 : 80
Sienos "Montepaschi"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-05-06 22:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
82 : 63
Madrido "Real"
1 vieta
Kristina M

Kristina M

6

2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

4

3 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

4

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-05-06 19:00

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
69 : 77
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
vilma smilgiene

vilma smilgiene

20

2 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-04-07 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
66 : 58
Valensijos "Power Electronics"
1 vieta
Ramunas Zabarauskas

Ramunas Zabarauskas

12

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

3 vieta
giedrius narakas

giedrius narakas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-03-31 22:00

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
88 : 76
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Giedrius Lebedevas

Giedrius Lebedevas

12

2 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

12

3 vieta
vytautas vagnorius

vytautas vagnorius

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-03-31 21:45

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
81 : 72
Madrido "Real"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-03-31 21:45

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
78 : 67
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
Rimantas Kilkus

Rimantas Kilkus

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

3 vieta
Ričardas Buzas

Ričardas Buzas

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-03-31 21:45

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
99 : 77
Viktorijos "Caja Laboral"
1 vieta
RENALDAS FLENDERIS

RENALDAS FLENDERIS

8

2 vieta
Kristina M

Kristina M

6

3 vieta
LINAS GADLIAUSKAS

LINAS GADLIAUSKAS

6

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-03-29 21:45

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
66 : 75
Madrido "Real"
1 vieta
saulius bartninkas

saulius bartninkas

12

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

3 vieta
Mindaugas Klimas

Mindaugas Klimas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-03-29 21:45

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
76 : 74
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
Mindaugas Venckus

Mindaugas Venckus

20

2 vieta
staska truikys

staska truikys

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-03-29 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
81 : 60
Viktorijos "Caja Laboral"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-03-29 21:00

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
81 : 72
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

2 vieta
Mindaugas Klimas

Mindaugas Klimas

12

3 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-03-24 22:15

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
71 : 75
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
Laimutis Puniškis

Laimutis Puniškis

20

2 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

3 vieta
RIMANTAS PLAUŠINIS

RIMANTAS PLAUŠINIS

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-24 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
75 : 81
Valensijos "Power Electronics"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-24 21:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
65 : 82
Sienos "Montepaschi"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-03-24 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
81 : 83
Tel Avivo "Maccabi TA"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-22 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
71 : 65
Valensijos "Power Electronics"
1 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

12

2 vieta
Romas Eringis

Romas Eringis

12

3 vieta
Ričardas Buzas

Ričardas Buzas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-03-22 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
83 : 82
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
staska truikys

staska truikys

12

2 vieta
Rasa Statkiene

Rasa Statkiene

8

3 vieta
albertas strumila

albertas strumila

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-03-22 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
76 : 70
Tel Avivo "Maccabi TA"
1 vieta
JUOZAS STANEIKA

JUOZAS STANEIKA

12

2 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

12

3 vieta
Mindaugas Venckus

Mindaugas Venckus

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-22 21:00

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
89 : 41
Sienos "Montepaschi"
1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

1

2 vieta
Saulius Tenys

Saulius Tenys

1

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

1

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
82 : 69
Tel Avivo "Maccabi TA"
1 vieta
sandra mašč

sandra mašč

12

2 vieta
Laimutis Puniškis

Laimutis Puniškis

8

3 vieta
Ramunas Sasnauskas

Ramunas Sasnauskas

8

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-03-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
76 : 58
Liublianos "Olimpija"
1 vieta
ricardas rudzinskas

ricardas rudzinskas

12

2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
Mindaugas Klimas

Mindaugas Klimas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
61 : 77
Atėnų "Panathinaikos"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-03-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
68 : 77
Viktorijos "Caja Laboral"
1 vieta
Rolandas Steputis

Rolandas Steputis

12

2 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

8

3 vieta
Vidas Jurgilas

Vidas Jurgilas

8

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-03-03 20:45

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
65 : 67
Belgrado "Partizan"
2 vieta
Ilona Ilona

Ilona Ilona

12

3 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

8

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-03 20:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
77 : 95
Sienos "Montepaschi"
1 vieta
Marius Jakas

Marius Jakas

6

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

6

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-03-03 20:45

1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

2 vieta
Diana Nevinskaite

Diana Nevinskaite

8

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-03-03 20:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
78 : 64
Kauno "Žalgiris"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-24 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
56 : 61
Madrido "Real"
1 vieta
Linas Malinauskas

Linas Malinauskas

12

2 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

12

3 vieta
vilma smilgiene

vilma smilgiene

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-02-24 21:45

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
88 : 76
Stambulo "Efes Pilsen"
1 vieta
Šarūnas Juodelis

Šarūnas Juodelis

12

2 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

12

3 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-24 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
78 : 63
Malagos "Unicaja"
1 vieta
Rimantas Kilkus

Rimantas Kilkus

12

2 vieta
Vaidas Adomonis

Vaidas Adomonis

12

3 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-24 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
85 : 92
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
Virgasas Ž

Virgasas Ž

12

2 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

12

3 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-02-24 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Fenerbahce Ulker"
65 : 80
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

3 vieta
Ausra Brigdariene

Ausra Brigdariene

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-24 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
74 : 80
Valensijos "Power Electronics"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-02-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
76 : 87
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

2 vieta
ARŪNAS ŽIBINSKAS

ARŪNAS ŽIBINSKAS

8

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-02-23 19:00

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
67 : 68
Vilniaus "Lietuvos rytas"
1 vieta
Jaunius Vilimas

Jaunius Vilimas

12

2 vieta
Šarūnas Juodelis

Šarūnas Juodelis

12

3 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-02-17 22:00

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
79 : 85
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Asta Grunskienė

Asta Grunskienė

12

3 vieta
Linas Malinauskas

Linas Malinauskas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-02-17 21:45

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
65 : 74
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
Mindaugas Klimas

Mindaugas Klimas

12

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-02-17 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
62 : 83
Tel Avivo "Maccabi TA"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-02-17 20:30

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
60 : 77
Madrido "Real"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-02-17 20:00

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
70 : 65
Malagos "Unicaja"
2 vieta
egis rutkauskas

egis rutkauskas

12

3 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-02-17 20:00

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
76 : 74
Viktorijos "Caja Laboral"
2 vieta
Tomas Xwix

Tomas Xwix

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-02-16 21:45

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
77 : 74
Belgrado "Partizan"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-16 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
85 : 84
Stambulo "Fenerbahce Ulker"
1 vieta
Virgasas Ž

Virgasas Ž

12

2 vieta
Alvydas Dubinskas

Alvydas Dubinskas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-02-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
80 : 56
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
Dainius Vidžiūnas

Dainius Vidžiūnas

12

2 vieta
Edvinas Geriksas

Edvinas Geriksas

12

3 vieta
Leonas Kalvaitis

Leonas Kalvaitis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-02-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
98 : 91
Vilniaus "Lietuvos rytas"
2 vieta
renata ranataa

renata ranataa

12

3 vieta
RENALDAS FLENDERIS

RENALDAS FLENDERIS

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
58 : 66
Sienos "Montepaschi"
1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

2 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

3 vieta
ARŪNAS ŽIBINSKAS

ARŪNAS ŽIBINSKAS

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-02-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
89 : 86
Stambulo "Efes Pilsen"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-03 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
77 : 70
Atėnų "Panathinaikos"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-02-03 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
104 : 67
Liublianos "Olimpija"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-02-02 21:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
77 : 62
Valensijos "Power Electronics"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-02-02 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Fenerbahce Ulker"
80 : 72
Kauno "Žalgiris"
1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

2 vieta
renata ranataa

renata ranataa

12

3 vieta
Dainius Vidžiūnas

Dainius Vidžiūnas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-01-27 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
67 : 68
"Regal FC Barcelona "

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-01-27 21:45

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-01-27 21:45

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
82 : 56
Malagos "Unicaja"
1 vieta
rolandas miskinis

rolandas miskinis

12

2 vieta
Rolandas Steputis

Rolandas Steputis

8

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-01-27 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
99 : 58
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
evaldas putickis

evaldas putickis

2

2 vieta
Mindaugas Cepas

Mindaugas Cepas

2

3 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

2

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-01-26 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
76 : 79
Stambulo "Efes Pilsen"
1 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

2 vieta
Marius Jakas

Marius Jakas

12

3 vieta
Raimundas Norkus

Raimundas Norkus

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-01-26 21:45

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
68 : 78
Madrido "Real"
1 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

3 vieta
SIGITAS LIDZIUS

SIGITAS LIDZIUS

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-01-26 21:45

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
86 : 89
Vilniaus "Lietuvos rytas"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2011-01-26 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
64 : 71
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

2 vieta
vytautas vagnorius

vytautas vagnorius

12

3 vieta
Rasa Statkiene

Rasa Statkiene

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-01-20 22:00

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
63 : 64
Liublianos "Olimpija"
1 vieta
ricardas volkauskas

ricardas volkauskas

12

3 vieta
Tomas Navickas

Tomas Navickas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-01-20 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
71 : 76
Viktorijos "Caja Laboral"
1 vieta
Jovita P

Jovita P

20

3 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-01-20 21:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
70 : 84
Stambulo "Fenerbahce Ulker"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-01-20 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
81 : 71
Tel Avivo "Maccabi TA"
1 vieta
Giedrius Lebedevas

Giedrius Lebedevas

12

2 vieta
vytautas vagnorius

vytautas vagnorius

12

3 vieta
Raimundas Norkus

Raimundas Norkus

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2011-01-19 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
78 : 58
Belgrado "Partizan"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-01-19 21:45

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
73 : 59
Kauno "Žalgiris"
2 vieta
Gintas Petrauskas

Gintas Petrauskas

12

3 vieta
V V

V V

8

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2011-01-19 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
60 : 58
Sienos "Montepaschi"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2011-01-19 20:00

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
59 : 80
Atėnų "Panathinaikos"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
94 : 45
Šarlerua "Spirou Basket"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

1

2 vieta
valdas kriauciunas

valdas kriauciunas

1

3 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

1

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
70 : 72
Bambergo "Brose Baskets"
1 vieta
Edmundas Samoška

Edmundas Samoška

20

2 vieta
SIGITAS ULČINSKAS

SIGITAS ULČINSKAS

12

3 vieta
Virgasas Ž

Virgasas Ž

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
73 : 72
Sienos "Montepaschi"
1 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

2 vieta
albertas rudokas

albertas rudokas

12

3 vieta
Linas Malinauskas

Linas Malinauskas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Zagrebo "Cibona"
77 : 94
Vilniaus "Lietuvos rytas"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Fenerbahce Ulker"
93 : 61
Šolė "Cholet Basket"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
87 : 71
Belgrado "Partizan"
1 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

2 vieta
ricardas rudzinskas

ricardas rudzinskas

12

3 vieta
Kristina M

Kristina M

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-23 21:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
89 : 82
Romos "Lottomatica Roma"
2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Ausra Brigdariene

Ausra Brigdariene

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-23 20:00

Rungtynių rezultatas:

Maskvos srities "Khimki"
93 : 89
Kauno "Žalgiris"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Ausra Brigdariene

Ausra Brigdariene

12

3 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-23 20:00

Rungtynių rezultatas:

Sopoto "Asseco Prokom"
72 : 83
Tel Avivo "Maccabi TA"
1 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

12

2 vieta
Ruslan Vasilevskij

Ruslan Vasilevskij

12

3 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-22 20:00

Rungtynių rezultatas:

Maskvos "CSKA (v)"
78 : 69
Stambulo "Efes Pilsen"
1 vieta
Kristina M

Kristina M

12

2 vieta
Ričardas Buzas

Ričardas Buzas

12

3 vieta
Žydrūnas Ožalas

Žydrūnas Ožalas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-22 20:00

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
78 : 77
Liublianos "Olimpija"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Kęstutis Kaminskas

Kęstutis Kaminskas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-22 20:00

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
93 : 62
Milano "Armani Jeans"
1 vieta
albertas rudokas

albertas rudokas

2

2 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

2

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

2

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-16 21:45

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
94 : 65
Stambulo "Fenerbahce Ulker"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-16 21:45

Rungtynių rezultatas:

Milano "Armani Jeans"
60 : 75
Valensijos "Power Electronics"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-16 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
80 : 76
Maskvos srities "Khimki"
1 vieta
Edmundas Samoška

Edmundas Samoška

12

3 vieta
Ilona Ilona

Ilona Ilona

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-16 20:45

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
88 : 87
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
Darius Gudaitis

Darius Gudaitis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-15 22:00

Rungtynių rezultatas:

Bambergo "Brose Baskets"
82 : 75
Madrido "Real"
1 vieta
saulius saulius

saulius saulius

12

2 vieta
Ilona Jankuviene

Ilona Jankuviene

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-15 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
81 : 72
Maskvos "CSKA (v)"
2 vieta
Darius Gudaitis

Darius Gudaitis

12

3 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-15 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
61 : 59
Sopoto "Asseco Prokom"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-15 21:45

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
81 : 75
Malagos "Unicaja"
1 vieta
Romas Eringis

Romas Eringis

20

2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
gintaras kazlauskas

gintaras kazlauskas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-15 21:30

Rungtynių rezultatas:

Šolė "Cholet Basket"
81 : 65
Zagrebo "Cibona"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-15 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
79 : 78
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
gintaras kazlauskas

gintaras kazlauskas

12

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-15 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
89 : 95
Viktorijos "Caja Laboral"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-13 21:30

Rungtynių rezultatas:

Šarlerua "Spirou Basket"
67 : 80
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

2 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-09 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
76 : 74
Pirėjo "Olympiacos"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-09 21:45

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
89 : 81
Maskvos srities "Khimki"
1 vieta
Reno J.

Reno J.

12

2 vieta
albertas rudokas

albertas rudokas

12

3 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-09 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
72 : 50
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
Reno J.

Reno J.

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-09 21:15

Rungtynių rezultatas:

Sopoto "Asseco Prokom"
69 : 72
Kauno "Žalgiris"
1 vieta
gintaras kazlauskas

gintaras kazlauskas

12

2 vieta
Darius Gudaitis

Darius Gudaitis

12

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-09 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
76 : 62
Belgrado "Partizan"
1 vieta
albertas rudokas

albertas rudokas

12

2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
Ruslan Vasilevskij

Ruslan Vasilevskij

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-09 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Fenerbahce Ulker"
69 : 75
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-09 20:00

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
95 : 88
Liublianos "Olimpija"
1 vieta
andrej medikov

andrej medikov

20

2 vieta
Kristina M

Kristina M

12

3 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-09 19:15

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
92 : 80
Šolė "Cholet Basket"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
Gintas Petrauskas

Gintas Petrauskas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-08 21:45

Rungtynių rezultatas:

Milano "Armani Jeans"
84 : 70
Stambulo "Efes Pilsen"
1 vieta
V V

V V

12

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

8

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-08 21:30

Rungtynių rezultatas:

Šarlerua "Spirou Basket"
75 : 61
Bambergo "Brose Baskets"
1 vieta
V V

V V

12

2 vieta
Paulius Šestakovas

Paulius Šestakovas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-08 19:30

Rungtynių rezultatas:

Zagrebo "Cibona"
66 : 82
Sienos "Montepaschi"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-08 19:15

Rungtynių rezultatas:

Maskvos "CSKA (v)"
73 : 63
Valensijos "Power Electronics"
1 vieta
Zilvinas vileniskis

Zilvinas vileniskis

12

2 vieta
vytautas vagnorius

vytautas vagnorius

12

3 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-02 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
82 : 75
Milano "Armani Jeans"
1 vieta
Ramunas Zabarauskas

Ramunas Zabarauskas

20

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-02 21:45

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
95 : 83
Šarlerua "Spirou Basket"
1 vieta
gintaras kazlauskas

gintaras kazlauskas

12

2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-02 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
76 : 62
Šolė "Cholet Basket"
1 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

3 vieta
saulius bartninkas

saulius bartninkas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-02 21:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
86 : 69
Bambergo "Brose Baskets"
1 vieta
gintaras kazlauskas

gintaras kazlauskas

12

2 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

3 vieta
Valdas Brėskis

Valdas Brėskis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-12-02 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
75 : 71
Madrido "Real"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-02 21:45

1 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

2 vieta
donata pociute

donata pociute

12

3 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-02 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
68 : 71
Tel Avivo "Maccabi TA"
1 vieta
Reno J.

Reno J.

12

3 vieta
Gintaras Valiuska

Gintaras Valiuska

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-01 22:00

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
90 : 72
Vilniaus "Lietuvos rytas"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-01 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
75 : 81
Sopoto "Asseco Prokom"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-12-01 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Fenerbahce Ulker"
100 : 70
Zagrebo "Cibona"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-12-01 19:15

Rungtynių rezultatas:

Maskvos "CSKA (v)"
68 : 72
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

2 vieta
Giedrius Lebedevas

Giedrius Lebedevas

12

3 vieta
Rytis Zavadskis

Rytis Zavadskis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-12-01 17:15

Rungtynių rezultatas:

Maskvos srities "Khimki"
92 : 65
Belgrado "Partizan"
1 vieta
Alvydas Dubinskas

Alvydas Dubinskas

8

2 vieta
Vardas Pavardė

Vardas Pavardė

6

3 vieta
Valdas Brėskis

Valdas Brėskis

4

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-25 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
68 : 62
Kauno "Žalgiris"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-25 21:45

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
81 : 70
Viktorijos "Caja Laboral"
1 vieta
Laimutis Puniškis

Laimutis Puniškis

20

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

3 vieta
donata pociute

donata pociute

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-25 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
82 : 68
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Vardas Pavardė

Vardas Pavardė

12

2 vieta
Marius Jakas

Marius Jakas

8

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-25 21:30

Rungtynių rezultatas:

Šarlerua "Spirou Basket"
79 : 74
Malagos "Unicaja"
1 vieta
Giedrius Lebedevas

Giedrius Lebedevas

12

2 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

12

3 vieta
Romas Eringis

Romas Eringis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-25 21:15

Rungtynių rezultatas:

Bambergo "Brose Baskets"
67 : 68
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
Reda Valanciene

Reda Valanciene

12

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

8

3 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

8

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-25 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
84 : 78
Liublianos "Olimpija"
1 vieta
Asta Grunskienė

Asta Grunskienė

12

2 vieta
Darius Liepuonius

Darius Liepuonius

12

3 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-25 20:00

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

8

3 vieta
Rytis Zavadskis

Rytis Zavadskis

8

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-25 19:30

Rungtynių rezultatas:

Zagrebo "Cibona"
75 : 94
"Regal FC Barcelona "
2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Mindaugas Klimas

Mindaugas Klimas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-24 21:45

Rungtynių rezultatas:

Milano "Armani Jeans"
71 : 65
Maskvos "CSKA (v)"
2 vieta
Asta Grunskienė

Asta Grunskienė

12

3 vieta
Ausra Brigdariene

Ausra Brigdariene

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-24 20:00

Rungtynių rezultatas:

Šolė "Cholet Basket"
61 : 70
Sienos "Montepaschi"
2 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

3 vieta
Asta Grunskienė

Asta Grunskienė

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-24 19:45

1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

20

2 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

3 vieta
Edmundas Samoška

Edmundas Samoška

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-24 19:45

Rungtynių rezultatas:

Sopoto "Asseco Prokom"
71 : 67
Maskvos srities "Khimki"
1 vieta
Gedvydas  Plioplys

Gedvydas Plioplys

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Viktoras Kumpinas

Viktoras Kumpinas

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-18 22:00

Rungtynių rezultatas:

Milano "Armani Jeans"
71 : 81
Atėnų "Panathinaikos"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-18 21:45

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
86 : 72
Maskvos "CSKA (v)"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
donata pociute

donata pociute

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-18 21:30

Rungtynių rezultatas:

Bambergo "Brose Baskets"
65 : 69
Malagos "Unicaja"
2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-18 21:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
99 : 58
Sopoto "Asseco Prokom"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-18 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
73 : 65
Maskvos srities "Khimki"
1 vieta
Rasa Meskauskiene

Rasa Meskauskiene

12

2 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-17 22:00

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
71 : 86
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
Rimantas Kilkus

Rimantas Kilkus

20

2 vieta
Giedrius Lebedevas

Giedrius Lebedevas

12

3 vieta
Darius Gudaitis

Darius Gudaitis

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-17 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
72 : 68
Valensijos "Power Electronics"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-17 21:45

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
76 : 67
"Regal FC Barcelona "

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-17 21:30

Rungtynių rezultatas:

Šolė "Cholet Basket"
82 : 78
Stambulo "Fenerbahce Ulker"
1 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

2 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

3 vieta
Marius Jakas

Marius Jakas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-17 21:00

Rungtynių rezultatas:

Šarlerua "Spirou Basket"
67 : 49
Madrido "Real"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-17 20:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
74 : 71
Viktorijos "Caja Laboral"

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-17 19:45

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
90 : 62
Zagrebo "Cibona"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

6

2 vieta
Rimantas Kilkus

Rimantas Kilkus

4

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-11 21:45

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
67 : 80
Milano "Armani Jeans"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Gintaras Mačiuika

Gintaras Mačiuika

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-11 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
69 : 55
Vilniaus "Lietuvos rytas"
1 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

12

2 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

3 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-11 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
83 : 81
Bambergo "Brose Baskets"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-11 21:45

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
84 : 61
Stambulo "Efes Pilsen"
1 vieta
donata pociute

donata pociute

8

2 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

8

3 vieta
Reno J.

Reno J.

6

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-11 19:30

Rungtynių rezultatas:

Zagrebo "Cibona"
71 : 84
Šolė "Cholet Basket"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

2 vieta
Dalia Rėkaitė

Dalia Rėkaitė

6

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-11 19:00

Rungtynių rezultatas:

Maskvos srities "Khimki"
76 : 78
Tel Avivo "Maccabi TA"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-10 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
104 : 83
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Darius Marciuska

Darius Marciuska

8

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-10 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
88 : 92
Kauno "Žalgiris"
1 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

3 vieta
Rimantas Kilkus

Rimantas Kilkus

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-10 21:15

Rungtynių rezultatas:

Sopoto "Asseco Prokom"
62 : 69
Belgrado "Partizan"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-10 21:00

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
86 : 78
Šarlerua "Spirou Basket"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
ARŪNAS ŽIBINSKAS

ARŪNAS ŽIBINSKAS

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-10 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Fenerbahce Ulker"
81 : 68
Sienos "Montepaschi"
2 vieta
V V

V V

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-10 19:15

Rungtynių rezultatas:

Maskvos "CSKA (v)"
65 : 55
Liublianos "Olimpija"


Dalyvių nėra

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-04 22:00

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
56 : 74
Madrido "Real"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

2 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-04 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
61 : 69
Stambulo "Fenerbahce Ulker"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-04 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
54 : 67
Tel Avivo "Maccabi TA"
1 vieta
nerijus jančiulis

nerijus jančiulis

12

2 vieta
Povilas Katilius

Povilas Katilius

12

3 vieta
Laimutis Puniškis

Laimutis Puniškis

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-04 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
85 : 84
Atėnų "Panathinaikos"
1 vieta
Povilas Katilius

Povilas Katilius

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

3 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

8

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-04 20:00

Rungtynių rezultatas:

Šolė "Cholet Basket"
73 : 69
Vilniaus "Lietuvos rytas"
1 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

2 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

3 vieta
Audrius Bleizgys

Audrius Bleizgys

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-11-03 22:00

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
80 : 57
Zagrebo "Cibona"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-03 21:45

Rungtynių rezultatas:

Valensijos "Power Electronics"
82 : 57
Maskvos "CSKA (v)"
2 vieta
Marius Jakas

Marius Jakas

2

3 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

2

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-03 21:30

Rungtynių rezultatas:

Bambergo "Brose Baskets"
79 : 69
Šarlerua "Spirou Basket"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-11-03 20:15

Rungtynių rezultatas:

Stambulo "Efes Pilsen"
82 : 74
Milano "Armani Jeans"
1 vieta
Mindaugas Klimas

Mindaugas Klimas

12

2 vieta
Laimutis Puniškis

Laimutis Puniškis

12

3 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-03 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
74 : 68
Sopoto "Asseco Prokom"

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-11-03 19:30

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
93 : 66
Malagos "Unicaja"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

3 vieta
Birutė Zabitienė

Birutė Zabitienė

6

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-11-03 19:00

Rungtynių rezultatas:

Maskvos srities "Khimki"
64 : 60
Viktorijos "Caja Laboral"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-10-28 22:00

Rungtynių rezultatas:

Tel Avivo "Maccabi TA"
86 : 70
Kauno "Žalgiris"
1 vieta
Julius Taurinskas

Julius Taurinskas

8

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

8

3 vieta
Kristina M

Kristina M

6

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-10-28 22:00

Rungtynių rezultatas:

Milano "Armani Jeans"
72 : 76
Liublianos "Olimpija"
1 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

20

2 vieta
Andrius Mikelionis

Andrius Mikelionis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-10-28 21:45

Rungtynių rezultatas:

Madrido "Real"
68 : 56
Malagos "Unicaja"
1 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

12

2 vieta
saulius bartninkas

saulius bartninkas

12

3 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-10-28 21:45

Rungtynių rezultatas:

Atėnų "Panathinaikos"
74 : 60
Maskvos "CSKA (v)"
1 vieta
Darius Gudaitis

Darius Gudaitis

12

2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

3 vieta
Vidas Jurgilas

Vidas Jurgilas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-10-28 19:30

Rungtynių rezultatas:

Zagrebo "Cibona"
68 : 73
Stambulo "Fenerbahce Ulker"
1 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

20

2 vieta
nerijus jančiulis

nerijus jančiulis

12

3 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-10-27 22:00

Rungtynių rezultatas:

Šarlerua "Spirou Basket"
55 : 64
Romos "Lottomatica Roma"
1 vieta
ARŪNAS ŽIBINSKAS

ARŪNAS ŽIBINSKAS

12

2 vieta
Tomas Toleikis

Tomas Toleikis

12

3 vieta
saulius bartninkas

saulius bartninkas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-10-27 21:45

Rungtynių rezultatas:

Šolė "Cholet Basket"
77 : 84
"Regal FC Barcelona "
1 vieta
ARŪNAS ŽIBINSKAS

ARŪNAS ŽIBINSKAS

12

2 vieta
ricardas rudzinskas

ricardas rudzinskas

12

3 vieta
rolandas miskinis

rolandas miskinis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-10-27 21:45

Rungtynių rezultatas:

Belgrado "Partizan"
72 : 68
Maskvos srities "Khimki"
1 vieta
Gintaras Mačiuika

Gintaras Mačiuika

20

2 vieta
saulius saulius

saulius saulius

12

3 vieta
Antanas Baltakis

Antanas Baltakis

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-10-27 21:00

Rungtynių rezultatas:

Bambergo "Brose Baskets"
73 : 61
Pirėjo "Olympiacos"
1 vieta
donata pociute

donata pociute

8

2 vieta
Nerijus Nerijus

Nerijus Nerijus

8

3 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

6

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-10-27 20:45

Rungtynių rezultatas:

Sopoto "Asseco Prokom"
73 : 80
Viktorijos "Caja Laboral"

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-10-27 20:15

1 vieta
Laimutis Puniškis

Laimutis Puniškis

12

2 vieta
Rasa Statkiene

Rasa Statkiene

12

3 vieta
Vidas Jurgilas

Vidas Jurgilas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-10-27 19:45

Rungtynių rezultatas:

Vilniaus "Lietuvos rytas"
75 : 79
Sienos "Montepaschi"
2 vieta
Neegzistuojantis vartotojas

Neegzistuojantis vartotojas

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-10-21 22:00

Rungtynių rezultatas:

Sienos "Montepaschi"
76 : 44
Šolė "Cholet Basket"
2 vieta
donata pociute

donata pociute

4

3 vieta
Dainius Keršulis

Dainius Keršulis

4

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-10-21 21:45

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-10-21 21:45

Rungtynių rezultatas:

"Regal FC Barcelona "
80 : 66
Zagrebo "Cibona"
1 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

12

2 vieta
vilma smilgiene

vilma smilgiene

12

3 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-10-21 21:45

Rungtynių rezultatas:

Malagos "Unicaja"
84 : 73
Šarlerua "Spirou Basket"
1 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

2 vieta
albertas strumila

albertas strumila

12

3 vieta
Tomas Toleikis

Tomas Toleikis

12

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-10-21 21:30

Rungtynių rezultatas:

Viktorijos "Caja Laboral"
94 : 78
Tel Avivo "Maccabi TA"

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-10-21 19:45

Rungtynių rezultatas:

Kauno "Žalgiris"
73 : 62
Belgrado "Partizan"
1 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

12

2 vieta
Virgasas Ž

Virgasas Ž

12

3 vieta
Tomas Toleikis

Tomas Toleikis

12

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-10-21 19:15

Rungtynių rezultatas:

Maskvos "CSKA (v)"
73 : 88
Milano "Armani Jeans"
2 vieta
Mantas Kuchalskis

Mantas Kuchalskis

4

3 vieta
Dalia K-G

Dalia K-G

4

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-10-20 22:00

Rungtynių rezultatas:

Romos "Lottomatica Roma"
83 : 65
Bambergo "Brose Baskets"
1 vieta
gunaras smilgys

gunaras smilgys

12

2 vieta
saulius saulius

saulius saulius

8

3 vieta
Romas Eringis

Romas Eringis

8

Daugiau

Grupės varžybos, D grupė,
2010-10-20 21:45

Rungtynių rezultatas:

Liublianos "Olimpija"
95 : 90
Stambulo "Efes Pilsen"
1 vieta
Mindaugas Sukackas

Mindaugas Sukackas

12

2 vieta
Reno *

Reno *

12

3 vieta
Giedrius Simkus

Giedrius Simkus

12

Daugiau

Grupės varžybos, C grupė,
2010-10-20 20:15

Daugiau

Grupės varžybos, A grupė,
2010-10-20 19:00

Rungtynių rezultatas:

Maskvos srities "Khimki"
82 : 76
Sopoto "Asseco Prokom"
1 vieta
Romas Eringis

Romas Eringis

12

2 vieta
JUOZAS STANEIKA

JUOZAS STANEIKA

12

3 vieta
vilma smilgiene

vilma smilgiene

12

Daugiau

Grupės varžybos, B grupė,
2010-10-18 21:45

Rungtynių rezultatas:

Pirėjo "Olympiacos"
82 : 66
Madrido "Real"
1 vieta
Giedrius Lebedevas

Giedrius Lebedevas

8

2 vieta
evaldas putickis

evaldas putickis

4

3 vieta
Romas Eringis

Romas Eringis

4

Daugiau

Atgal

mano seimynele

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama