Klase.lt

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!


Reklamuoti dienoraštį

Klase.lt

Čia rašau apie viską, kas bent kiek siejasi su Klase.lt.

Visuotinė klasės susitikimų dieną

2009-04-23 00:11Sveiki, mielieji,Labai norėčiau užvesti diskusiją ir sužinoti jūsų nuomonę.Trumpai nupasakosiu situaciją:

Pirmiausia pradėkim nuo to, kad laikas, praleistas mokykloje su klasiokais, kiekvieno žmogaus gyvenime buvo labai svarbus. (Priežasčių tam yra daug, bet dabar ne apie jas). Turbūt todėl žmonės ne tik Lietuvoje, bet, apskritai, visame pasaulyje, mielai organizuojasi klasės susitikimus.

Kaip parodė mūsų atlikta apklausa, daugiausiai rūpesčių organizuojant klasės susitikimą kelia tokie pagrindiniai klausimai – kada daryti, kad galėtų dalyvauti kuo daugiau klasiokų ir kaip visus informuoti, kada darome?Siūlome išeitį – paskelbkime vieną dieną Visuotine tarptautine klasės susitikimų diena    
                                                         Kokia iš to nauda?

Visi klasiokai jau prieš metus ar 10 metų žinos, kad tą dieną vyks klasės susitikimas. Kaip kokios Kalėdos, Velykos ar Mamos diena. Visi tokias dienas žino ir joms suplanuoja savo laiką.Esminis klausimas – jei tokia diena būtų, tai kada ji turėtų būti?

Aišku, kad tuo metu turėtų būti šilta, visi turėtų būti jau po atostogų - pailsėję, gražiai įdegę, su gera nuotaika. Manau, tam geriausiai tiktų pats pirmas rugsėjo savaitgalis.

Kitų dienų minusai:

1. Laikotarpį nuo spalio iki balandžio atmetam, nes tai šaltasi metų laikotarpis.

2. Visą vasarą daliname daugmaž taip: birželis – sesijos studentams, liepa – atostogų metas, rugpjūtis – daugumai dar atostogos arba jau intensyvus pasiruošimas naujam sezonui.

3. Liko gegužė ir rugsėjis. Už rugsėjį argumetus išdėsčiau aukščiau. Dėl gegužės, abejoju.Reziumuoju, kokios diskusijos reiktų


Kuri data labiausiai tiktų Visuotinei klasės susitikimų dienai? Aš siūlau rugsėjo patį pirmą savaitgalį. Na, gal ir antrasis tiktų, bet sunkiau įsimintiLabai ačiū už išsakytą nuomonę

 

Komentarai: 31
Iš viso įrašų: 5
 
 

Patirtis ;)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama