Apie tai ką išgyvenu...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

24 valandos, TV pagalba

2015-03-10 10:14, įrašas peržiūrėtas: 1007

Prisipažinsiu,  kai tik galiu visada pažiūriu laidas 24 val. TV pagalba,  bežiūrint manyje sukyla keisti jausmai...Matau suvargusias, nelaimingas Lietuvos moteris, alkoholizmo liūną ir  baisias buitines sąlygas. Matau žmones, kurie kalbėdami peržengia moralės ribas, kalba nešvankybes ir galvoju, kaip jie taip gyvena diena - dienon, be šviesumos širdyje...Matau, besikoliojančias, besimušančias moteris ir man darosi baisu, bet vis tiek žiūriu, gal tai tikras Lietuvos veidas? Matau jaunas merginas iš kurių paimti vaikai,  jų nestabili psichika, pyktis, ,agresija...jauni vyrukai, be jokios atsakomybės jausmo...po to vis galvoju...kodėl taip? Nuo mažumės pažinojau kaimą, gyveno a.a močiutės seserys, mamos puseserės, daug dirbo, bet turėjo visko...pasistatę gražius namus, automobilius ir santaupų, iš tolo švytėdavo gėlių darželiai...Atvykus visada padėdavau ravėti daržus, sutvarkyti šieną, darbų buvo daug, bet tetos pasižymėjo kantrumu ir ramybe...Jų gyvenimas buvo ūkiškai, jos tai suvokė ir diena dienon kantriai ir sunkiai dirbo....O kas dabar vyksta iš vis nesuvokiama, kaimą apėmęs alkoholizmo liūnas ir jis vis plečiasi įtraukdamas naujas teritorijas.

2015-03-10 10:19

Žiūrint šias laidas, kitoks įspūdis ir nesusidarys.

2015-03-10 14:05

 aš trumpai , iš viso šio aprašymo  pusė geriančių , tai išlepę , tinginiai........niekas niekam nepila  už kalnieriaus , kiekvienas savo gyvenimo kalvis.....pati matau grįžusi į gimtąjį kraštą , kaip nevertina tėvų palikimo , pastatytų namų , net neapsišluoja.........dar būt gerai , kad geros tetos duotų pinigėlių tipo duonai , o  dar nenusėdus vieškelio dulkėm , jau mina dviratuką pas bobutę............tai matau savo akimis ....ilga istorija.Ir niekas čia nekaltas , patys  tie žmogeliai............  nekalbu apie šeimas , kurios nesuduria galo su galu , daug vaikučių , kurios padoriai gyvena ....

2015-03-10 14:33

Laimute, Tau išties pritartų mano mama, ji sako - negaliu "pernešti" tokios tinginystės, belieka Dievo šauktis...Bet gal problema visai  kita, socialinių įgūdžių neturėjimas?

2015-03-10 14:43

turėjo visus įgūdžius ,  tik noro nebuvo  ir nėra kol kas gyventi padoriai.... ir aplink sukiojasi tokie patys.... jei pavyksta užklupti , tai  vietoj labas..............oi kaip jums mieste gerai , pinigų turi... dėmesio ... turit.............. tai ir sakau jiems , iškišu rankeles  pro balkono langą ir prilyja........... na dar litaniją apie tai , kaip jiems sunku gyventi...... manau suprasite , kas norėsite ką rašau , nenoriu plėsti savo  manymo , o dar  apie tuos , kuriems tikrai reikia pagalbos , jie privalo kreiptis , kur tik įmanoma , į visas institucijas , pagalbos , netylėti , nelaikyti vaikų alkanų , taip pat pranešti apie kaimynystėje esančius senyvo amžiaus žmones , nereikia būti abejingiems , tad daugiau supratimo , atjautos  iš mūsų pačių tiems , kam iš tikro jos reikia.... bet tik ne  tinginių grupei.... ant jų aš pikta

2015-03-10 14:52

Aš kaip tik negaliu apsispręsti ką daryti su viena senute gyvenančia kaimynystėje, jai kažkur 88 - 90 metai , serganti šiuo metu - baisus bronchitas, tai ją sūnelis, kuriam virš 50 tikrąja prasme išvarė iš proto. Ji nepažįsta tų naujų pinigų, tai jis duonai ima iš jos 30 eurų, niekur nedirbantis, tik valkiojasi po pijokų landynes, o mamelė metų metais jo ieškodavo ir parsivesdavo, dabar jau ieško reikia nereikia, vis eina neapsirengusi, košiama vėjų, siaubingai kosėdama, vis klausia pas mane, ar neturiu saldainių, kai turiu duodu, nežinau, ar kur pranešti ,ar stebėti iš šalies kaip čia viskas baigsis?

2015-03-10 17:32

o tai ka jiems veikt, darbu ner, skurde gyvena , tai ir geria ..bambaliuose srutos labai pigiosŠypsena

2015-03-10 17:35

as tik pries savaite suzinojau, kad tv pagalbos zurnaliste Vilte nuzudytaNuliūdes(( man ji patiko.

2015-03-10 17:37

Miela Hera, manau, kad žmogui visada reikia ieškoti kuo galima užsiimti, kad  šeimoje atsirastų daugiau pinigėlių...

2015-03-10 17:39

Taip nužudyta, štai kiek mes merginos, moterys sumokame už meilę, net savo gyvybėm...

2015-03-10 17:57

 Darbu yra pilna,tik dirbti reikia.O tos pasalpos visai tuos zmogelius subuntavojo.Paziurekite,kaime nebera ka pasikviesti malkoms sukapoti ar zolei nupjauti.Visi tokie mandri,kad uz bet koki atlygi neina.O kiek zmones iesko padejeju senelius globoti.Manot lengva rasti? Tinginiu ,apsileideliu kompanija!!! Ka,nera vandens ir muilo nusiprausti,troba issikuopti,rubus issiveleti?  Cia daug nereikia,tik darbo ideti.O kokie apsileide,apsiverte! Baisu ziureti.Bizuno gero reikia.Dar negirdeta,kad kaime zmones badu mirtu.Jau ko ko bet maisto ir Sibire lietuviai sugebejo prasimanyti,o kai kurie net praturteti.Taip,kad apsileidimas baisus!

        Zinoma,kur yra ligoniai,skriaudziami,ujami zmones,reikia pranesti seniunijoms,galbut TV pagalbai ar 24 val.Butina.Nebukit abejingi.

 
2015-03-10 18:26

Dėkoju, mielam žmogeliukui Audrei už " karštą" komentarą ir drįstu teigti ,jog ji teisi, vis tiek kažką įmanoma sugalvoti, kažkaip prasisukti.

2015-03-10 20:29

Palaukit, palaukit...Ko čia dabar tą kaimą taip smerkiat? O ką, mieste geriau? Mieste nėra valkataujančių, girtuoklių ir tinginių?...

2015-03-10 20:37

Aš irgi sutinku Su Audre,nesakau,kad milijonus uždirbt,bet pragyvent,išsimaitinti kaime tikrai galima.Pažįstu ne vieną,kurie gražiai gyvena,ir sodybos sutvarkytos,ir gyvulius augina...Turiu  tetą kaime,kuriai dabar jau 82 metai,kadangi su gyvuliais sunkoka,tai ji senatvej dabar ožkelę ir vištas laiko...o aplink namus ir sklypelyje jokios piktžolės neužmatysi...

Tikrai ne visas kaimas toks,tiesiog per tokias laidas ir rodoma tokie tinginiai,kurie užuot dirbę,geriau buteliuką ant stalo...

Sutinku  su Audre,bizūno!!!!

 

2015-03-10 20:39

Visur yra miela Stefute, tik mieste tarp daugelio žmonių juos ne taip aiškiai matome...

2015-03-10 21:13

                 Stefute,

        Mieste dar kitaip.Jau ten darbu tai pilna,tik galva ant peciu reik tureti.Kulinare aiskina,kad liko be darbo,nes esa restorana uzdare.Su tokia profesija is pasalpu gyventi?Milijonas variantu,kaip uzsidirbti,bet va mastyti tai reikia.Zinoma,galbut atlyginimai nedideli,bet del tu dydziu irgi reiktu pasikauti.Jei tu geras specialistas-neatsiginsi darbu.

Mielieji,pirmiasia issikelkim sau reikalavima-buti geriausiu tarp geriausiu.Visai nesvarbu,koki darba dirbsi:zmones gydysi,namus statysi,vaikus priziuresi ar kaime darzus ravesi.Tik pabandykit taip ,ir sekme jus pacius pasivys.

 

 

2015-03-11 09:23

Neziuriu tokiu laidu, nes formuoja kazkokia iskreipta nuomone apie zmones. Kazkodel, atrodo, kad ten specialiai kazkas provokuoja, kad butent i kameras keiktusi ir grasintu vieni kitiems. O neretai tai daro ir uz pinigus.

O del tinginiu tai sutinku su Audre ir kitais pritarianciais. Jei zmogus nuosirdziai daro savo darba, tai tokius visi graibo ir jie neturi laiko pailseti. Ar daug uzdirba, nezinau, bet pragyvenimui tai uzteka. Sta jei zmogus be seimos, ir suserga ir nebegali dirbti, tuomet jau tikrai problema. Zinau, kad zmones nedirba, nes ir nedirbdami pasalpas gauna ir del to nieko daryti nereikia, nuvaziuoti i savivaldybe atidirbti, kas daznai buna stoviniavimas ir darbo imitavimas...

2015-03-11 09:57

Nebedalina jau taip lengvai,be rimtos priežasties pašalpų, patikėkit... Taip viską ištikrina ir patikrina, kad ojojoj... Jei ne komisija, tai patys žmonės vieni kitus išnarsto po kaulelį... Bent jau kaime visi viens apie kitą žino daugiau, nei tu pats apie save žinai... Seneliukus lanko socialiniai darbuotojai, slaugytojai, kaimynai padeda. Kaip didelėje šeimoje būna visokių, taip ir kaimo bendruomenėje... Reikia ir socialinių įgūdžių mokinti ir prie darbo pratinti...

2015-03-11 11:04

Pašalpų gavimas jau išties sugriežtintas, kas ankščiau lengvai gaudavo - nebegauna, o  dėl darbų, tai "Maxsimoje" sunkiai dirbančios mano pažįstamos, biednų šeimų mergaitės nesuduria galo su galo. nes atlyginimai juokingi.

2015-03-11 16:11

 o aš visai nežiūriu TV  o tuo labiau tokių laidų 

2015-03-11 16:51
tas tiesa , tokių laidų reikia nežiūrėti , nes dėl laidos reitingų daroma viskas kas neetiška ir "neskanu" . nemanau , kad taip reiktų reklamuoti gerus darbus , jeigu padedi žmonėms , tai tyliai , o ne su pikantiškais vaizdeliais.
Iš viso įrašų: 22
 
 
 
 
 
 

BILDUKAS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama