Vieša apklausa, 2010-07-20 07:23.

AR GALĖTUM IŠGYVENTI BE JOKIŲ CIVILIZACIJOS PASIEKIMŲ ?KĄ MANAI, AR TAI - ĮMANOMA?

Jei tektų gyventi kaip akmens amžiuje - be elektros, buities technikos, maisto ieškotis pačiam(-iai),vaikščioti tik pėsčiomis ir dar apsaugoti save? Kaip manai, ar tai įmanoma šiuolaikiniam žmogui?

MANAU,JEI APLINKYBĖS PRIVERSTŲ - SUGEBĖČIAU IŠGYVENTI. (20)
62,50%

KO GERA - NESUGEBĖČIAU... (5)
15,62%

NEĮSIVAIZDUOJU TOKIOS SITUACIJOS,TODĖL - NEGALIU ATSAKYTI. (7)
21,88%

KITA NUOMONĖ... (0)
0,00%

2010-07-20 07:28

Žinoma,viskas labai priklausytų  nuo klimatinių  sąlygų : jei tai būtų bevandenė  dykuma ar šiaurės ašigalis - išgyventi šansų ,manau, neliktų....Arba tarp plėšrūnų. O šiaip, įprastomis klimatinėmis sąlygomis, tikiuosi sugebėčiau kažkiek išgyventi. 

2010-07-22 16:14

 Aš tai turbūt nebesugebėčiau be civilizacijos išgyventi.Kažkada buvau Apuolės piliakalnyje šventėje ir ten buvo gyvenančių akmens sąlygomis ;aišku tai buvo parodomoji programa.Visai nieko buvo ,kol šalia nepradėjo pjauti avino ir ten mėsinėti,aplink vaikščiojo moterys apsirengusios maišais ir ruošė maistą laukinėmis sąlygomis.Mane tiesą sakant supykino nuo vaizdų ir kvapų.Aišku jei badas pradėtų į veidą žiūrėti ,tai kitas dalykas ,bet šiuolaikiniu metu man ta visa parodomojo necivilizacija pasirodė kiek per žiauriai.

2010-07-22 17:58

 Na,aviną  papjaut tikrai  ne kiekvienas galėtų. Aš net gyvai žuviai  galvos nupjaut negaliu, kur jau ten avinas... Rinkčiau  uogas, žoleles, šakneles ir pan. Bet kai  pagalvoju - tai ir augalų  nepažįstu ! Žodžiu, būtų daug sunkiau,nei manau, ko gero...

Norint rašyti komentarą, reikia prisijungti.

Kelionės

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama