Narkomano dienoraštis

Irmantas Vai Narkomano dienoraštis

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!


Aš grįžau!!!

2010-01-30 04:23

Sveiki, dienoraščio skaitytojai ir kiti prijaučiantys psichotropiniams preparatams.

Soriuks, kad buvau dingęs iš puslapio ir pamiršęs plunksną, nes buvau išvykęs į Kolumbiją pagal žemės ūkio kultūrinę mainų programą. Tenais mokiausi kaip pigiai pagaminti brangius miltus ir noriu pasidalinti savo patirtimi.

Kolumbai miltus augina ant medžių ir skirtingai nei mes nenaudoja trąšų ir kombainų. Valstiečiai tenais ginkluoti iki dantų automatais AK, bazukom ir granatom. Kiek supratau, taip jie apsigina nuo visokių parazitų ir kenkėjų (gigantiškų sraigių, boružių ir kt.). Nenaudoja jokių pesticidų, todėl produkcija išaugina ypač ekologišką, tinkamą vartoti tiek nėščiosioms, tiek vaikams, tiek pensininkams.

Kartą suvartojau keturias leistinas normas tų ypatingujų miltų, tai visą naktį ginčijausi su visureigiu "Wrangler", bet  įrodžiau jam, kad jis yra ji. Antrą naktį kažko negalėjau užmigti, tai skaičiavau avis (kaip mokino senelė vaikystėje), bet pastebėjau, kad trijų trūksta, tai išėjau ieškoti jų į džiungles. Iš pradžių įtariau anakondas, kad jos mano avytes surijo. Gaudžiau jas po vieną ir tardžiau pririšęs prie medžio, kol galų gale dvi iš jų prisipažino. Tada aš priėmiau nuosprendį ir pasisiuvau puikią odinę striukę ir kelnes.

Baigęs mainų programą norėjau pargabenti į Lietuvą šio nuostabaus produkto, pakroviau puse tonos į laivą, bet krovinį kažkodėl konfiskavo Klaipėdos uoste. Matyt pakuotės nebuvo paženklintos pagal ES reikalavimus. Gaila, mielieji, bet jums neteks paskauanuti Kolumbijos kulinarinio paveldo :(

Komentarai: 5
Žymės kolumbija , miltai
Iš viso įrašų: 9
 
 

Ispanija, Zaragosa

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama