Asmenybės genezė ir formavimas

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Asmenybės genezė ir formavimas

Žmogaus (individo) individualumas, visuomenės sukuriamas socialumas ir asmenybiškumo bruožų bei savybių pasireiškimas, įvairiais faktoriais formuoja asmenybę, kurios tikslinis tapsmas – progresyvios visuomenės egzistavimo ĮPRASMINIMO pagrindas.

Nenoriu Dangaus - 2

2015-12-05 17:19, įrašas peržiūrėtas: 714
2015-12-05 17:20

 Apie nuotykius „Pauliaus trijulės“, Aš tau lyriškus posmus kartosiu: Su kačerga nutrauksiu mėnulį Ir žvaigždes į bliuzelę sušluosiu...

2016-01-17 15:22

 1. Kai tu netikėtai pasaulį išvysi Ir aistros madingos į sąmonę bels,− Tai reikš, kad pražydo žalioji jaunystė, Tyrai suspindėjus lyg žiedas obels.

2. Kai tu lyg drugelis plazdėsi ir juoksies, Ir aistros suplėšys visus bikini; Žinok, kad dievulis įsako tau - tuoktis, Bet nesižavėsi ta išmintimi.

3. Kai tu lyg plaštalė dar kartais spurdėsi, Bet aistros jau gęsti pradės nelauktai. Nevaldoma meilė verste vers atvėsti – Limitą nuleidžia dievai iš aukštai

4. Kai tu, lyg drugelis, vargu ar plazdėsi? Ir tavosios aistros užgęsusios žus. Tad šimto sulaukus džiaugsmingai minėsi, Kad meilė speiguota tau buvo medus.

6. Kai tu lyg drugelis visai neplazdėsi Ir aistros bejėgės jau neatsigaus, Net šimto sulaukus sau tyliai šnabždėsi „Nenoriu,                  nenoriu,                               nenoriu                                             Dangaus“.

 

Iš viso įrašų: 2
 
 

Mano spygliuotieji.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama