Klase.lt - naujovės

klaseLT klaseLT Klase.lt - naujovės

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!


Reklamuoti dienoraštį

Klase.lt - naujovės

Pasvarstymai apie Klase.lt naujoves - pradedant didžiuoju atsinaujinimu ir baigiant visomis naujovėmis, kurios bus diengiamos nuolatos.

Tinklalapio www.klase.lt staigmena geriausiems mokytojams

2010-11-24 16:13

Ar žinote, kurioje Lietuvos mokykloje dirba geriausi mokytojai? Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokiniai tai tikrai žino. 

Mokytojų dienos proga www.klase.lt komanda visus tinklalapio narius bei lankytojus kvietė prisiminti savo mokytojus ir skelbė mokyklos, kurioje dirba geriausi, draugiškiausi mokytojai, rinkimus. Visą mėnesį trukę rinkimai sulaukė didelio interneto lankytojų dėmesio – už savo mokykloje dirbančius mokytojus pasisakė per 11000 interneto vartotojų.

Daugiausiai klase.lt narių balsų pelnė Kelmės Jono Graičiūno gimnazijai. Visą projekto vyksmo laiką buvusi favorite ir tik paskutinėmis dienomis pirmąją vietą užleidusi Marijampolės 6-ji vidurinė mokykla liko antra, o trečioji vieta atiteko Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijai.

Tinklalapio klase.lt komanda žadėjo rinkimų nugalėtojus nustebinti malonia staigmena ir savo pažadą išpildė. Taigi, šviežutėlis, skanutėlis prizas šios savaitės pradžioje pasiekė nugalėtojus – Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokytojus. Tai ypatingai skanus, sveriantis virš 6 kilogramų, specialiai šia proga šokolado namų „AJ šokoladas" pagamintas tortas, kurį klase.lt komanda įteikė geriausiems, o svarbiausia – pačių mokinių įvertintiems mokytojams

Eglė Zubkauskaitė, Balsas.lt

Komentarai: 8
Žymės tortas , mokykla , geriausi mokytojai
Iš viso įrašų: 3
 
 

tie nuostabus peli..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama